Jump to content

coskePH1 Super 5


coskePH1

Recommended Posts

Na forumu Cardak,

Krešo 097 6766 436

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 05. 04. 2024. at 18:44, mata73 said:

Na forumu Cardak,

Krešo 097 6766 436

Čuo sam se sa Krešom te je auto odveden kod njega na servis :) @mata73 hvala na preporuci.

 

Za sljedeće planove: Početkom 5 mjeseca bih trebale stići opruge tako da tada će se malo spustiti petica i to bi za početak bilo to od modova. Slijedi sređivanje limarije od to malo hrđe koja se pojavljuje i pokušaj nabavke branika u boljem stanju ili obnova ovih postojećih. Iznutra bih našao drugčije siceve i pokušao naći volan ili trokraki iz clia, 19, 21 etc ili gt turbo volan ako se nađe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
7 minutes ago, Dasso299 said:

Eto onda @petak uzimaj pa ces kasnije trazit GTE 😂😂

Takav je plan:hahahe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mafija je goli qrac za ovaj forum..

3+1

 

 

IMG_0711.jpeg

IMG_0713.jpeg

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Samo još auto treba naći. 

Da je u istom stanju kao i felge:hahahe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Znam za jednu crvenu gte ali nije u stanju kao felge

Link to comment
Share on other sites

Znam i ja za tu. Onu iz Splita......ako nije u Opatiji završila:bigl:

 

 

P.S. Idem poklopce tražit 

Link to comment
Share on other sites

Nije u opatiji, u drustvu s moje dvije i jos dvije. I jos nekim zanimljivim autima. Kljucam ga da mi vrati moje ali kaze da bi ih samo prodao sve odjednom. Jedino da napravimo neki grup baj?

Imam ja dva poklopca, mogu ti ih iznajmiti ako ces si napraviti po njima

Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, laci said:

Nije u opatiji, u drustvu s moje dvije i jos dvije. I jos nekim zanimljivim autima. Kljucam ga da mi vrati moje ali kaze da bi ih samo prodao sve odjednom. Jedino da napravimo neki grup baj?

To je još jedan........zanimljivo......mislio sam da su izumrli u HR.

 

Moram žučka završiti.....to mi je mantra.....da ne napravim još kakvu glupost!

17 minutes ago, laci said:

Imam ja dva poklopca, mogu ti ih iznajmiti ako ces si napraviti po njima

Jedino kakav 3D print

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja dva poklopca ako ces radit 3D print, ako trebaju za šablon..

Link to comment
Share on other sites

Morati ćemo i @MilosB uključiti. On je ekspert za 3D print i radi ozbiljne stvari da nam da koji savjet. Hoće li to biti dovoljno čvrsto? 

Link to comment
Share on other sites

Čisto informativno ja sam starom dizajnirao i isprintao poklopce za ALU felge, ali one male. Prve sam napravio sa PLA i te su trajale 3-4 godine. Zadnje sam mu prije cca pola godine sa ASA isprintao ponovno i iskreno nisam ih vidio osim na fotki, ali kaže da su odlične. Vjerujem da ASA + filer + lak bude dugotrajno. Kod kog starog su samo nataknuti čepovi bez obrade.

Link to comment
Share on other sites

Printan karcher spoj (crni) u PETG drzi bez problema silovanje.. (Zuti petG jos od prosle god slini na tom medjusloju nisam jos sretan s dizajnom (oblikom) pa nisam ni printao novo..

IMG_20240502_111200_628.thumb.jpg.ce104d4492f176043c8f9319b6849cd6.jpg

.. Test print za supercharger vec god nosi punu tezinu njega na mazdinom bloku, on je u PLA.. 

Bitno je znat sta se radi i s cime, i odlucit jel bitna nosivost ili izgled. Cesto lep print nije cvrst. (Mora se brzo hladiti a onda medjuslojni spoj nije jak).. PetG sta sam testirao se ponasao kao plastikalovena..tj popucao je skroz nasumicno neveznano za slojeve . (sta znaci da je medjusloj jednakp cvrst kao i sloj) 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, laci said:

Nije u opatiji, u drustvu s moje dvije i jos dvije. I jos nekim zanimljivim autima. Kljucam ga da mi vrati moje ali kaze da bi ih samo prodao sve odjednom. Jedino da napravimo neki grup baj?

Imam ja dva poklopca, mogu ti ih iznajmiti ako ces si napraviti po njima

Ako postoje poklopci, onda treba skinut kalup i radit ih od stakloplastike... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.