Jump to content

MALE ZGODNE STVAR I TRIKOVI NA VASEM RENAULT-u


ZGTony

Recommended Posts

kod mene na prekidacu ima dva zuba. prvi je za rucno a drugi za auto spustanje ili dizanje stakla. dok nisam skuzio, uvijek sam ciljao prvi zub a to sam u voznji rijektko uspio. skuzio sam da jednostavno stisnem do kraja i kad prozor krene stisnem jos jednom u istom smjeru pa prozor stane... nije li to tako na svakom autu?

Na cliu nije tako nazalost.Samo jedan zub i ako stisnes jednom kratko ono se dize i spusti automatski a ako zelis podignuti ili spustiti koliko zelis onda drzis tipku do zeljenog polozaja.Jedino je problem kao sto su vec rekli kad hoces staklo spustiti za 1cm.tesko jako ali moze se uz akrobacije :)

A neki taj automatski mod ni nemaju.cak ni Clio 2 a ni Clio 3 osnovni modeli :riga:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Exception

    24

  • newbie

    10

  • x3m

    9

  • dalibor

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na cliu nije tako nazalost.Samo jedan zub i ako stisnes jednom kratko ono se dize i spusti automatski a ako zelis podignuti ili spustiti koliko zelis onda drzis tipku do zeljenog polozaja.Jedino je problem kao sto su vec rekli kad hoces staklo spustiti za 1cm.tesko jako ali moze se uz akrobacije :)

Ja impulsno spustim do pola, onda podignem i nastavim dizati ( ručno, ne impulsno) i pokušam pustiti tamo gdje

Link to comment
Share on other sites

Meni je super na zadnjem sjedistu. Jos kad pomaknem prednje siceve naprijed... :bigl::bigl::bigl:

Hehehe... kolega zna kako se najbolje iskoristi zadnji sic :bigl::bigl::bigl:

Pauzira ti track ako slusas CD odnosno napravi Mute ako slusas radio.

IMO Odlicna stvar :zubo:

Ja sam to otkrio -greškom, spetljali su mi se prsti i stvorila se -tišina :tup: Inače korisna stvarčica ;)

Link to comment
Share on other sites

a od kud dopire ono zvučno upozorenje kad nisi vezan? Nikako nemogu definirati odakle dolazi taj zvuk? Iz visokotonaca?

Link to comment
Share on other sites

Čitaj upute...

Staviš karticu, ne stisneš kvačilo i/ili kočnicu i stisneš gumb...

ja probao - NI

Link to comment
Share on other sites

Meni je super fora sto su mi u salonu maznuli pepeljaru pa mi zena niti ne pomislja zapaliti u autu. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Afaik, kartica unutra + kuplung + pritisnut start = auto se upali

kartica unutra + kočnica + pritisnut start = auto da kontakt

a-ha! :hail:

Link to comment
Share on other sites

Meni je fora kad mi se upali zelena lampica u obliku mjenjača kad mi kazaljka obrtomjera strelovito skače prema 7200rpm-a.

Pa onda onaj udarac u leđa uz gromovit zvuk motora prije i nakon šaltanja...

E to je ono nešto...

Link to comment
Share on other sites

a od kud dopire ono zvučno upozorenje kad nisi vezan? Nikako nemogu definirati odakle dolazi taj zvuk? Iz visokotonaca?
iz kokpita,tocnije,iznad instrumentalne ploce,vide se male izbusene rupice na plastici.moras malo sagnut glavu :hey:
Meni se čini da je kod nas iz visokotonaca u Cliu.

Zvuk dolazi iz malog zvučnika (ima li koji drugi naziv za tako male zvučnike, koje baš i ne bi nazvao zvučnicima? :zubo: ) koji se nalazi otraga na instrumentnoj ploči. Ovdje na slici sam ga začepio pamukom i zalijepio da ne ispadne, ali ga nije baš puno utišalo :bigl:

post-69-1152113125.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je super fora sto su mi u salonu maznuli pepeljaru pa mi zena niti ne pomislja zapaliti u autu. :zubo:

:lool::lool:

Kad mi stara sjedi otraga

Link to comment
Share on other sites

Ma to s rukohvatima ni ja ne razumijem. Masu ljudi me to pitalo. Pa jel moguce da bi ta dva komada plastike tolko poskupila auto. Zapravo nikad nisam saznao jel to do paketa opreme ili do straznjih vrata....

Link to comment
Share on other sites

Ma to s rukohvatima ni ja ne razumijem. Masu ljudi me to pitalo. Pa jel moguce da bi ta dva komada plastike tolko poskupila auto. Zapravo nikad nisam saznao jel to do paketa opreme ili do straznjih vrata....

Ma štede di stignu!

škrtice :mad:

Link to comment
Share on other sites

Afaik, kartica unutra + kuplung + pritisnut start = auto se upali

kartica unutra + kočnica + pritisnut start = auto da kontakt

Zato ti na ekranu i piše press clutch / brake + start kad tek ubaciš karticu.

Vidis, na poslu imam sluzbenu lagunu 2.2 dci privilege i nema toga, mozes paliti i bez kuplunga/kocnice.

A ima jos razlika do npr. nekih meganea koje sam gledao. Na laguni cim izvadis karticu sve se gasi (i radio), na meganeu mi se cini da ide tek kad otvoris vrata. Tocno?

Link to comment
Share on other sites

Vidis, na poslu imam sluzbenu lagunu 2.2 dci privilege i nema toga, mozes paliti i bez kuplunga/kocnice.

A ima jos razlika do npr. nekih meganea koje sam gledao. Na laguni cim izvadis karticu sve se gasi (i radio), na meganeu mi se cini da ide tek kad otvoris vrata. Tocno?

Sve potpisujem! :hey:

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje; funkcija podizanja stakla sa 2 pritiska zaključavanja zatvaraju se stakla na vozačevoj i suvozačevoj strani ili samo na vozačevoj???

kod mene je slučaj da se zatvaraju samo vozačeva stakla :??:

Link to comment
Share on other sites

Afaik, kartica unutra + kuplung + pritisnut start = auto se upali

kartica unutra + kočnica + pritisnut start = auto da kontakt

Zato ti na ekranu i piše press clutch / brake + start kad tek ubaciš karticu.

Da se mo

Link to comment
Share on other sites

PRVO: fakat sam se nasmijao čitajući ovaj Topic..

DRUGO: Meni je super u mom Cliju što ima lampicu koja

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.