Jump to content

Podružnica Zadar - ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

Jel tebi Eko Eko štogod u rodu? :lool:

Ma nije nije nego slucajno dva puta pritisnio i ono dva puta odgovorio! :zubo::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam kuću na Pagu.. tak da se vjerojetno vidimo u 5-tom mjesecu, a po ljeti sigurno! :zivili:

Link to comment
Share on other sites

hm hm zadrani, ajd na pm mi posaljite vase prijedloge gdje bi se moglo odsjest u zadru, mislim recimo ovaj vikend ili tokom iduceg tjedna, hm da imajte na umu da to pitam jel mi ide sinek i mater mu ha ha ha sala da ah da ovaj zena, dite i ja

Link to comment
Share on other sites

Mali update!

Iako je deralo jugo popračeno kišom, nije nas spriječilo da ne popijemo kavicu u svima nam dragom Uskoku i odr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest R11 TURBO ZD

samo javite kada je opet susret na uskoku ili je to svaku nedilju kada je lipo vrime pa i ja dolazim :hey:

Link to comment
Share on other sites

samo javite kada je opet susret na uskoku ili je to svaku nedilju kada je lipo vrime pa i ja dolazim :hey:

svaku nedilju u 4 :bigl: ovu nedjelju je bilo posebno zanimljivo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Da, ove nedjelje nas je bilo najviše :)

Nadam se da će nas ove biti malo više! ;) Nose se digitalci pa ćemo baciti fotosešn!

Link to comment
Share on other sites

Prošli put je bilo prva liga ali nas je vrime s.....o.Nadam se da će u ovu nedilju biti ok :)

Link to comment
Share on other sites

Danas nam se priključio i asimilirao još jedan član. Radi se o R11 TURBO ZD. Pogodite što vozi? :bigl:

78105_P1010009.jpg

78104_P1010018.jpg

R11 turbo sam po sebi ostavlja dojam, a kad je još ovako očuvan kao ovaj onda to ne mo

Link to comment
Share on other sites

Guest R11 TURBO ZD

vidimo se na uskoku. još stignem oprati pilu pošto će biti slikanja...

dali se plaća članarina ili da donesem čevape... RTZ?

Link to comment
Share on other sites

Guest doggy

R11 zbilja predobro izgleda, takoder sam ga detaljno pregledao i moram reci da neizgleda tako lose kad ima unutranjost :lool:

Ali stvarno kako smo poceli, svaki tjedan jedna nova RKH nalja na nekom autu :party: .A cak i mjesta obiljezavamo :yeah:

PS. R11 Turbo ZD : Sad je dobar potpis :klap:

E i gdje je moj dojče halfprodukte na slikama :mad::mad: (ovo sam napisao samo jer mi je lud ovaj smajlic, a nigdje drugdje u kontekstu ga nisam mogo stavit)

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Guest R11 TURBO ZD

pozdrav

evo samo da se zahvalim ekipi na jučerašnjem srdačnom dočeku i ponuđenoj pomoći oko sređivanja 11-ice. svaka čast najjači ste, i naravno vidimo se i iduće nedilje, a sa nekima mo

Link to comment
Share on other sites

Kove daj slike od nedjelje!!!

Evo ih! Pravi početak proljeća, mmmmm.....

Redom s liva na desno: Doggy - ZaDRTi - DekiRT - Sky

82109_060326-Meeting-Zadar---nedjelja-033.jpg

Doggy-ev Megane i Njegovo veličanstvo ClioRT :zubo:

82110_060326-Meeting-Zadar---nedjelja-040.jpg

U međuvremenu naletio i Supersprint sa hrpom auto-časopisa:

82111_060326-Meeting-Zadar---nedjelja-044.jpg

Bio sam glavni predmet sprdnje zbog ukočenih leđa te sam hodao pod kutem od 90

Link to comment
Share on other sites

Ekipa.....vidimo se u nedjelju, posto vidim da se redovito nalazite a Zadar mi nije daleko!!! E da, vjerojatno ide i kolega Mopaba iz Sibenika! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ekipa.....vidimo se u nedjelju, posto vidim da se redovito nalazite a Zadar mi nije daleko!!! E da, vjerojatno ide i kolega Mopaba iz Sibenika! :hey:

Baš znaš pogodit! :bigl: Ovu nedjelju smo svi na Auto Show-u u ZG! Nadam se da se vidimo onu drugu!

Link to comment
Share on other sites

Baš znaš pogodit! :bigl: Ovu nedjelju smo svi na Auto Show-u u ZG! Nadam se da se vidimo onu drugu!

Ahaaaa.....a ja mislia da ste bili ovaj vikend!!! Nista onda, vidimo se onu drugu!!! :bigl:

btw. sta ima ovaj vikend gori, neki style ili slicno....

Link to comment
Share on other sites

Ahaaaa.....a ja mislia da ste bili ovaj vikend!!! Nista onda, vidimo se onu drugu!!! :bigl:

btw. sta ima ovaj vikend gori, neki style ili slicno....

Natjecanje u driftu između ostalog!

Link to comment
Share on other sites

Već sam mislia da ste mene zapostavili!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest doggy

BANANAMAN!!!! :yeah::banana: Vrijeme nas je predobro posluzilo!Sunce je przilo, ja u kratkim rukavima bio, a i danas nije bilo nista drugacije.:party:

Za vikend smo u ZG ali sljedeci vikend slobodno navratite! :zacugu:

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Majmun papa bananu :hahahe:

NHF rista ;)

Bilo je jace od mene :)

:fighting: Za tebe više nema krafni! :zubo: ! Hm, krafne s bananama! Vidimo se na Billi. Ovaj puta na vašoj! :hura:

P.S. Ne donese li Sale privjeske, bit će belaja :terminator::bat::ninjane:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa nemogu virovati sto san propustija!!!!! jebaga jarac i fax i ucenje :( aaaaa ajde bar jedna dobra stvar isplatilo se ucenje u nedilju i propustanje meetinga jer sam polozio te ispite za koje sam ucio ..juhuu :5_1_116[1]: aaaa svejedno mi je full zao sto nisam bio :??:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.