Jump to content

Podružnica Rijeka


jan69

Recommended Posts

evo da me ubijete nebi stavio ruku u vatru jeli imao krilo ili ne....danas oko 13h na zabici

Link to comment
Share on other sites

2 ip & clio1416v> ajde neka toga clia poslika netko od vas ako moze jer sam ga neki dan vidio na sekundu u prolazu i zapeo mi je za oko taj njegov prednji branik.

Link to comment
Share on other sites

Dragi Rijecani, ovak.. ovaj tjedan, ali nisam ziher kada idem za Umag... prek Rijeke naravno jerbo ne zelim vise placati kazne po Sloveniji ...pa ak netko treba nes od Raina (nalju, clansku bla bla ili nes drugo od nekoga) ili sliku od Zeljke (salim se.. :hey: ) ja sam avejlbl!!!

UPDATE: Idem sutra sigurno, samo ne znam jos tocno vrijeme..

Edited by Junix
Link to comment
Share on other sites

hrci ceka iskaznicu kluba mozes mu je donest.

slikat cu onaj clio ako me ip ne prestigne.

bilo bi dobro ovaj vikend ako se uspijemo svi uskladit

Link to comment
Share on other sites

hrci ceka iskaznicu kluba mozes mu je donest.

slikat cu onaj clio ako me ip ne prestigne.

bilo bi dobro ovaj vikend ako se uspijemo svi uskladit

Slobodno ti slikaj, ja necu stic tako brzo...

Link to comment
Share on other sites

Onda jeli bi mogao pasti koji meeting ovaj tjedan ?

Napravit ću sve da se uspijemo nać. Moram se ćut sa "clio1416V" a i pitat ip-a još

Link to comment
Share on other sites

poslao sam sms bad&blue za meeting

evo ja sad dosao doma, od jutra bio na faksu izvozali me ko malo majmunce :mad:

Ne mogu nista garantirati, imam nekih obaveza ali probat cu ih uskladiti pa se mozda oslobodim za subotu! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo!? Nitko ne zeli Zeljkinu sliku!?

Zeljka, cak mi se ni na PM nisu javili, kao covjek misli srame se itak ali nijeeee.. :laugh:

OK, dosta budalit..

..neg, ak sam v Umag prek vikenda (moram v Italy ovaj vikend ali bo..) ali ak sam v Umag i ja dolazim na Rijecki miting!!! :hura:

Ak nish drugo natankam na OMVu i vratim se doma.. :)

Link to comment
Share on other sites

Za sad stoji: subota, 25.02., 17:00 h, Vrata jadrana (sjeverna strana)

Ekipa di su ta vrata jadrana kad idem iz Zadra,mo

Link to comment
Share on other sites

Evo, tek sad sam vidio da se nešto organizira.....probat ću doć, nadam se samo da me neki gadan posao neće sprijećit, jer sam veoma zauzet u zadnje vrijeme. Slabo stignem i na forum.

Vidimo se!!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.