Jump to content

TREBAM POMO


Hrci

Recommended Posts

Nemoj se s njim salit...sad mali i usis nakljukaj steroidima,... :lool::lool:

Joj sad si me podsjetio, dođem ja u tp, a oni navalili da što nisam stavio bmc, kao pa šta da košta 2000 kn, pa šta?... dok sam ja njima objasnio da ne mislim toliko dat za fuckin filter... ..mo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hrci

    65

  • dalibor

    16

  • Coupe RS

    15

  • Rain

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest domic
Joj sad si me podsjetio, dođem ja u tp, a oni navalili da što nisam stavio bmc, kao pa šta da košta 2000 kn, pa šta?... dok sam ja njima objasnio da ne mislim toliko dat za fuckin filter... ..mo
Link to comment
Share on other sites

Ja to oću čut, al sam debil i nemrem nikak sku
Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

evo bas dolazim sljedeci tjedan utorak ili srijeda na faks u Opatiju pa da cujemo to cudo :bigl:

Dogovoreno, al rađe biraj utorak, jer ja već mislim pri kraju tjedna ovog monstruma poslat na eutanaziju. Jel imaš moj mob?

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Dogovoreno, al rađe biraj utorak, jer ja već mislim pri kraju tjedna ovog monstruma poslat na eutanaziju. Jel imaš moj mob?

imam broj ;) bumo nekaj iskombinirali :hey:

Link to comment
Share on other sites

Dolje desno klikni na free, i nakon što ti se otvori stranica čekaj 15-tak sekundi(vidjet ćeš odbrojavaje), ukucaj šifru koju vidiš(2-3 slova ili brojka)sa strane i imat ćeš fajlu za skinut

Fala Hrci, stvar dela.

Pa ovak se baš i ne čuje da se nekaj fest dere. :??:

Ja sam samo skinuo zadnji lonac, ugradio cijev fi 70mm, i poludio sam od rezonancije na 2000 okretaja, a oko tolko se najviše vozim.

Bilo glasno pa sam 2 put skračival cijev, i sad je samo zadnjih 20cm promjera fi 70mm, a ostalo fi 40mm, i manje se dere, al se još uvijek dere, i puca na spulju kad dođe do blokade :klap: . Ali i bolje ide.

Potrošnja mi je ista ko i prije. :zubo:

Ide mi malo na

Link to comment
Share on other sites

Guest domic
Fala Hrci, stvar dela.

Pa ovak se baš i ne čuje da se nekaj fest dere. :??:

Ja sam samo skinuo zadnji lonac, ugradio cijev fi 70mm, i poludio sam od rezonancije na 2000 okretaja, a oko tolko se najviše vozim.

Bilo glasno pa sam 2 put skračival cijev, i sad je samo zadnjih 20cm promjera fi 70mm, a ostalo fi 40mm, i manje se dere, al se još uvijek dere, i puca na spulju kad dođe do blokade :klap: . Ali i bolje ide.

Potrošnja mi je ista ko i prije. :zubo:

Ide mi malo na

Link to comment
Share on other sites

Pa ovak se baš i ne čuje da se nekaj fest dere. :??:

... i puca na spulju kad dođe do blokade ..

i meni puca, doslovno se zabije u blokadu, zna mi kazaljka pokazat 6700kret/min :??:

a ovo za zvuk, zavisi na čemu slušaš(zvučnici(koliko jaki), slušalice..). Ja ti samo mogu reć da kad vozim u trečoj na 4000 nema teorije da čujem govor suvozača.. već mi je slabo kad se sjetim. To su takve frekvencije da ti doslovno glas vibrira. Ne znam, ko da je namjerno napravljeno tako.. baš bezveze.

Edited by Hrci
Link to comment
Share on other sites

Guest domic
i meni puca, doslovno se zabije u blokadu, zna mi kazaljka pokazat 6700kret/min :??:

a ovo za zvuk, zavisi na čemu slušaš(zvučnici(koliko jaki), slušalice..). Ja ti samo mogu reć da kad vozim u trečoj na 4000 nema teorije da čujem govor suvozača.. već mi je slabo kad se sjetim. To su takve frekvencije da ti doslovno glas vibrira. Ne znam, ko da je namjerno napravljeno tako.. baš bezveze.

Si ti siguran da se nisi zamjerio mehaničarima... :lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

pa im ti reci "daj performanse,nije bitno kolko se cuje!!" :bigl:

salim se! nazovi ih pa se dogovorite!

Link to comment
Share on other sites

Joj sad si me podsjetio, dođem ja u tp, a oni navalili da što nisam stavio bmc, kao pa šta da košta 2000 kn, pa šta?... dok sam ja njima objasnio da ne mislim toliko dat za fuckin filter... ..mo
Link to comment
Share on other sites

Ako misliš doći u ZG ukrotiti natrag od meštra javi pa bi mogli napraviti i izvanredni meting :bigl:

si se probal voziti po noći kako ljudi gledaju na to...mo

Link to comment
Share on other sites

Guest domic
Ako misliš doći u ZG ukrotiti natrag od meštra javi pa bi mogli napraviti i izvanredni meting :bigl:

si se probal voziti po noći kako ljudi gledaju na to...mo

Link to comment
Share on other sites

Jaooooooooooo... :lool:

Znam kak ti je.. imal sam i ja sličan problem.. samo kaj je moja muka trajala jedno 15 minuta....

Naime.. prošle godine mi auto počel previše trošit, otišel na servis.. riknuo katalizator... i kaj sad?? Niš.... odem kod auspuh majstora i veli mi lik da je novi kat 900kn, a cijev 50kn rek'o.. stavi ti cijev...

I još mi veli lik da bu mo

Link to comment
Share on other sites

Da, a na forumu sam nitko i ništa, tipičan primjer luzera :bigl: A u gradu sam "smetalo", stvarno. Pa zamisli ti da onako lijepo le
Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

I tako se ja vratih nazad u radionu, pa smo skinuli cijev i stavili zamjenski Bosalov katalizator... nakon toga je sve bilo OK, mislim... i sad je glasan (kao i inače zbog stra
Link to comment
Share on other sites

Vrati katalizator.. meni se sad čuje dost glasno(meni taman, nekima previše) ali samo zbog stra

Link to comment
Share on other sites

hehe lijepo se cuje

meni se tako slicno cuo...makar koliko cujem po snimci, ali kako si ti opisao ipak je kod tebe nesto glasnije.

isto sam imao samo protocni zadnji lonac(grana serijska). i bilo mi prebucno.pogotovo kada je malo zatoplilo pa se pocelo vozit sa spustenim prozorom. i vidio sam sam da po ljeti nema sanse da izdrzim sa takvom bukom.

vratio sam nazad katalizator i sad je odlicno. tisi i puno ljepsi zvuk.

Link to comment
Share on other sites

hehe lijepo se cuje

meni se tako slicno cuo...makar koliko cujem po snimci, ali kako si ti opisao ipak je kod tebe nesto glasnije.

isto sam imao samo protocni zadnji lonac(grana serijska). i bilo mi prebucno.pogotovo kada je malo zatoplilo pa se pocelo vozit sa spustenim prozorom. i vidio sam sam da po ljeti nema sanse da izdrzim sa takvom bukom.

vratio sam nazad katalizator i sad je odlicno. tisi i puno ljepsi zvuk.

-Al ti je ostao zadnji protočni, ne?

-Koliko si izgubio na performansama kad si vratio katalizator?

Link to comment
Share on other sites

Meni je bez katalizatora lošije išao jer nema kak auspuh-majstor veli "podtlaka povratnih plinova" il' tak nekaj...

Link to comment
Share on other sites

Da, zadnji protocni je ostao. Najprije sam imao samo zadnji lonac bas za 1.4 16v motor i zvuk je bio odlican. Ali kad sam stavio drugi zadnji lonac (univerzalni protocni) pocela je buka. Sad sa katalizatorom je slican zvuk kao i sa tipskim zadnjim bez kata. Uskoro ce jos neke promijene ali o tom po tom....:)

Za performanse ti bas ne mogu nesto pametno rec. Jer je bez kata bio stvarno dosta bucniji pa i samim time imas filing da ide bolje. Mislim da nema neke velike razlike. A i odahnuo sam kad sam "izgubio" buku tako da mi je svejedno za tih mozebit 2ks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.