Jump to content

Ugradnja ksenon svjetala


Zrmi RS

Recommended Posts

Molidon i elsat imaju iste komplete koje uvozi elsat i u maloprodaji elsata kostaju 2400 kn a u molidonu 3100. :??:

One druge, jeftinije su u elsatu 2200 a ne 2500.

Svjetla su odlicna, i totalno sam zadovoljan... :hail::hail:

Kompic ima 6000 k i po noci svjetle u trecinu slabije al naravno isto je neusporedivo bolje nego bilo koja obicna zarulja.

Zelis reci da ipak bolje stavim one od 8000k jer bolje i jace svijetle :??:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    113

  • psykoman

    88

  • zvonac

    47

  • filiplolic

    36

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zelis reci da ipak bolje stavim one od 8000k jer bolje i jace svijetle :??:

mozda sam ipak vise na stranu 8000 zato kaj ih ja imam i puno su mi lijepsa ovako plava svjetla... :)

mislim da ne svjetle jace i bolje, samo sto je razlika u tonu svjetla pa mozda samo izgleda da plava svjetle bolje...?

na sluzbenom a4 imam original xenon 6000 k i tak svjetle, da kad sam prvi put sjeo u auto po noci nisam mogao vjerovat. Duga svjetla koristim samo za blicanje... :bigl:

6000 svjetle super i ako ti se ne svidjaju intenzivno plava, stavi ih, bit ces zadovoljan i neces nikad ni pomisliti da si nekaj pogrijesio...

bdw Coupe VD je postao slicice gore pa vidi razliku...

Edited by marelica
Link to comment
Share on other sites

BTW - jubilarni 500. post :hura::hura::hura: (bravo ja :laugh: )

Bravo psykoman :klap::klap::klap:

P.S. Trebalo bi i ove ostale koji rado pišu i redoviti su motivirati da se učlane u klub. ;)

Jedno mo

Link to comment
Share on other sites

Moraju li se mjenjati cijeli farovi kada se ugrađuju xenoni ili se samo mjenja onaj dio oko
Link to comment
Share on other sites

ne mjenja se nista, samo se zamjene zaruljice, probusi poklopac na faru odostraga i posteka elektronika...

Bravo psykoman :klap::klap::klap:

P.S. Trebalo bi i ove ostale koji rado pišu i redoviti su motivirati da se učlane u klub. ;)

Jedno mo

Link to comment
Share on other sites

Stizu mi u utorak kad cu ih i odmah ugradjivati :hura::)

6000k sam narucio i mislim da nisam pogrijesio.Ono mi je malo preplavo.

Link to comment
Share on other sites

Stizu mi u utorak kad cu ih i odmah ugradjivati :hura::)

6000k sam narucio i mislim da nisam pogrijesio.Ono mi je malo preplavo.

:hura::hura::hura:

Sličice obavezno kad ugradiš!!!

Link to comment
Share on other sites

:hura::hura::hura:

Sličice obavezno kad ugradiš!!!

To se podrazumijeva :hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

Čekamo slike, to i mene zanima. Posudi negdje digitalac da vidimo detalje, one slike s mobom nisu nešto.

Link to comment
Share on other sites

Nije me bilo par dana pa da se i ja javim,

2 Zrmi: :hail::hail: , naprijed stari

A ja sad kad sam preuzeo svoju zvijer definitivno na njega idu Xenono i to oni od 10000 K, pa kad je bal nek je maskenbal... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nije me bilo par dana pa da se i ja javim,

2 Zrmi: :hail::hail: , naprijed stari

A ja sad kad sam preuzeo svoju zvijer definitivno na njega idu Xenono i to oni od 10000 K, pa kad je bal nek je maskenbal... :zubo:

Ugrađuješ ih u servisu ( Renault ) ili negdje drugo ? Pitam te zbog garancije jer kad sam ih ja neki dan u salonu pitala mogu li staviti xenon rekli su da bi u pravilu trebala stavljati u ovlaštenom servisu da ne bi imala problema sa garancijom. E sad ja kontam da je to bila više spika kako bi uzeli lovu.

Link to comment
Share on other sites

Ugrađuješ ih u servisu ( Renault ) ili negdje drugo ? Pitam te zbog garancije jer kad sam ih ja neki dan u salonu pitala mogu li staviti xenon rekli su da bi u pravilu trebala stavljati u ovlaštenom servisu da ne bi imala problema sa garancijom. E sad ja kontam da je to bila više spika kako bi uzeli lovu.

Ma ne, uzet će mi frend na firmu u Molydonu tako da će me ispasti oko 2500 kn s ugradnjom, oni će mi ugraditi, a za garanciju nije bed, kum radi u Renaultu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ugrađuješ ih u servisu ( Renault ) ili negdje drugo ? Pitam te zbog garancije jer kad sam ih ja neki dan u salonu pitala mogu li staviti xenon rekli su da bi u pravilu trebala stavljati u ovlaštenom servisu da ne bi imala problema sa garancijom. E sad ja kontam da je to bila više spika kako bi uzeli lovu.

Mogu te eventualno zezati samo ako imaš problema s farovima. Tj. ako ti voda ulazi u njih, sjenila potamne ili ostalo vezano uz njih pa da ti to ne priznaju zbog xenona.

Link to comment
Share on other sites

Mogu te eventualno zezati samo ako imaš problema s farovima. Tj. ako ti voda ulazi u njih, sjenila potamne ili ostalo vezano uz njih pa da ti to ne priznaju zbog xenona.

Uvjek neka caka ima :bigl:

Koliko vremena treba za ugradnju? Drugim riječima koliko je kompliciran taj zahvat?

Link to comment
Share on other sites

Uvjek neka caka ima :bigl:

Koliko vremena treba za ugradnju? Drugim riječima koliko je kompliciran taj zahvat?

Ugradnja je oko pola sata, sat. Ide sutra na ugradnju.

Link to comment
Share on other sites

2 Nata: Hvala

Bilo bi zgodno da postavi fotke tijeka ugradnje. Ako uspije slikati.

Link to comment
Share on other sites

Mogu te eventualno zezati samo ako imaš problema s farovima. Tj. ako ti voda ulazi u njih, sjenila potamne ili ostalo vezano uz njih pa da ti to ne priznaju zbog xenona.

Nemoze ti voda ulazit u far jer je sve zatvoreno gumom na faru i na svijetlu tako da nema sanse.A sto se tice zacrnjenja fara to je nemoguce od ksenona.Sto je jace zarulja od 55w ili ksenon od 35w? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nemoze ti voda ulazit u far jer je sve zatvoreno gumom na faru i na svijetlu tako da nema sanse.A sto se tice zacrnjenja fara to je nemoguce od ksenona.Sto je jace zarulja od 55w ili ksenon od 35w? :mad:

PEACE :zubo:

Ne mislim da će zbog xenonoa nešto otići nego da je, recimo, far tvornički neispravan i počne ulaziti voda (pod garancijom) a u servisu ti to ne priznaju jer si čačkao po njima - ku

Link to comment
Share on other sites

PEACE :zubo:

Ne mislim da će zbog xenonoa nešto otići nego da je, recimo, far tvornički neispravan i počne ulaziti voda (pod garancijom) a u servisu ti to ne priznaju jer si čačkao po njima - ku

Link to comment
Share on other sites

Decki ma sve je ok.Ja sam zvao danas tipa ali posto jos nisu dosli nista od ugradnje za danas.Tek u cetvrtak idem jer sam sutra dezuran pa kad to sve bude javim vam i dam slike :)

Link to comment
Share on other sites

Decki ma sve je ok.Ja sam zvao danas tipa ali posto jos nisu dosli nista od ugradnje za danas.Tek u cetvrtak idem jer sam sutra dezuran pa kad to sve bude javim vam i dam slike :)

no frx, čekamo... s nestrpljenjem. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Jao stigli su :hura::hura::hura: .Cuo se s tipom i sve sto trebam napraviti jest sutra otici u Djakovo kad mi pase i popiti kavicu na sat vremena:)))).

Ali mislim da cu to ipak snimati.S nestrpljenjem ocekujem sutra. :bigl:

Nemam digitalac ali kad budu na njemu posudit cu od frenda pa cemo slikati :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.