Jump to content

Podružnica Osijek - predstavnik Kundak


Guest Galinersky

Recommended Posts

Guest DJ872AN

[.A sljedeci put bez nje.Ocito joj je od onih silnih pila i pozlilo.A steta.Nadam se da ces navracati opet

A moguče bilo je lijepih komada. kako ti se sviđaju svjetla. Dogovorit cemo se .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nata

    1161

  • Zrmi RS

    910

  • Marko_Os

    772

  • Kundak

    706

Top Posters In This Topic

Posted Images

[.A sljedeci put bez nje.Ocito joj je od onih silnih pila i pozlilo.A steta.Nadam se da ces navracati opet

A moguče bilo je lijepih komada. kako ti se sviđaju svjetla. Dogovorit cemo se .

Jos od kada sam ih prvi put vidio odmah sam rekao da je prava stvar.Javi se :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DJ872AN
Jos od kada sam ih prvi put vidio odmah sam rekao da je prava stvar.Javi se :)

Bum ti se javil. ajd mi daj broj mob

Link to comment
Share on other sites

Bum ti se javil. ajd mi daj broj mob

Poslano.Nadam se da ces prisustvovati sljedecem meetingu :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest Galinersky

Bilo mi je ok, drago mi je da sam vas upoznao!!!

Jebiga ja sam imao fotić u autu ali mi nije bio ni na kraj pameti!!!

Link to comment
Share on other sites

Bilo mi je ok, drago mi je da sam vas upoznao!!!

Jebiga ja sam imao fotić u autu ali mi nije bio ni na kraj pameti!!!

:tup::tup::lool::hey:

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo superiska a cijelo drustvo je stvarno za 5 plus.Nadam se da cemo to ponoviti a sto se mene tice mozemo to svakog petka u isto vrijeme.

sto se mene tice isto moze! jedino da termin pomaknemo za malo ranije?

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice isto moze! jedino da termin pomaknemo za malo ranije?

Moze i tako ali recimo u 20h jer neki rade do 19h ali sumnjam da cemo i tako jer opet neki rade i do 20h.

Ma znate sto!Evo moj prijedlog.Ako hocete dodjite i sljedeci petak ali recimo u 20h pa onaj ko nemoze nek dodje kasnije u 21h ili kad mu pase.ionako smo ostali tamo do pola jedan ujutro :bigl:

jeste za?

U slucaju velikog pljuska mozemo odgoditi ili sjesti unutra.ok?

Link to comment
Share on other sites

Moze i tako ali recimo u 20h jer neki rade do 19h ali sumnjam da cemo i tako jer opet neki rade i do 20h.

Ma znate sto!Evo moj prijedlog.Ako hocete dodjite i sljedeci petak ali recimo u 20h pa onaj ko nemoze nek dodje kasnije u 21h ili kad mu pase.ionako smo ostali tamo do pola jedan ujutro :bigl:

jeste za?

U slucaju velikog pljuska mozemo odgoditi ili sjesti unutra.ok?

meni tako pase jer kad radim subotu onda radim od 7, a ja sam ko baba pa se moram naspavati. :) a voljela bih da se to odrzava. eto..pozdrav! :hey:

Link to comment
Share on other sites

meni tako pase jer kad radim subotu onda radim od 7, a ja sam ko baba pa se moram naspavati. :) a voljela bih da se to odrzava. eto..pozdrav! :hey:

Slazem se s Spin.Ali ne u jednom.Da sam baba :lool::lool:

Eto ko hoce nek dodje opet u petak ali sad u 20h.Sam nek javi ovdje da vidimo ima li nas opet, pa da odrzavamo te meetinge :)

Link to comment
Share on other sites

Meni odgovara, radim prvu pa mogu. Ako slučajno budem radila drugu dolazim malo kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj put nisam uspio doci, ali nadam se da cu uhvatiti vremena sljedeci puta.Koliko vidim to je bio meeting Cliaca + jedna 11-ca...jel bio neki Megane? :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj put nisam uspio doci, ali nadam se da cu uhvatiti vremena sljedeci puta.Koliko vidim to je bio meeting Cliaca + jedna 11-ca...jel bio neki Megane? :hey:

Bio je jedan ! Khideg je bio s njim.

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac

petak 20h? :happy: ajd prodano, ja cu se potrudit da naletim, mozda chem malo kasniti, al potrudim se da dodjem.... pa ko ziv ko mrtav, brijem bolje da odemo na biljar negdje neg tam vani hranit komarce, u biti svejedno, vazno je da je ekipa ok, :ludkozmija: a ostalo cemo vec lako....

a majke ti sad cemo svaki petak rakijat :zacugu: !? :surp:

no jel netko dolazi od klape danas u 14h na aerodrom il ne !!!???? ja brijem da naletim svakako. nadam se da kisa nece opalit, kao sto su je najavili! :aua:

a onaj ko ne dodje bude ... :gun: ili... :bat:

a majketi odem sad kavu trazit..... pa ko je u gradu nek se zaleti, bit cu .... a di zavrsim :kava:

Edited by slavonac
Link to comment
Share on other sites

Pa dosao bih i ja ali poslje rucka.Imam rostilj :bigl:

Hoce neko od cura?Spin ili Nata samnom?Ostali ajd javite pa da se dogovorimo ako neko zeli ici?

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Pa dosao bih i ja ali poslje rucka.Imam rostilj :bigl:

Hoce neko od cura?Spin ili Nata samnom?Ostali ajd javite pa da se dogovorimo ako neko zeli ici?

cure rakijaju vec cini se :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest Galinersky

Gdje si Slavonac, jesi bio na aerodromu, ja rekao Milišiću da ćeš doći a tebe nema, on se poradovao da će to konačno upoznati!!!

Edited by Galinersky
Link to comment
Share on other sites

Gdje si Slavonac, jesi bio na aerodromu, ja rekao Milišiću da ćeš doći a tebe nema, on se poradovao da će to konačno upoznati!!!

Mislim da nije bio jer sam ga zvao na mob.Bio je u Djakovu :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Gdje si Slavonac, jesi bio na aerodromu, ja rekao Milišiću da ćeš doći a tebe nema, on se poradovao da će to konačno upoznati!!!

eto me, ma u 17h prosao tamo ni KERA nije bilo na pisti, bezvez, brzo je to nes bilo i brzo se to razislo....

sta nisi zvao na mob !!? pa nije mi broj skriven u telef imeniku

Link to comment
Share on other sites

eto me, ma u 17h prosao tamo ni KERA nije bilo na pisti, bezvez, brzo je to nes bilo i brzo se to razislo....

sta nisi zvao na mob !!? pa nije mi broj skriven u telef imeniku

Sto si cudan.Pa ti si i rekao da je pista nasa do pet sati :laugh:

A ja sam te zvao pa se nisi javio :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Sto si cudan.Pa ti si i rekao da je pista nasa do pet sati :laugh:

A ja sam te zvao pa se nisi javio :mad:

ma shebo sam se za vrijeme, nisam stigao na 3 strane..... a mob ostao u autu, i dok sam ja krenio nazad, 'biga.... sta sad, ubijte me :zubo: al faqat sam imo namjeru ici, gledo sam slike sada, pa nije nes bilo puno ljudi kolko mi se cini.. a auti vise manje sam vidjao u gradu, kolko sam vidio nije bio unio sa 2 motora, jedan u gepeku a drugi pod haubom, mislim da je turbak bio. e to bi volio provozati vec :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo je zanimljivo vjeruj mi :)

Vozio sam sporta :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Bilo je zanimljivo vjeruj mi :)

Vozio sam sporta :bigl:

A zanimljivije je da je Sport ostao čitav :zubo:

Nego koliko dizelaša je bilo :??::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.