Jump to content

TREBAM POMO


Hrci

Recommended Posts

Hehehe....definitivno previše rezonira, čuje se kroz cijeli raspon okretaja a to mi se ne sviđa!!!

Mogli ste još malo snimat.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hrci

    65

  • dalibor

    16

  • Coupe RS

    15

  • Rain

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo slike i filmic.... ali sa ovog filma se nemoze "vidjet" koliko je ustvari to sve skupa bucno :-/

:zubo: Ovo se kuzi da tuce direktno u mozak i ovako preko filmica, mogu mislit kako je u voznji.

Link to comment
Share on other sites

:zubo: Ovo se kuzi da tuce direktno u mozak i ovako preko filmica, mogu mislit kako je u voznji.

Pitaj Raina kad se vrati u Zg. ;) ako te bude mogao čut :laugh::lool:

Link to comment
Share on other sites

Mogli ste jos malo snimit da se vidi kakav je zvuk dok auto radi u leru.... ako sam dobro skuzio full je dubok... :nezna: zvuk je bas h**en al vjerujem da nebi dugo izdrzao u autu :respect: :-)

Link to comment
Share on other sites

ja sam malo gluh pa mi je super! he he

U ovom autu i gluhi pročuju!... :lool::tup:

Link to comment
Share on other sites

zvuk je totalno fora!! neznam kak za duzu voznju,al za kracu :yeah:

Link to comment
Share on other sites

zvuk je totalno fora!! neznam kak za duzu voznju,al za kracu :yeah:

Dosadilo bi vam brzo, ne brinite!!! Meni nakon dva dana više nije bila "fora".... :tup:

Link to comment
Share on other sites

Hrci kupi kacigu i vozi se s njom stalno, ona će ti stišat galamu...

al obavezno s nekim rogovima, zapravo onim dugačkim od afričkog bivola; tako da moram spusti još oba stakla da mi mogu izač van :laugh::lool::lool: pokušavam si zamislit tu scenu :laugh:

Dosadilo bi vam brzo, ne brinite!!! Meni nakon dva dana više nije bila "fora".... :tup:

I što si napravio s ispuhom? nemoj mi reć da si poslušao IP-a i nabavio kacigu :??:

Link to comment
Share on other sites

al obavezno s nekim rogovima, zapravo onim dugačkim od afričkog bivola; tako da moram spusti još oba stakla da mi mogu izač van :laugh::lool::lool: pokušavam si zamislit tu scenu :laugh:

I što si napravio s ispuhom? nemoj mi reć da si poslušao IP-a i nabavio kacigu :??:

Gle, nemoj sad

Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to ok. Al dok se vi smijete ja polako gubim sluh zbog ovog dimnjaka. I da fora bude veća nisam dobio neki konkretan odgovor :frown: jer kako god okreneš, ja tu moram nešto sredit

Zvuk je definitino (kako je već netko rekao pristojno) heben.

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to ok. Al dok se vi smijete ja polako gubim sluh zbog ovog dimnjaka. I da fora bude veća nisam dobio neki konkretan odgovor :frown: jer kako god okreneš, ja tu moram nešto sredit

koliko sam skuzio nemas katalizator

ako sam dobro skuzio vrati ga nazad, to jako utjece na zvuk i njegovu glasnocu

Link to comment
Share on other sites

koliko sam skuzio nemas katalizator

ako sam dobro skuzio vrati ga nazad, to jako utjece na zvuk i njegovu glasnocu

i na "krađu performansi". Sa ovim sam dobio ful na momentu... al dobro, nači će se neki kompromis ;)

Link to comment
Share on other sites

i na "krađu performansi". Sa ovim sam dobio ful na momentu... al dobro, nači će se neki kompromis ;)

ne znam bas

meni je na sportu razlika sa i bez katalizatora 1,7 KS, sa serijskim mapama goriva

nakon sredjivanja mapa razlika je porasla na skoro 5 KS

Link to comment
Share on other sites

Sada si glavan faca u gradu, osim na forumu.

Da, a na forumu sam nitko i ništa, tipičan primjer luzera :bigl: A u gradu sam "smetalo", stvarno. Pa zamisli ti da onako lijepo le

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

zasto ne kontaktiras ekipu koja ti je sve to ugradivala, oni ce ti dat najbolje rjesenje za tvoje probleme

znam da opet moras do Zagreba ali oboruzaj se cepicima, kacigom, lijekovima i slicnim pomagalima i odi to rijesi! Ajme sto bi ga rado cuo uzivo :bigl:

Link to comment
Share on other sites

zasto ne kontaktiras ekipu koja ti je sve to ugradivala, oni ce ti dat najbolje rjesenje za tvoje probleme

znam da opet moras do Zagreba ali oboruzaj se cepicima, kacigom, lijekovima i slicnim pomagalima i odi to rijesi! Ajme sto bi ga rado cuo uzivo :bigl:

s obzirom da ne mo

Link to comment
Share on other sites

Guest domic
Jedno pitanjce. Tih dopuštenih cca 90db se čuje uopće ili ne?

Nadam se da je jasno pitanje. Kupiš novi "sportski" lonac koji daje 90 db-a i dali se čuje da je "sportski" ili ne?

Hebiga..ne čuje se al takav je propis..... :mad:

Ajde ljudi bar vam nije dosadno samnom :laugh::laugh::laugh: ovom prigodom pozivam sve one koji ne vole buku da dođu na Riječki meeting, vjerujte mi cijela Vrata jadrana će biti prazna, evakuacija brate :lool::lool::lool:

Jedino ako čepiće za uši dobijemo gratis.... :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Guest domic
E da i usis je prerađen; "Simota Carbon Charger Intake System", al mislim da se usis i ispuh svađaju tko će pobjedit :lool::lool: , a ispuh je uzeo steroide i popizdio, sad mu se i ja bojim prić :lool::lool:

Nemoj se s njim salit...sad mali i usis nakljukaj steroidima,... :lool::lool:

Jel mo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.