Jump to content

Podružnica Rijeka


jan69

Recommended Posts

ako se uspijem izvuc dolazim s frendom ali tek cu sutra znat stvaran raspored dana...... :hey:

A u koliko je meeting?

Link to comment
Share on other sites

ako se uspijem izvuc dolazim s frendom ali tek cu sutra znat stvaran raspored dana...... :hey:

A u koliko je meeting?

Subota, 25.02., 17:00 h, Vrata jadrana (sjeverna strana)

Link to comment
Share on other sites

Ako budem u Rijeci ja bih doletio do Vrata Jadrana da upoznam ekipu .... Nisam bas 100 % siguran da cu biti u Rijeci, ali nikad se ne zna ....

Link to comment
Share on other sites

Decki, nula bodova.. sutra sam u Italy.. :(

A bas sam se radovao da cu upoznati rijecku ekipu..

Ali preksutra idem za Zg.. ..tak da ak je neko za kavicu na "vrata jadrana".. dok sam ja u prolazu.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Iako sam mislio doci danas, moram ostati u Crikvenici - imam nekih neodgodivih obaveza! A tako sam vas mislio upoznati ....

Link to comment
Share on other sites

Kako je bilo na kraju.....ja nazalost nisam mogao doci, dapace dosao doma pred dvadeset minuta a izasao iz kuce u jedan..... :ljut:

Link to comment
Share on other sites

Kako je bilo na kraju.....ja nazalost nisam mogao doci, dapace dosao doma pred dvadeset minuta a izasao iz kuce u jedan..... :ljut:

Bilo je fora, iako nas je bilo nešto manje nego prošli put. Uz ugodnu kavicu i brdo zajedničkih tema; mo

Link to comment
Share on other sites

evo i mene. Bilo je dobro bez obzira na to sto nas nije bilo puno.

Pokusat ce se opet nesto organizirat za 2 ili 3 tjedna pa bi bilo dobro da se malo isplanira vrijeme da nas se vise okupi.

Link to comment
Share on other sites

Guest zuna-ri

ljudi ako hocete mozete doc u subotu na zanju plazu zurkova, tamo ce se okupit ekipa sa foruma www.crotuners.com/forum/index.php pa ste svi pozvani u 16:30, a ako bude padala kisa nalazimo se svi na otvorenju kafica tuners s in .. http://img49.imageshack.us/img49/2451/webflyer1tt.jpg u 20:00.

subota 04.03.2006.

ako misli netko doc javi te mi..

Edited by zuna-ri
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.