Jump to content

MALE ZGODNE STVAR I TRIKOVI NA VASEM RENAULT-u


ZGTony

Recommended Posts

Evo ja sam tek od nedavno vlasnik Lagune 1.9 dci Comfort Expression i evo jutros me iznenadila jedna zgodna stvarčica - naime kada krenem unatrag iako minije uključen stra

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Exception

    24

  • newbie

    10

  • x3m

    9

  • dalibor

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je vec poznata stvar, tako je i na mom Cliu s opremom Comunnity iz 2005g.Ista stvar a mislim da to imaju svi.sto se tice jos nekih sitnica, recimo da se brzina rada brisaca smanji za jedan stupanj tj.brzinu kada stanem.Znaci ako mi rade na dvojci oni se prebace na jedinicu i tako.

Od ostalih sitnica nista spektakularno

Link to comment
Share on other sites

Meni je guba kaj se vrata automatski zaključavaju čim pređeš brzinu oko 7 km/h. :)

Link to comment
Share on other sites

I kad peres sajbu, nakom tri brisanja priceka i obrise jos jednom kapi koje cure.

Link to comment
Share on other sites

Meni je zakon kad ti vozacevo bocno staklo automatski propadne u vrata cim se sparkas na parkingu u Trstu.. :)

Link to comment
Share on other sites

E da i parking senzori kad ti pocnu pistati kad ubacis u rikverc a zaslon svijetli raznim bojama koje oznacavaju udaljenost od prepreke :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Meni je zakon kad ti vozacevo bocno staklo automatski propadne u vrata cim se sparkas na parkingu u Trstu.. :)

:lool::lool::lool:

ovo da se pali zadnji brisac cim ubacis u rikverc ako je upaljen prednji imam i ja na Corsi :p

:zubo:

Link to comment
Share on other sites

:lool::lool::lool:

ovo da se pali zadnji brisac cim ubacis u rikverc ako je upaljen prednji imam i ja na Corsi :p

:zubo:

Corsa ima straznji brisac? :lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Corsa ima straznji brisac? :lool::lool::lool:

To je bila dodatna oprema :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest slavonac

to ja imam i na svom klijicu od 2002 godine sa expresion paketom opreme, samo znas sto je s**nje kod toga??? kad bude zima i kad ti se zadnji brisac zaledi, pa uparkiravas se ili isparkiravas taman auto koji nije odledjen, i sjebes zadnji brisac :)

Link to comment
Share on other sites

Onda ugasi orednje prije nego se pocnes uparkiravati/isparkiravati.

Link to comment
Share on other sites

Mene je isto to zabavljalo u početku kad sam kupio clia, inače 1.4 16v 2003 expression, kao i ono što smanje u brzinu ni

Link to comment
Share on other sites

Mene je isto to zabavljalo u početku kad sam kupio clia, inače 1.4 16v 2003 expression, kao i ono što smanje u brzinu ni
Link to comment
Share on other sites

Kod meganea isto godište comfort dynamique mi je kul što se radio sam pojačava ovisno o brzini.

To mo

Link to comment
Share on other sites

Super je fora kad na daljinskom upravljacu (kod tvornickog radija) stistnes istovremeno pojacananje i smanjivanje glasnoce....

:hey:

Link to comment
Share on other sites

I ja na corsi imam zadnji brisać i ista stvar mi se događa! Dođe mi da ga otšrafim! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nema ništa drugo zanimljivo, a da nije opisano u knji

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nema ništa drugo zanimljivo, a da nije opisano u knji
Link to comment
Share on other sites

i mene takoder to uzasno nervira, al dobro, to zato sta ipak imam 1.4 16v pa su ubrzanja strahivita al mi nije jasno zasto tebi to smeta!?? :bigl:

:klap::klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

i mene takoder to uzasno nervira, al dobro, to zato sta ipak imam 1.4 16v pa su ubrzanja strahivita al mi nije jasno zasto tebi to smeta!?? :bigl:

:laugh::laugh: da bar...

Link to comment
Share on other sites

Meni je super fora sto kad stanem sa autom i izvadim karticu van se sve gasi i ako imam naprimjer jos spustene prednje prozore pritiskom na tipku zakljucavanja dva puta se i oni dizu.Hocu reci kad stanes sa autom sve sto trebas napraviti je izac, a auto sve obavi sam sto nije slucaj kod mnogih auta pogotovo starijih godista.Isto tako mi se jako svidja sistem otvaranja spremnika na benzinskoj, samo otvoris poklopac i sipas...kao na F1. :bigl:

Megane je u nekim stvarima jako genijalan i funkcionalan. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je bas super sto kad dam naglo gas, na vecim obrtajima (oko 4000) se sve od struje pogasi (instrument tabla, svjetla, radio....) ako mi spadne klema kao sinoc.... :lool::tup:

Nemojte se ljutit, morao sam ovu glupost podijelit s vama.... :zubo: a i o tome nista ne pise u knjizici vozila... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Meni je super na zadnjem sjedistu. Jos kad pomaknem prednje siceve naprijed... :bigl::bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Meni je super na Twingalici platneni krov koji kad se vozi preko 100 km/h radi turbulencije kao u Boingu! :yeah::laugh:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.