Jump to content

MALE ZGODNE STVAR I TRIKOVI NA VASEM RENAULT-u


ZGTony

Recommended Posts

To je vec poznata stvar, tako je i na mom Cliu s opremom Comunnity iz 2005g.Ista stvar a mislim da to imaju svi.sto se tice jos nekih sitnica, recimo da se brzina rada brisaca smanji za jedan stupanj tj.brzinu kada stanem.Znaci ako mi rade na dvojci oni se prebace na jedinicu i tako.

Od ostalih sitnica nista spektakularno

I kod mene je to sa stra

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Exception

    24

  • newbie

    10

  • x3m

    9

  • dalibor

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super fora je što sam odspojio akumulator na par sati pa se aktivirala TREĆA blokada i nisam mogao upaliti auto, negu su morali doći iz Renault servisa s kompom ukucati kod. :tup::lool: Isto tako je super fora što nemogu uopće upaliti auto bez daljinskog :zubo:

Super je što teta na francuskom (koja izgovara probleme) pojačava svoj glas kako brzo voziš, tako da ti se na 150 km/h izdere da ti se slede

Link to comment
Share on other sites

-meni je zgodno ono podešavanje vozačevog sjedala u lumbalnom dijelu - tamo gdje obično bole leđa od sjedenja

-super mi je i podizanje sjedala, pa kad se izmjenjujem s mu

Link to comment
Share on other sites

meni je super što mogu tijekom vožnje otvarati i zatvarati sva 4 prozora a da ne skrećem pogleda sa ceste

i još se ti prozori puno brže otvore nego oni električni, otprilike za 1 sekundu

Link to comment
Share on other sites

Super je fora kad na daljinskom upravljacu (kod tvornickog radija) stistnes istovremeno pojacananje i smanjivanje glasnoce....

:hey:

a kaj se desi???

Link to comment
Share on other sites

a kaj se desi???

Pauzira ti track ako slusas CD odnosno napravi Mute ako slusas radio.

IMO Odlicna stvar :zubo:

Link to comment
Share on other sites

A... A... A... A meni je super... ono... kada... Ajoj! Zaboravi sam... :lool:

Ok, obo

Link to comment
Share on other sites

i mene takoder to uzasno nervira, al dobro, to zato sta ipak imam 1.4 16v pa su ubrzanja strahovita al mi nije jasno zasto tebi to smeta!?? :bigl:

:bigl::bigl::klap:

Pauzira ti track ako slusas CD odnosno napravi Mute ako slusas radio.

IMO Odlicna stvar :zubo:

Na megiju je između pojačavanja i utišavanja jedna mala posebna puca koja ima tu fuknciju pauze ;)

Link to comment
Share on other sites

Daljinsko zakljucavanje resetirate tako da drzite stisnutu tipku za zakljucavanje svih vrata. Meni je tako jedan kljuc otkazao poslusnost, decko ga samo stisnio na 6 sec i sve proradilo.

A druga 3 puta su ipak lemili cip u samom kljucu

Link to comment
Share on other sites

meni je super što mogu tijekom vo
Link to comment
Share on other sites

Pauzira ti track ako slusas CD odnosno napravi Mute ako slusas radio.

IMO Odlicna stvar :zubo:

Bingo!

:hey::hey:

A... A... A... A meni je super... ono... kada... Ajoj! Zaboravi sam... :lool:

Ok, obo

Link to comment
Share on other sites

Ok, obožavam se preseravati sa dizanjem stakala karticom. Stanem na parkingu ispred birca sa spuštenim prednjim prozorima i taman kada netko krene zaustiti da nisam digao stakla, samo dva puta stisnem zaključavanje i stakla se podignu. He, he...

Ovo mi je hebeno!! :klap: Ili jos bolje malo se udaljis od auta i na kartici stisnes dva-put i wuuushhh.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest marko79

2 killerLoop: i mene ubijaju ti automatski brisaci!!!nikad da brise koliko je potrebno...brisu polako,pa stanem pa ne brisu,pa onda opet polako,pa polude i brisu full brzo :mad::mad: :mad:

kad sam se prvi put susreo s karticom,izludjivalo me kako da autu dam kontak(da mogu spustit il dignut prozore ako sjedim u njemu) a da ga ne palim :mad::mad:

trebalo mi je 2 god.da skuzim :tup::tup:

Link to comment
Share on other sites

Super je fora kad na daljinskom upravljacu (kod tvornickog radija) stistnes istovremeno pojacananje i smanjivanje glasnoce....

:hey:

Je, korisno.

Link to comment
Share on other sites

Je, korisno.

pauza je zapravo gumbić između + i - ...

a guba je kako reno provede nstalaciju i postavi

Edited by travolta
Link to comment
Share on other sites

meni je "super" kad mi daljinski ne radi (padne pa ode kontakt na bateriji) pa ne mogu zaključat manualno zadnja vrata. Kad mi se to prvi put desilo, došao sam straga i tra

Link to comment
Share on other sites

meni je super kaj ima u cliu mjesta ko u prici za provuc kablove po autu :zubo:

sad zaozbiljno, neke sitnice koje su mi dobre je impulzivno podizanje vozackog stakla, ali isto tak me zivcira kaj to nema i suvozacko staklo

ovo s brisacima je isto fora, samo je s**nje kad imas senzor za brisace pa ti ostanu upaljeni i ti po suncu i suhom vremenu ubacis u rikverc pa sve cvili

dalje se niceg ne mogu sjetit sto me odusevilo posebno kod clia

Link to comment
Share on other sites

2 killerLoop: i mene ubijaju ti automatski brisaci!!!nikad da brise koliko je potrebno...brisu polako,pa stanem pa ne brisu,pa onda opet polako,pa polude i brisu full brzo :mad::mad: :mad:

kad sam se prvi put susreo s karticom,izludjivalo me kako da autu dam kontak(da mogu spustit il dignut prozore ako sjedim u njemu) a da ga ne palim :mad::mad:

trebalo mi je 2 god.da skuzim :tup::tup:

Kak to napravis. Ja jos uvijek zivim u neznanju. Prosvijetli me :hail:

Link to comment
Share on other sites

sad zaozbiljno, neke sitnice koje su mi dobre je impulzivno podizanje vozackog stakla, ali isto tak me zivcira kaj to nema i suvozacko staklo

ovo je super kad prolaziš naplatne kućice, ali :mad: kad hoćeš spustiti staklo za recimo 1 cm

onda izgleda kao vje

Link to comment
Share on other sites

Kak to napravis. Ja jos uvijek zivim u neznanju. Prosvijetli me :hail:

Čitaj upute...

Staviš karticu, ne stisneš kvačilo i/ili kočnicu i stisneš gumb...

Link to comment
Share on other sites

ovo je super kad prolaziš naplatne kućice, ali :mad: kad hoćeš spustiti staklo za recimo 1 cm

onda izgleda kao vje

Link to comment
Share on other sites

Super fora je što sam odspojio akumulator na par sati pa se aktivirala TREĆA blokada i nisam mogao upaliti auto, negu su morali doći iz Renault servisa s kompom ukucati kod. :tup::lool: Isto tako je super fora što nemogu uopće upaliti auto bez daljinskog :zubo:

Super je što teta na francuskom (koja izgovara probleme) pojačava svoj glas kako brzo voziš, tako da ti se na 150 km/h izdere da ti se slede

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.