Jump to content

Podružnica Rijeka


jan69

Recommended Posts

Samo da vas obavijestim da cu ubrzo u Ri. Mogli bi tada napraviti meeting da neke vidim a neke upoznam. P.S bit ce to jedan vikend.

Edited by elf
Link to comment
Share on other sites

Samo da vas obavijestim da cu ubrzo u Ri. Mogli bi tada napraviti meeting da neke vidim a neke upoznam. P.S bit ce to jedan vikend.

Pa probaj doć u subotu!!!

zaboravili ste Sperminatora....... :ljut::laugh:

Ma nismo zaboravili....samo da se mi u Rijeci dogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

inace da ne zaboravim, pozivam vas sve (pogotovo one iz rijeke jer su blize) CETVRKOM NAVECER u R I V E R P U B na druzenje uz karaoke :) ja radim tamo svaki cetvrtak vec jedno dvije godine i mozete me naci od 21h na dalje tamo(obicno do 5 ujutro).

P.S. uvijek bude dobrih komada i parking je ogroman(iza bonavije, kod socijalnog)

Link to comment
Share on other sites

inace da ne zaboravim, pozivam vas sve (pogotovo one iz rijeke jer su blize) CETVRKOM NAVECER u R I V E R P U B na druzenje uz karaoke :) ja radim tamo svaki cetvrtak vec jedno dvije godine i mozete me naci od 21h na dalje tamo(obicno do 5 ujutro).

P.S. uvijek bude dobrih komada i parking je ogroman(iza bonavije, kod socijalnog)

Nisam znao da RiverPubom vladaju karaoke....mikrofon mi ne le

Link to comment
Share on other sites

karaoke su svaki cetvrtak zadnjih 2-3 godine... ja sam tamo oko 21h a karaoke pocinju tek poslje ponoci, tako da mi mozemo bez problema kafenisat do ponoci :)

Link to comment
Share on other sites

karaoke su svaki cetvrtak zadnjih 2-3 godine... ja sam tamo oko 21h a karaoke pocinju tek poslje ponoci, tako da mi mozemo bez problema kafenisat do ponoci :)

Neznam da li ću moć ovaj četvrtak...ali navratim već.

Oće li još netko doć u subotu?

Link to comment
Share on other sites

jan ma bilo koji cetvrtak sam ja tamo pa svratite da vas pocastim! (ja sam lik u image karaoke polo majci). nemozes me falit :bigl:

ja sam javio nekim frendovima tako da ce doci jos par vozaca renaulta

Edited by 6-speed
Link to comment
Share on other sites

jan ma bilo koji cetvrtak sam ja tamo pa svratite da vas pocastim! (ja sam lik u image karaoke polo majci). nemozes me falit :bigl:

ja sam javio nekim frendovima tako da ce doci jos par vozaca renaulta

Super...da se malo upoznamo i popričamo....pa jednom organiziramo i neki pravi meeting!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dali bi mogli ovaj tjedan organizirati meeting da se upoznamo posto nisam mogao doci na prvi :bigl:

Mene ovaj vikend nema...ali inace bi uglavnom mogao jednom tjednom.

Link to comment
Share on other sites

danas sam bio do Rijeke..ali samo na kratko do faxa..bas sam se ponadao da cu sresti nekog sa znakom kluba na cesti..ali nista..nema veze eto mene ponovno 20.2. imam neki ispit na faxu...

Link to comment
Share on other sites

bio sam i ja u Opatiji na faksu nakratko ali moju nalju vidis samo u dvoristu iznad magistrale :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pa, mogli bi napravit reprizu.....ja sam ovih dana veoma zauzet....skoro ni na forum ne stignem.....ali ne moram uvijek bit organizator!!!

Ako vidim da se šta organizira....mo

Link to comment
Share on other sites

bio sam danas ponovno u Rijeci i naravno gledam j agledam ali nista od klubskih naljepnica :roll:

...e da pokraj mene je taman na

Link to comment
Share on other sites

bio sam danas ponovno u Rijeci i naravno gledam j agledam ali nista od klubskih naljepnica :roll:

...e da pokraj mene je taman na

Link to comment
Share on other sites

ako ima to je taj frend.bas ga sreo u subotu vani ostao je bez benzina na onoj kisi :headbang:

pa je trazio slamcicu da gurne onu "zastitu" u rezervaru jer nije imao cijev nego je ljevao iz boce...valjda je stigao do benzinske.

i saznao sam informaciju za mene korisnu,onaj njegov prednji branik je platio oko 1200 kn.ako nekome treba broj od tog plasticara neka javi.

Link to comment
Share on other sites

ako ima to je taj frend.bas ga sreo u subotu vani ostao je bez benzina na onoj kisi :headbang:

pa je trazio slamcicu da gurne onu "zastitu" u rezervaru jer nije imao cijev nego je ljevao iz boce...valjda je stigao do benzinske.

i saznao sam informaciju za mene korisnu,onaj njegov prednji branik je platio oko 1200 kn.ako nekome treba broj od tog plasticara neka javi.

Gogi je taj auto bio dobro zakucao, dugo ga je slagao. Branik je dobar, ali ono krilo na krovu je malo previse. Mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.