Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

Dođem po staru na poso i vidim ispred parkiran Plavi Clio sport, prepoznah odmah da je od Jankinja i nemrem vjerovat jer mi je bivsa zivjela na Horvatovcu i 2 godine sam tam visil i stara mi gore radi i nisam ga prije primjetio... Znam da nije više ovdje ali eto ipak sam ga vidio i Klišo mu izgleda DOBROOOOOOOOOOOOOOOO

Link to comment
Share on other sites

hm neki zuti coupe bj rega koji se oko 20:00 tolko vuko na zg obilaznici da me stari odvalio sa izjavom dobra auta u budale :lool:

Edited by malji
Link to comment
Share on other sites

Vidjen danas BJ-211-DJ(jel tak ide rega?) u Bjelovaru parkan pred Renault salonom,vidjen u 15:55.

Jel se to islo na neke dorade? :bigl:

Ja ti tamo radim mogu ti neki popust srediti, i tko vozi clia s dvije bjele crte po haubi i krovi, viđen ječer kako juri iz velike gorice prema zagrebu

Link to comment
Share on other sites

Ja ti tamo radim mogu ti neki popust srediti, i tko vozi clia s dvije bjele crte po haubi i krovi, viđen ječer kako juri iz velike gorice prema zagrebu

Ako je crveni onda je Cool. Pretpostavljam da je on jer mu je firma u VG ;)

Link to comment
Share on other sites

vidil sam sad maloprije crni clio sa naljom na zadnjoj sajbi na bizeku tamo iznad cementare pa na prvom krizanju desno po glavnoj cesti kod ducana... ne znam kak se ulica zove :bigl:

mozda mi je susjed a ja ne znam...? :??:

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Jučer viđen Puzleman na potezu Langov trg, Palmoticeva, zeleni val i tu sam ga proso jer je oln vozio u skroz lijevoj traci a meni ta nije nimalo draga ;) (negdje oko 12)

E sad ovo ne znam jel ima takav u klubu jer nisam vidio nalju nego iz cetra Vrbani iz onog cool birca sa treceg kata vidio sam dole na semaforu predobro sređenog crnog clia sa bijelim felgam, jebeno mu pasu, ali kao sto rekoh ne znam jel to neko odavden... (oko 13h)

Link to comment
Share on other sites

Jucer, Subota, 18.02.2006. vozim se prema Rijeci autocestom... i kod Tuhobica parkam na odmoristu... dolazi Megane I i stane i on ispred mene... vidim nalja kluba... pogledam bolje... Trubnem i van iz auta jer skuzih da je u pitanju

Link to comment
Share on other sites

danas popodne u sv. nedjelji junix ako se ne varam ( pu rega ?) ili mozda nije bio on ?

Tako je kolega!!! Trubnuo sam ti ak si me cuo.. :hura:

Bili u Trakoscanu na neki fotoseshn (u biti zahebancija..) pa smo isli rucati v Samobor (sto je skroz na putu, samo 80km od Trakoscana u drugom smjeru) ...jako pametan potez posto je samobor bio krcat do bola... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Tako je kolega!!! Trubnuo sam ti ak si me cuo.. :hura:

Bili u Trakoscanu na neki fotoseshn (u biti zahebancija..) pa smo isli rucati v Samobor (sto je skroz na putu, samo 80km od Trakoscana u drugom smjeru) ...jako pametan potez posto je samobor bio krcat do bola... :laugh:

cuo i vidio, poceo je fasnik u samoboru pa je lagana zvagu

Link to comment
Share on other sites

Danas u 18h viđen Spermić na Sveticama u Swiftu! Uredno čeka u koloni! Nema šta, uzoran vozač! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

jučer sam vidjela crni clio 2.0 sport na području Zaprešića ( točnije Prigorje), obljepljen naljepnicama

Renault Club, daruvarske registracije.... fakat super izgleda......

Link to comment
Share on other sites

jučer sam vidjela crni clio 2.0 sport na području Zaprešića ( točnije Prigorje), obljepljen naljepnicama

Renault Club, daruvarske registracije.... fakat super izgleda......

LOL

Vidio sam i ja tebe, ali nisam znao tko je to, srebrni clio, spojleri, lijepo si se vozila :)

Ja taman isao iz plive, bio na razgovoru za posao :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.