Jump to content

Renault članovi na cesti


Guest Vedran21

Recommended Posts

Luka viđen na parkiralištu Kineziološkog fakulteta! :lool::lool::lool:

:klap:

Kolega, dođite sa indeksom da obavimo par formalnosti :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Uostalom, koji je predmet u pitanju?

Sportovi na vodi / Skijanje. Pa bio si u Sappadi sad, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest Vedran21
Sportovi na vodi / Skijanje. Pa bio si u Sappadi sad, zar ne?

Bio sam i bilo je pre....odlično. Kud nisi asistent iz npr fiziologije. :laugh:

Ajde, u petak dođi na meeting pa se naprićamo.

Link to comment
Share on other sites

crni megane, mislim PU registracije viđen na selskoj, neznam dal me skuzio.. :hey:

Vidio sam te (jutros oko 8i30..) ..isao sam na razgovor za novi djob tak da sam bio sav nabrijan, ali skuzio sam te i trubnuo ti... ..kak da ne skuzim tak dobar zuti auto!?!? :klap:

..pa nadalje.. Vedran21, sinoc ispred Meandra na Kneziji.. oko 22, moguce? Ili sam zabrijao..

Link to comment
Share on other sites

Guest Vedran21
Vidio sam te (jutros oko 8i30..) ..isao sam na razgovor za novi djob tak da sam bio sav nabrijan, ali skuzio sam te i trubnuo ti... ..kak da ne skuzim tak dobar zuti auto!?!? :klap:

..pa nadalje.. Vedran21, sinoc ispred Meandra na Kneziji.. oko 22, moguce? Ili sam zabrijao..

Da, bio sam tamo. Još smo se pogledali ak se ne varam, parkao si blizu mene? Mislim si u sebi, mo

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam te (jutros oko 8i30..) ..isao sam na razgovor za novi djob tak da sam bio sav nabrijan, ali skuzio sam te i trubnuo ti... ..kak da ne skuzim tak dobar zuti auto!?!? :klap:

..pa nadalje.. Vedran21, sinoc ispred Meandra na Kneziji.. oko 22, moguce? Ili sam zabrijao..

a to si ti, nisam znao daimas pu rege.. i ja sam tebi potrubio.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Cool malo prije iza cibone...neznam dal je skuzio blendanje :hey:

Sku

Link to comment
Share on other sites

noup...bio sam u svom srebrnom cliu..al sam dolazio okomito prema tebi..tamo od keruma :hey:

onda je još bio neko sa crnim meganom i ima nalju odozada na staklu a tebe sorry nisam opče sku

Link to comment
Share on other sites

2 Vedran21: noup, nisam prakirao samo sam prosao.. zurio sam prema King Crossu.. skuzio sam tvoj autek ali nisam stao.. :tup:

2 Cool: To sam bio ja!! :hey:

2 Matija: Sused, ocito si slicimo jako.. :laugh: ..btw: kak to da se mi nismo vidjeli.. ima neka prostornovremenska rupa tamo kod Cibone negdje.. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam vidio IvanaB na Rudešu danas oko 17i20h, kod mislim da se zove Anina ulica (Dobar zvuk).

Auto predobro izgleda, ko BLITZ od fotoaparata > Nemreš ga ne vidit :laugh:

Nisam vidio naljepnice kluba, već ak se ne varam, ARAL, a ne varam se jer je ogromna, sam neznam jel Ivanov il ne!?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam vidio IvanaB na Rudešu danas oko 17i20h, kod mislim da se zove Anina ulica (Dobar zvuk).

Auto predobro izgleda, ko BLITZ od fotoaparata > Nemreš ga ne vidit :laugh:

Nisam vidio naljepnice kluba, već ak se ne varam, ARAL, a ne varam se jer je ogromna, sam neznam jel Ivanov il ne!?

taj sam!! :bigl:

bile su naljepnice kluba ali ih je jucer vades skinuo jer su mu smetale.. bit ce opet :hey:

Link to comment
Share on other sites

ja vidio cijeli copor clanova danas izmedju 20 i 22 tamo kod neke zgrade na kojoj pise BILA :lool::lool:

:beah:

Link to comment
Share on other sites

Guest Vedran21
ja vidio cijeli copor clanova danas izmedju 20 i 22 tamo kod neke zgrade na kojoj pise BILA :lool::lool:

:beah:

Zar i ti? :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Prije 30ak min skretao iz Horvacanske u Stipancicevu.. stao na semaforu cekao zeleno... netko mi je blicao od iza.. ..skrenuo sam u kvart i mislio doc ce zamnom.. ajd na cugu cemo u medenom.. a ono, brummm..180 stupnjva nazad na horvacansku i ode on... pretpostavljam Matija!?! :??:

..ili.. ak se nek prepoznao...

EDIT: Zaboravio sam napisati.. bio je sivi Clio phase 2 sigurno.. i nalju sam vidio iza (jos me boli vrat.. zavoj na desno ja okrecem glavu nazad ljevo samo da vidim tko je to..)

Edited by Junix
Link to comment
Share on other sites

Tko ima srebrnog Clia sa klupskom naljepnicom iza, srebrne crte po autu i nosi kapu. Ovo nije moj opis, nego od jedne poznanice koja veli da dotični "nije loš". :)

Link to comment
Share on other sites

ja danas na benzinskoj vidio jednog opakijeg twinga moje vrste (mislim na dizajn, model, 8v) :bigl:

nije clan kluba ali bi mogao biti jer sam se parkao ispred njega i izletio van i napao ga odmah da zasto nije ovdje na forumu, da je ovdje do jaja, popusti itd... :lool:

uglavnom, zapisal si je stranicu i veli da bu dosel :hura:

Link to comment
Share on other sites

Tko ima srebrnog Clia sa klupskom naljepnicom iza, srebrne crte po autu i nosi kapu. Ovo nije moj opis, nego od jedne poznanice koja veli da dotični "nije loš". :)

:lool:

Yuta!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.