Jump to content

TREBAM POMO


Hrci

Recommended Posts

... a ja mislio da je ovaj topic otišao u povijest :bigl:

2Rain: jesi pogledao svoj izlaz od lonca?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hrci

    65

  • dalibor

    16

  • Coupe RS

    15

  • Rain

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

... a ja mislio da je ovaj topic otišao u povijest :bigl:

2Rain: jesi pogledao svoj izlaz od lonca?

zaboravih

uskoro idem do auta pa cu pogledat i javim ti na pm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

sta je tu nesto lose??

ja imam to na 19-ici isto to. isto.

najglasniji sam na otoku brijem a na 200 kmh imas zvuh ko da ides 4 maha ono 5000 kmh ludo..tek najbolji zvuk je na 8000 okr u blokadi trttt trrr ttt joj ludaraa o plamenu opd 20 cm da ne pricam super.ali zato remecenje javnog reda i mira je svakodnevna prijava vec postala adio zivota!

Link to comment
Share on other sites

sta je tu nesto lose??

ja imam to na 19-ici isto to. isto.

najglasniji sam na otoku brijem a na 200 kmh imas zvuh ko da ides 4 maha ono 5000 kmh ludo..tek najbolji zvuk je na 8000 okr u blokadi trttt trrr ttt joj ludaraa o plamenu opd 20 cm da ne pricam super.ali zato remecenje javnog reda i mira je svakodnevna prijava vec postala adio zivota!

BRAVO! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

A u p.m. :lool: :lool: :lool: :lool: a ja se dao kladit da je ovaj topic već odavno daleko pod tepihon, hehehehe... da me sad neki ne počnu pitat šta je sa tim ispuhom, hehe; nije ništa, već je odavno izmjenjen :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovaj topic prošlost....tog ispuha daaaavno nema na autu, ti si se od tada uozbiljio i opametio....a topic treba lock jer pričamo o lanjskom snijegu.

Jel se Hrci sla

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovaj topic prošlost....tog ispuha daaaavno nema na autu, ti si se od tada uozbiljio i opametio....a topic treba lock jer pričamo o lanjskom snijegu.

Jel se Hrci sla

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.