Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

OT:kaj je Rain iz daruvara?

Ne, ali je auto kupljen od covjeka koji je iz daruvara, moje stare tablice idu na auto na tehnickom u 4om mjesecu kad cu napraviti i prijenos

Link to comment
Share on other sites

Danas oko nekih 11 sati prijepodne ja po Smiciklasovoj secem (nosim kavice zlataru) kad ono neki sivi Clio sa naljom RKH-a :hura:

Nisam ga stigao jer sam ipak imao kave u rukama, kak bi zgledalo da trcim sa kavicama, ali da sam ga stigao bas bi mu i dao jednu sa mlijekom tko got da je bio :laugh::laugh:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

LOL

Vidio sam i ja tebe, ali nisam znao tko je to, srebrni clio, spojleri, lijepo si se vozila :)

Ja taman isao iz plive, bio na razgovoru za posao :)

e sada ćemo znati drugi put!!! :-)

kak je protekao razgovor?!

Link to comment
Share on other sites

Evo ja danas bio kod naseg IVE u bircu,i samo da se zahvalim za kavicu..... :hey::bigl:

Link to comment
Share on other sites

e sada ćemo znati drugi put!!! :-)

kak je protekao razgovor?!

vidjeti cemo, malo ih je sokirala moja sadasnja placa i ocekivanja kod njih :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Danas oko nekih 11 sati prijepodne ja po Smiciklasovoj secem (nosim kavice zlataru) kad ono neki sivi Clio sa naljom RKH-a :hura:

Nisam ga stigao jer sam ipak imao kave u rukama, kak bi zgledalo da trcim sa kavicama, ali da sam ga stigao bas bi mu i dao jednu sa mlijekom tko got da je bio :laugh::laugh:

:hey:

ja sam prolazio negdje oko 11- pola 12, moze biti

Edited by lucky
Link to comment
Share on other sites

ja sam prolazio negdje oko 11- pola 12, moze biti

je, 100% si ti, znam po registraciji :hey:

Link to comment
Share on other sites

Bio jučer na ugradnji u BB Soundu, malo šetao Goricom i ispred birtza u istoj toj ulici sa suprotne strane (par minuta uzvodno od BB Sounda) crveni clio sa nekim bijelim detaljima, renault club naljepnicom na zadnjoj šajbi i BB slovima na regi. Who that?

Link to comment
Share on other sites

Bio jučer na ugradnji u BB Soundu, malo šetao Goricom i ispred birtza u istoj toj ulici sa suprotne strane (par minuta uzvodno od BB Sounda) crveni clio sa nekim bijelim detaljima, renault club naljepnicom na zadnjoj šajbi i BB slovima na regi. Who that?

COOL

Link to comment
Share on other sites

Viđen Spermić na Horvatovcu danas oko pola 3.

Bio sam u onom Cliu koji je čekao da prođeš da skrenem pred Dionu (btw. tam mi stara radi) i od Jankinja auto znam tam vidit.

Oko 8 ujutro na kennedyeom odnosno nastavku Harambašićeve je viđen

Link to comment
Share on other sites

Xela viđen danas ujutro na novoj cesti na trešnji!!

Oduzmeš mi prednost i ja ti blicam i turiram caddy od firme a ti ne ku

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.