Jump to content

Podružnica Osijek - predstavnik Kundak


Guest Galinersky

Recommended Posts

A zanimljivije je da je Sport ostao čitav :zubo:

Nego koliko dizelaša je bilo :??::lool::lool:

Sto mislis da ja neznam vozit sportske aute? :zubo: Dizelasa pa podosta ali nisu bas :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nata

    1161

  • Zrmi RS

    910

  • Marko_Os

    772

  • Kundak

    706

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest slavonac
Bilo je zanimljivo vjeruj mi :)

Vozio sam sporta :bigl:

sporta sam prvi put vidio u zg kad sam tam bio haracio, onda sam sjedio, nisam ga bio vozio, prekoputa kuca je lik imao, on ima neki svjetloplavu boju, ono strasna boja, cak mi je i ljepsi nego taj zuti, neobicna svakako

al i dalje mislim da je to preskup auto i da se da naci neki novi turbak koji se da odsharafit i da ide bolje neg taj clio, iako clio mi dobro izgleda... nekazem nis

da imam viska love za te akcije i mjesta u garazi, ubio bih si polovnog maserati racera, strasan auto :) a ruzannnnn issu'a ti.... ruzniji od one kockaste lade.... strasno nesto, znam ko ga ima, i koliko kosta sam to treba znat voziti...

Link to comment
Share on other sites

sporta sam prvi put vidio u zg kad sam tam bio haracio, onda sam sjedio, nisam ga bio vozio, prekoputa kuca je lik imao, on ima neki svjetloplavu boju, ono strasna boja, cak mi je i ljepsi nego taj zuti, neobicna svakako

al i dalje mislim da je to preskup auto i da se da naci neki novi turbak koji se da odsharafit i da ide bolje neg taj clio, iako clio mi dobro izgleda... nekazem nis

da imam viska love za te akcije i mjesta u garazi, ubio bih si polovnog maserati racera, strasan auto :) a ruzannnnn issu'a ti.... ruzniji od one kockaste lade.... strasno nesto, znam ko ga ima, i koliko kosta sam to treba znat voziti...

Mislim auto je stvarno strasan i ide ko metak.A jos bolje i drzi.Ali mozda da imam para za takvo nesto onda bih uzeo megana F1 definitivno. Bez ikakvog nasviravanja jer mi to netreba ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Mislim auto je stvarno strasan i ide ko metak.A jos bolje i drzi.Ali mozda da imam para za takvo nesto onda bih uzeo megana F1 definitivno. Bez ikakvog nasviravanja jer mi to netreba ;)

da ti tak ide, tak sam i ja kad sam kupio isao je fino, onda mi je jednom isao sporo, onda sam ga odsharafio pa mi je opet isao fino, sad mi opet ide sporo :) sad je vrijeme za radikanije promjene na njemu :zubo:

i to tak stalno ide u krug

Link to comment
Share on other sites

da ti tak ide, tak sam i ja kad sam kupio isao je fino, onda mi je jednom isao sporo, onda sam ga odsharafio pa mi je opet isao fino, sad mi opet ide sporo :) sad je vrijeme za radikanije promjene na njemu :zubo:

i to tak stalno ide u krug

Radikalne da se masina razleti. :bigl:

Ja svoje granice znam a to su:nista brze od sporta mi ne treba :)

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Radikalne da se masina razleti. :bigl:

Ja svoje granice znam a to su:nista brze od sporta mi ne treba :)

da i tata bi sine :laugh:

drugar, vjeruj mi dosadio bih ti i opet bi htio nesto brze, to ti je u genima :bigl:

Link to comment
Share on other sites

da i tata bi sine :laugh:

drugar, vjeruj mi dosadio bih ti i opet bi htio nesto brze, to ti je u genima :bigl:

Mozda i bi.Ali ne u tako kratko vrijeme kao sadasnji clio.Ma u biti i netreba mi nista jace jer kad se sjetim one prometne od neki dan sledim se, i s tako jakim autom ko zna sto bih ja napravio, jer kako kazes to su geni.Dodji u petak u 20h :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac
Mozda i bi.Ali ne u tako kratko vrijeme kao sadasnji clio.Ma u biti i netreba mi nista jace jer kad se sjetim one prometne od neki dan sledim se, i s tako jakim autom ko zna sto bih ja napravio, jer kako kazes to su geni.Dodji u petak u 20h :hey:

znaci petak ponovo? u kolko na kraju? 20h? 21!? :hura::klap::dance;

ok, mozda kasnim, al dodjem sigurno, imam sastanak neki popodne poslje 18h na kojem moram biti, a poslje toga je ono rucak/vecera i obzderavanje, pa ono dok dodjem kuci dok skinem odjelo bla bla bla kenj kenj, onda se zaletim; neznam dokad ce to trajati tamo to.... al ono na starom mjestu jelda?

al nadam se da ce doci vise ljudi nego zadnji puta sto je bilo ...

Link to comment
Share on other sites

znaci petak ponovo? u kolko na kraju? 20h? 21!? :hura::klap::dance;

ok, mozda kasnim, al dodjem sigurno, imam sastanak neki popodne poslje 18h na kojem moram biti, a poslje toga je ono rucak/vecera i obzderavanje, pa ono dok dodjem kuci dok skinem odjelo bla bla bla kenj kenj, onda se zaletim; neznam dokad ce to trajati tamo to.... al ono na starom mjestu jelda?

al nadam se da ce doci vise ljudi nego zadnji puta sto je bilo ...

Tako je mi cemo biti tamo vec od 20h pa ti dodji kad mozes.Ako pada kisa onda smo unutra :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest Galinersky

Meetingovali smo večeras, pa evo ovaj put je i koja slika pala!!!

Redom:

Galinersky, Spin, Nata, Zrmi, Slavonac

011gy.jpg

026bt.jpg

042cf.jpg

033cf.jpg

051wy.jpg

066rk.jpg

089od.jpg

094hy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hm malo je tamno ali vidi se.Da izgledaju nam cisti ali to je varka. Prljavi ko mali prasci bili... :bigl:

Bilo je superiska, ali nadam se da ce nas sljedeci put doci vise :hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

kako nam autovi izgledaju cisti!!! heheheh.. :)

Ja svoj oprala dva sata prije ali ko i da nisam s obzirom da je pala kiša ! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

RiSPEKT Osjecanima!!! :hail:

Nedo bog da ne dodjete na SR v Gorici pa da vas ne upoznam!!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ajd da napravimo sada ovdje popis tko bi htio ici na street-race VG.Za auto nije problem.Ja bih mogao svog a mislim i Slavonac.Podijelimo troskove i to je to.Tko je za?Evo mene prvog na listi a vi se nadopisite...

1.Zrmi

Link to comment
Share on other sites

Ajd da napravimo sada ovdje popis tko bi htio ici na street-race VG.Za auto nije problem.Ja bih mogao svog a mislim i Slavonac.Podijelimo troskove i to je to.Tko je za?Evo mene prvog na listi a vi se nadopisite...

1.Zrmi

2.Nata ?

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac

sto se mene tice, ono jeibli-neibili, mogao bih se zaletiti, nadam se da nece kisa padat pa da ne idemo za djabe kao i predposle godine kad je bilo otkazano, a mi na autoputu perjamo :)

i rekao sam, neznam ko ce jos ici od ekipe tu iz slavonije jel ce biti stara klapa sa HRA pa ono... svi su nes neodlucni :) cini se da se nikom neda voziti 700km

Link to comment
Share on other sites

pa mogu i ja ici ali ne planiram voziti jer mi se to nikako neda i nemam ja snage za to. :))

iduci vikend mi je dugacak pa mi to pase.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja mogu samo u Nedjelju. U Subotu se nikako ne mogu mijenjati i moram raditi. Ako vam dan nije problem i ako nas ima više zainteresiranih ja sam za. :)

Link to comment
Share on other sites

I Galinersky moze samo u nedjelju koliko se sjecam.Pa moze i nedjelja sto se mene tice.Ajmo tko je jos za, nek se samo upise na listu...

1.Zrmi

2.Nata

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac

nedjelja kod mene mal teze.... blah.... prije subota,ok ja jos javim dal ce bit nedjelja al za sada ne planirajte na mene....

subota mozda radna, osim ak nemam klanje kod kuce :)

Edited by slavonac
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.