Jump to content

Renault Clio


Dule

Recommended Posts

Pogledaj u mojoj garaži što sam sve promijenio na ovjesu i cifre...

EDIT: sad sam pogledao ali naveo sam samo što sam mijenjao... Mogu ti pogledati na račun od dijelova, a znam da mi je Dolenčić uzeo 1000 kn za ruke

Edited by Danchibald
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pogledaj pa javi ovdje ako ti nije tlaka.

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Vilice dođu s kuglama, bile su oko 350kn/kom pa se ne isplati se uzimati samo kugle. Krajnici TRW koji su dobri 190kn/kom. Spone letve volana oko 110-120kn/kom. Nosače i ležajeve amortizera nisam nikada morao mijenjati pa ne znam.

Ali zato sam iskrcao mislim 3300kn za novu originalnu letvu volana s ugradnjom i špurom. Ja sam valjda jedini koji je to morao mijenjati.

To je sve bilo prije pandemije.

E da, pogledaj si prvo stabilizatore na balans štangi. Oni su 200-tinjak kuna original, a auto se hoće čudno ponašati kada im guma ispuca pa legnu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 03. 01. 2023. at 0:24, Dule said:

 

 

Pogledaj pa javi ovdje ako ti nije tlaka.

Evo slikao sam račun kad sam to uzeo u Lagerosu kod Anđelka i što sam mijenjao, pa baci pogled... Vidljiv ti je i datum kupovine i da ponovim Dolenčić mi je uzeo 1000 kn za ruke

3C1FA9A0-C7B5-4885-B482-354930EBB4C6.thumb.jpeg.394b99c0654aa6c1a317da0849f34ac8.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zna netko na koliko km se radi veliki servis na 1.2 8V...remenje, vodena pumpa i sta vec ide?

Trenutno mi je 60000 km proslo i 4 godine od zadnje izmjene pa ne znam jel na 100 000 km ili manje?

Link to comment
Share on other sites

Neznam šta kaže renault ali obzirom da se radi o starijem motoru rekao bi 100tkm ili 5 godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.