Jump to content

Podružnica Osijek - predstavnik Kundak


Guest Galinersky

Recommended Posts

Guest Galinersky

Eto lege i legice, ja sam auto sastavio, pa sam mobilan, nadam se da ste zainteresirani da organiziramo neki meeting da se upoznamo, a ne da ja moram zagledati po gradu jesam mo�da nekog od vas vidio!!!

Ako ste za, dajte da se dogovorimo i napišite kad kome koji dan štima, meni štima bilo koji osim subote naveče poslije 21:30 jer moram ić šljakat!!!

�to se tiće mjesta ja predla�em Omv kod Bille, ima dosta parkinga a i mo�e se ubit kavica, bezalkoholno pifo ili nešto treće!!!

Ajmo da vas čujem!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nata

    1161

  • Zrmi RS

    910

  • Marko_Os

    772

  • Kundak

    706

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam za !

Mislim da je i mjesto ok. Čekaj da se jave i ostali da vidimo što njima odgovara.

Jel ima još koja cura iz Osijeka ? ( Spin ako se ne varam ).

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za !

Mislim da je i mjesto ok. Čekaj da se jave i ostali da vidimo što njima odgovara.

Jel ima još koja cura iz Osijeka ? ( Spin ako se ne varam ).

Ima.Ja je znam :)

Ali mi se vec dugo ne javlja i neznam sto je s njom.Probat cu je kontaktirat.

Inace ja sam za.Svaki dan mi odgovara poslje 19h.Za spin neznam kad njoj pase jer ona radi u banci pa treba vidjeti.Ja i kad radim drugu, radim do 19h tako da je meni ok.

Treba vidjeti s ostatkom ekipe.Tu je jos Dule, OS 300, khideg(on sigurno nece) to ga bas i ne zanima ali cu ga probat nagovorit i neznam jel nas jos ima...

Dogovorite termin i ako vas dodje dosta ja stizem sigurno.Potrudit cu se za ovo dvoje...Ah opet se ja moram njima prvi javljat :mad::tup:

Link to comment
Share on other sites

Probat ću malo iskopat tko je sve iz Osijeka. Ja sam se sjetila još Kostura i Slavonca ( mislim da je on isto za ). Mo

Link to comment
Share on other sites

Probat ću malo iskopat tko je sve iz Osijeka. Ja sam se sjetila još Kostura i Slavonca ( mislim da je on isto za ). Mo
Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac

jeto i mene, jest, moze meeting, bas sam htio predloziti....

mi smo se obicno skupljali preko na jebodrom pa smo isli u onu tam birtiju, uglavnom je uvjek bio weekend subota/nedjelja pa smo su uglavnom slobodni bili, radni dan zaboravi, u biti moze al ono mora biti hebeno tempirano... jer neki rade 1 2 il 3 smjednu tak da nema sanse. u biti isli smo na jebodrom jer su sve muski bili i isli smo gledat komade kak se rolicaju dolje dok smo mi cugali(kad nahrupe komarci tam zaboravite ic jel se cuga ne moze popiit na miru, jedino ak se ne mislite no jel vec tamo ..... sto drugi rade kad padne mraq), al baza nam je bio onaj dio zaobilaznice kod HEPa dolje na zelenom polju koji je bio duuuugo zatvoren jer smo se i tamo isli trkati... pa ono... poslje smo isli na cugu

davno prije kad se skupilo (HRA ekipa) se islo u miholjac na klopu u restoran(to je jedno 3-4 god stara ekipa, i to je luda ekupa bila dozlaboga), al brijem da je bolje za pocetak da se nadjemo negdje svi choporativno, malo svi lazemo jedni drugima il tam na cugu eventualno zavisi kolko nas dodje, jeftinija cuga je u visnjevcu u qeridu(jeftinija neg na jebodromu), i iza ima veliki parking iza kuce tak da ono ima mjesta. druge birtije di ima tako puno mjesta za veliki broj ljudi neznam. osim ta dva mjesta.....

eto i fico22 il 222 je iz okolice, za njega ne brinite, njega chu osobno dovuci (citaj radi samnom he-he cccccc...)

inace zadnji meeting koji nije iz renault kluba vec opcenitio je bio prije 2/3 tjedna na OMWu cepinska, bilo je oko 50-tak auta, i onda se islo preko u baranju, selo se zvalo mirkovac u biti oke zato sto ima tamo pista za avione koja je napustena pa se islo trkati i isto zezancija. (najam nase aviopiste, na cepinskoj je 1000Kn 3h tak da zaboravite na te akcije, a obicno kada budu trke onda se i ekipa tamo bila skupljala tu noc prije i ono isto islo se mal zezat na pisti)

demode birtija zaboravite, jer smo jednom dosli nas 20-tak na cuganje u kompletu i otjerali su nas, mogli su imat finu zaradu bas smo bili nabrijani taj puta :o) e sada..... u mackamami tam sad se ne moze ima neki ringe-ringe-jaja tak da nema mjesta...

drugi mi nis ne pada na pamet di ima tolko mjesta za aute, al ovo jebodrom mi se cini oke za prvu ruku...

eto...... to su info s kojima ja raspolazem.....

znaci za sada nas ima 5-6 ? nije lose :):hura:

Edited by slavonac
Link to comment
Share on other sites

pa mislim da se prvo trebamo naci na omv-u kao sto je i prvi puta predlozeno pa cemo onda vidjeti...

Inace oklica Osijeka je isto pozvana naravno.Nek se pridruze :)

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da se prvo trebamo naci na omv-u kao sto je i prvi puta predlozeno pa cemo onda vidjeti...

Inace oklica Osijeka je isto pozvana naravno.Nek se pridruze :)

jel se okolicom osijeka smatra i đakovo? :laugh: ako je tako onda bi se i ja mogao zaletiti ako mi termin bude paso...

moram pitati DJ872AN oce i on doci...

Link to comment
Share on other sites

Kostur se prijavljuje na raport. ISKRENO se nadam da cu stici jer sam posljednih dana u nekoj guzvi. OMV kod Bille mi pase (ili na Cepinskoj da

Link to comment
Share on other sites

jel se okolicom osijeka smatra i đakovo? :laugh: ako je tako onda bi se i ja mogao zaletiti ako mi termin bude paso...

moram pitati DJ872AN oce i on doci...

Da naravno. :) Moze neka dodje da vidimo ksenonke :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest DJ872AN
Da naravno. :) Moze neka dodje da vidimo ksenonke :laugh::laugh:

Neznam na koji ste dan mislili a ja danas idem u svatove. a i sutra sam u svatovima ali bih se mogao zaletit do os popodne. ajd javite mi. 091 165 69 19.

Link to comment
Share on other sites

Neznam na koji ste dan mislili a ja danas idem u svatove. a i sutra sam u svatovima ali bih se mogao zaletit do os popodne. ajd javite mi. 091 165 69 19.

Ma bez brige.Najvjerojatnije nece biti ovaj vikend jer ce padati kisa a i jos se nisu svi Osjecani javili.Pa dobro gdje ste?

Inace mogli bi to organizirati next week ako se slazete.

Galinersky evo ti si organizator pa bi bilo ok da probas nesto predloziti neki datum pa cemo vidjeti kako nam to pase.Inace evo ja bih volio da se jave ovdje svi koji su iz Osijeka pa da vidimo.

Ajde pa nije da vam nije stalo.Ako mogu Zagrebcani, pa mozemo to i mi :)

Link to comment
Share on other sites

evo i ja sam tu, i vidim gore da sam spominjana. :)

samo javite kad pa ak budem mogla stizem. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Galinersky gdje si? Sto kazes? :davez:

By the way vidjen si jucer.Krizanje Istarske i Vukovarske.Ja bio u onom dijelu preko puta Stuca,jednosmjerna ulica(Istarska).Dobro ti izgleda pila :):hey:

Link to comment
Share on other sites

Sljedeću nedjelju je na aerodromu čepin trka, pa ako hoćete mo
Link to comment
Share on other sites

Ako radim u subotu radim do 13.00. Svi termini nakon toga preko vikenda meni odgovaraju.

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac

moze sad u subotu, al poslje 14h..... tam dodjem na OMV kod bille ak je takav dogovor.... il se ne predomislite :bigl:

Link to comment
Share on other sites

U subotu idem braticu u svatove ali si kontam da bi u 14.30 jos bio slobodan. Ima li netko problem s terminom u petak 12.04 oko 21 sat na OMV kod Bille?

Vece je pa se slabije radi a nije subota kada svi imaju neke obaveze.

Link to comment
Share on other sites

Guest Galinersky
U subotu idem braticu u svatove ali si kontam da bi u 14.30 jos bio slobodan. Ima li netko problem s terminom u petak 12.04 oko 21 sat na OMV kod Bille?

Vece je pa se slabije radi a nije subota kada svi imaju neke obaveze.

Meni odgovora!!!
Link to comment
Share on other sites

Evo i meni.Jel moze onda ovaj petak 12-tog. u 21h ljudi?

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.