Jump to content

Podružnica Osijek - predstavnik Kundak


Guest Galinersky

Recommended Posts

Hajde evo onda popis pa se nadove

Edited by nata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nata

    1161

  • Zrmi RS

    910

  • Marko_Os

    772

  • Kundak

    706

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro si shvatio ali ja sam skoro pomislio na Cepinskoj isto kao i ti :bigl:

Znaci da potvrdimo.Ovaj petak 12.05. u 21h na OMV novoj benzi kod Bile.Idemo ljudi dalje pa se nadovezite na ovaj popis ko dolazi :)

1. Galinersky

2. Zrmi

3. Nata

4. Slavonac

Link to comment
Share on other sites

Dobro si shvatio ali ja sam skoro pomislio na Cepinskoj isto kao i ti :bigl:

Znaci da potvrdimo.Ovaj petak 12.05. u 21h na OMV novoj benzi kod Bile.Idemo ljudi dalje pa se nadovezite na ovaj popis ko dolazi :)

1. Galinersky

2. Zrmi

3. Nata

4. Slavonac

5. Kostur i mozda jos 1 decko,vlasnik Meganea :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac

+ jos jedan

FiCo22

:) kad se pi*ki*a*ki*a nece predbiljezit

+ i mozda jos jedna moja legica sa KliJachom.... ak stigne

Link to comment
Share on other sites

steta sto nisam u osijeku trenutno... dosao bih svakako! nadam se da ce meetinga biti jos, za kojih mjesec dana! ako ne sastajat cu se s jednim po jednim da vas vidim! :plazi:

cisto informativno, tko je iz kojeg djela grada? gdje vas se moze cesto sresti? ja retfala...

Link to comment
Share on other sites

Dobro si shvatio ali ja sam skoro pomislio na Cepinskoj isto kao i ti :bigl:

Znaci da potvrdimo.Ovaj petak 12.05. u 21h na OMV novoj benzi kod Bile.Idemo ljudi dalje pa se nadovezite na ovaj popis ko dolazi :)

1. Galinersky

2. Zrmi

3. Nata

4. Slavonac

5.Fico22 (kako Slavonac kaze pi*ki*a*ki*a)

Link to comment
Share on other sites

doci cu i ja u petak u 21h. ako ne budem iz nekog nepoznatog razloga sprijecen..

Link to comment
Share on other sites

doci cu i ja u petak u 21h. ako ne budem iz nekog nepoznatog razloga sprijecen..

Nadam se da taj razlog nece biti zenska. Nemoj izmisljat nego dodji. Reci cu te mami :lool::lool:

Ajde dojem ja po tebe pa zajedno s pilama idemo :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Galinersky

Pitao sam večeras na Omv, rekli su da će im sutra doći sjedalice za stolice pa ćemo u petak moći piti kavu vani a da nas ne zebe guza!!!

Link to comment
Share on other sites

Pitao sam večeras na Omv, rekli su da će im sutra doći sjedalice za stolice pa ćemo u petak moći piti kavu vani a da nas ne zebe guza!!!

:lool::lool::klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

Ja za sada jos neznam, ne mogu potvrditi dolazak jer sam ovih dana u fazi selidbe pa nemam bas puno vremena.

Link to comment
Share on other sites

Danas neću moći, ustvari ovaj cijeli mjesec sam zauzet (ako se uspijem izvući onda dolazim nenajavljen :zubo: ). Nemojte zaboraviti fotić i vidimo se na nekom od slijedećih mitinga.

Link to comment
Share on other sites

Danas neću moći, ustvari ovaj cijeli mjesec sam zauzet (ako se uspijem izvući onda dolazim nenajavljen :zubo: ). Nemojte zaboraviti fotić i vidimo se na nekom od slijedećih mitinga.

Probaj :hey:

Link to comment
Share on other sites

meni je bilo jako dobro... za prvi put nema slika... mozda poslje..

Link to comment
Share on other sites

meni isto bilo super, malo pricica i razmjena iskustava. fina opustajuca vecer..

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo superiska a cijelo drustvo je stvarno za 5 plus.Nadam se da cemo to ponoviti a sto se mene tice mozemo to svakog petka u isto vrijeme.

2 Slavonac za meso sam uvijek za a prilog svjezi komarci. :bigl:

Nazalost nista od fotki ali bit ce :)

Zasto je ekipa iz Djakova odmah otisla neznam ali de se javite i recite u cemu je fora?

Link to comment
Share on other sites

za prvi puta bilo je super, a nadam se da ce mo se ubrzo opet srest

Link to comment
Share on other sites

Guest DJ872AN

Ma poludio sam. Ja dosao sa curom i prije nego sam skrenio na omv nesta joj je pozlilo pa sam morao otici. Stvarno mi je zao. sooooooooooorrrryyyyyyyyyyyy.

Link to comment
Share on other sites

Ma poludio sam. Ja dosao sa curom i prije nego sam skrenio na omv nesta joj je pozlilo pa sam morao otici. Stvarno mi je zao. sooooooooooorrrryyyyyyyyyyyy.

Pa skontao sam te ja ali mi je bilo cudno gdje ces sada kad ono cura u pitanju.A sljedeci put bez nje.Ocito joj je od onih silnih pila i pozlilo.A steta.Nadam se da ces navracati opet :hey:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.