Jump to content

Podružnica Zadar - ZD1400RT


ZD1400RT

Recommended Posts

Guest R11 TURBO ZD

nije lako kad moras sa cacom djelit auto... nisam moga doci :place: ali ste njega mogli vidit rekao mi je da su bili na boriku na piću. pa ako jeste samo da znate to nisam bio ja jer bih svakako došao do uskoka. pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovog puta malo drugačiji, ali kvalitetniji meeting! RTZ u akciji! Sunce, toplo, posla, zafrkancije, jela i pića... slika vrijedi 1000 riječi...

89323_P1011487.jpg

89326_P1011462.jpg

89321_P1011472.jpg

89322_P1011482.jpg

89327_P1011491.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovog puta malo drugačiji, ali kvalitetniji meeting! RTZ u akciji! Sunce, toplo, posla, zafrkancije, jela i pića... slika vrijedi 1000 riječi...

89322_P1011482.jpg

89327_P1011491.jpg

To je spika, alo Billovci, vidite kako se meeting radi?!? :hail::klap:

A za ekipu iz Zadra, na lito idemo u Posedarje bacit se u more, onda na vikendicu u brdo. Gori je milina, hlada i roštilja ;)

Link to comment
Share on other sites

A za ekipu iz Zadra, na lito idemo u Posedarje bacit se u more, onda na vikendicu u brdo. Gori je milina, hlada i roštilja ;)

:hura::hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Odvratno, fuj, ja se tako nebi nikad sastaja na nekom auto skupu.

KO će poslin oprati ruke da ne masti volan ;)

SLIIIIIINNNNN

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Sve aute znam ciji su, jedino mi je vectra nepoznanica, tko je to?

Doggyjev poluproizvod! :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Odvratno, fuj, ja se tako nebi nikad sastaja na nekom auto skupu.

KO će poslin oprati ruke da ne masti volan ;)

SLIIIIIINNNNN

A kad lito dođe... Vodice... roštolj... mo

Link to comment
Share on other sites

Guest doggy
Doggyjev poluproizvod! :hahahe:

:mad::mad:

ja bar imam 4 diska :klap: , za razliku od vas francuziča, e da, cak i na mom francuzu ima 4 diska. A kako me matematika sluzi, ja imam 4 diska, vi 2 diska. 4:2=2 2-> pola proizvoda. Sto bi matematicki znacilo da vi imate poluproizvode :klap::lool::bigl::tup:

Izgleda da me pucaju neki blesavi filmovi od silnih cevapa :zubo:

Ekipa pozvani ste svi na roštiljade, a bit če ih još mnogo.Ipak smo mi RTZ(Roštilj Team Zadar).

@ Rain: Pila ha :hail:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja sam ovdi nov što se foruma tiće ali ova vaša okupljanja sasvim fino djeluju pa vam se mo
Link to comment
Share on other sites

Evo ja doletio doma, ekipa ostala na Uskoku. Toplo, sunce, milina... bilo danas brdo auta. Istina skoro više ne-renoa, ali je bilo veselo. Bili neki klinci, zablenuli se u aute :laugh: Iznenadilo me koliko se ljudima svidio Megane, dobio mentalne snage za nastavak planiranja :zubo: ZDRT slike čim prije :bigl:

Link to comment
Share on other sites

bilo je prva liga..bilo nas je brdo...nesto sa rkh-a, nesto sa tun-a-e,a bilo je drugih...ali najjaci su bili prolaznici u drugim autima koji su se zaustavljali i buljili...ehhhh da ipak je najjaci bio neki "heroj" sa prastarom corsom koji je htio izigravati facu pred nama pa je u zavoju potegnuo rucnu i spucao se u trotoar i sjebo felgu :lool::tup::lool: koji debil!! ..da kada ce vise te slike :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Danas je bio dobar dan! Sunca i topline na sve strane! Sale nam donio privjeske i samo za tu prigodu došao je sa svojim Meganom. RTZ klub je dobio i par novih članova :hura: . Malo se slikalo, popričalo. Stradalo nekoliko makijata i par gaziranih pića također! :bigl: Za naše pojmove bilo nas je najviše u zadnje 2-3 godine. Sve skupa 9 pila od kojih 4 Renaulta tj. 6 francuza uz društvo njemca te po jednog koreanca i talijana! :zubo::hura: !

Kao što rekoh slika vriri masu riči:

Nekolicina nas :)

97916_DSC04549.jpg

Malo više nas:

97917_DSC04551.jpg

Puno nas + ekipe u prolazu:

97918_DSC04556.jpg

Dobili smo i letke o nekom striptizu u Vodicama. Sad znamo gdje Petak i Coupe VD provode vrijeme! :zubo:

97919_DSC04559.jpg

Falio nam je još i DekiRT sa svojom crvenom pilom koji kako ka

Link to comment
Share on other sites

Hehe....dobra ste ekipa!!! A u vezi novog noćnog bara u Vodicama....prodajem felge s gumama i supersprintov auspuh....sve otišlo na "lapdance" i pivo od 70 kn!!! :laugh:

Da, da....dobro ste čuli....pivo je 70 kn u ovom Princess baru!!! :??:

Link to comment
Share on other sites

Hehe....dobra ste ekipa!!! A u vezi novog noćnog bara u Vodicama....prodajem felge s gumama i supersprintov auspuh....sve otišlo na "lapdance" i pivo od 70 kn!!! :laugh:

Da, da....dobro ste čuli....pivo je 70 kn u ovom Princess baru!!! :??:

A kako ti znaš da je 70kn, šta ti nije bilo dosta prošli vikend :lool:

Link to comment
Share on other sites

eehh da da nezaboravim VELIKO HVALA -> Lumina <- ZA ZEKOSLAVE, super misrisu :klap::hey::klap:

Link to comment
Share on other sites

Guest doggy

Super je bilo! Puno auta, a ZDRTi i ja smo isprobali zadarski asfalt pa smo i driftali :mad::mad::vidiga: .A kasnije se i sale pohvalio da je lijep asfalt.

Uglavnom dosta nas je bilo, sunce przi, more pred nosom, milina!!

E i hvala lumini za zekotu :yeah:

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Pridruzio se i ja ovaj vikend, i nadam se da cu svaki slijedeci moci doci!

I da; zeko stvarno dobro miriše, a i auto thanx to Lumina! ;)

Link to comment
Share on other sites

:hura: Bilo je super ,pa i fala LUMINI za zeca na
Link to comment
Share on other sites

Je, Zekota miriše skroz dobro... a i cure ga vole pipkati, nekad i ja po
Link to comment
Share on other sites

Guest doggy

A slusaj, autocestom si za sat ipo(neki za 2) u Zadru na kupanju :zacugu: .A ako si radio na ovjesu onda mozes i starom cestom uzivati :driver;

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.