Jump to content

Ugradnja ksenon svjetala


Zrmi RS

Recommended Posts

Jao stigli su :hura::hura::hura: .Cuo se s tipom i sve sto trebam napraviti jest sutra otici u Djakovo kad mi pase i popiti kavicu na sat vremena:)))).

Ali mislim da cu to ipak snimati.S nestrpljenjem ocekujem sutra. :bigl:

Nemam digitalac ali kad budu na njemu posudit cu od frenda pa cemo slikati :)

To je danas, dakle :klap:

To treba vidjeti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    113

  • psykoman

    88

  • zvonac

    47

  • dalibor

    36

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stiglo je i radi fenomenalno :)

Kad budem fotic nabavio stavim slike :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Stiglo je i radi fenomenalno :)

Kad budem fotic nabavio stavim slike :bigl:

Probaj poslikat negdje u sumrak, onda ce se vidjet i auto i svjetla.

Čekamo...

Link to comment
Share on other sites

Imao sam zamislite maloh problema sa ksenonom ali ne sto se tice ugradnje.Sve je sjelo na svoje mjesto ali kad sam krenuo doma skontao sam da moja ljeva strana(ona gdje nije klima) ne radi.Vratio se ja kod lika i on mi je naravno ispitao sustav i dosli smo do zakljucka da je trafo riknuo.zamjenio njega i ajde opet doma za Osijek.

Bilo je dobro cijeli dan do negdje navecer.Jeo sam vani i dodjem do auta i upalim ga kad ono opet neradi ta strana.Sto cu , ja opet njega nazovem i on mi kaze dodji rano ujutro i zamjenit cemo sve.Kasnije kad sam ga utjerao u garazu za pola sata isprobam ja jel slucajno radi, kad ono radi.Totalni zbunitis.Tako je i bilo i sve smo promijenili i za sad sve radi.Ako stogod bude kaze mada cisto sumnja nek mu se javim, pa cemo provjerit sve kablove i cijelu truju i elektroniku, ali to neradi on negi neki njegov frend.Nadam se na nece biti potrebe za tim jer je ocito bio problem u toj strani tj. kompletu.Mozda neki spoj ili zarulja da je prekidala :??:

Sto vi mislite?Mislim sad sve radi ali me zanima.Provjerio je i osigurace ali kad je moj auto nov, nema sta biti.sve je za pet.

Link to comment
Share on other sites

Probaj poslikat negdje u sumrak, onda ce se vidjet i auto i svjetla.

Moj savjet: slikaj sa vozaceve strane (unutra prema van.. :) ).. tj. kakav je sada dozivljaj u voznji (meni je to bitnije nego kako izgleda..) :hey:

Link to comment
Share on other sites

Evo ja se ispricavam jer jos nisam stigao stavit slike ali ne zelim bez digitalnog fotica nista.To ce biti sigurno sljedeci tjedan kad uhvatim vremena.Malo sam u frci zbog posla, a ako ste i primjetili nisam na netu cesto jer mi je komp crknuo i sada moram uzeti novi.A s obzirom da sam uzeo i ksenonke i do grla u kreditima to ce biti zanimljivo :bigl:

Ali ovaj ksenon je presavrsen i dobit cete slike cim prije.pozdrav svima :hey:

Link to comment
Share on other sites

Slike, slike, slikeeee :bigl: ...., a mozda te vidim prije uzivo nego sto ti stavis slike. :)

Link to comment
Share on other sites

On je stavio xenonke iste kao i ja a vald ste vec vidjeli kako radi

Je, tvoje sam vidio. :)

Link to comment
Share on other sites

Sad jedino ja i DJ872AN imamo pile od svjetala :bigl:

2Dule vidjet ces me sigurno i prepoznati jer ih ja jedini imam na svom autu i drugacije su od sportovih.Nemozes promasit.Pa dodji jednom negdje navecer pa ti poikazem kako to u biti i stvarnosti funkcionira :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pa mogao bi, mozda se jos predomislim.Dobro bi mi stajale uz plavi auto, bas bi bio haj teč onda. :bigl::lool:

Link to comment
Share on other sites

Pa mogao bi, mozda se jos predomislim.Dobro bi mi stajale uz plavi auto, bas bi bio haj teč onda. :bigl::lool:

Vjeruj mi da bi, a uz 2500kn koje platis zaista dobijes jako jako puno.Ajd mozemo se naci jednu vecer pa da te provozam da vidis.Vjeruj mi da me nista nije na mom autu tako usrecilo kao ta svijetla.Prekrasna su i bojom i nacinom te jacinom kojom obasjavaju cestu.Vjeruj mi da ces sa ovim svijetlima ne samo dobro vidjeti vec i izazivati paznju drugih koji ce iskazivati strahopostovanje svaki put kada prodjes pored njih.Da ne govorim da nema covijeka koji me nije pogledao kada sam isao u subotu van u Tvrdju :)

Link to comment
Share on other sites

Ajd javim ti ako budem navracao pa da vidim to po mraku. :)

Od DJnešto sam vidio na +38 na SR u pol bijela dana, a zelio bi vidjeti navece. :)

Link to comment
Share on other sites

Ajd javim ti ako budem navracao pa da vidim to po mraku. :)

Od DJnešto sam vidio na +38 na SR u pol bijela dana, a zelio bi vidjeti navece. :)

Nemozes to vidjeti po danu nikako.Mislim vidi se ali nije to ono pravo.Javi se sutra ako mozes negdje navecer pa ti pokazem.Cim vidis odi i naruci.Garantiram da ce ti se svidjeti :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu garantirati za sutra, ali javim se ako budem mogao.Sto se tice ugradnje, pricekao bi jos koji mjesec da mi prodje garancija, a taman ce proci i ljeto i more i doci ce kraci dani sa vise mraka, a bit ce i vise para. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu garantirati za sutra, ali javim se ako budem mogao.Sto se tice ugradnje, pricekao bi jos koji mjesec da mi prodje garancija, a taman ce proci i ljeto i more i doci ce kraci dani sa vise mraka, a bit ce i vise para. :bigl:

Garancija ti ostaje,ja je i dalje imam.A ti imas para,nemoj zezat :lool::lool:

Javi se naravno kad hoces pa cemo se dogovorit :hey:

Link to comment
Share on other sites

Stiglo je i radi fenomenalno :)

Kad budem fotic nabavio stavim slike :bigl:

daj slikaj i sami far tj. kako izgleda

Link to comment
Share on other sites

daj slikaj i sami far tj. kako izgleda
Link to comment
Share on other sites

hocu evo cim mi se napune baterije od frendovog aparata pa cu sve zivo poslikati

Pa šta se baterije pune 24h, :lool::lool:

:slike:

Link to comment
Share on other sites

Zrmi postali smo nestrpljivi!

A ti se sada samo voziš po noći pa mi zato nikako da dočekamo fotke :laugh:

Link to comment
Share on other sites

nah, konacno! :)

svaka cast majstore... poso i pol... nemas kaj tu... xenon je xenon...

e moze jos fotka po danu, s ugasenim farom? bas me zanima kak to izgleda bez one predlece... tnx

i ak ima kaj s unutranje strane za vidjet, kak je ugradjeno...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.