Jump to content

182 vs 197


182

Recommended Posts

Eto došao i taj dan da vidim, probam i usporedim sa 182, ali i da vidim kakav je novi Sportić.

Prvo ono što je bilo na jezicima cijele nacije dali je br

post-385-1159449423.jpg

post-385-1159451747.jpg

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • psykoman

    21

  • Rain

    13

  • ZGR5GTT

    12

  • Spex

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolje je uopče ih ne uspoređivati jer je ovo sasvim drugačiji auto. I da, popodne budem skinuo difuzor da probam bez njega voziti.

:hail:

To i ja govorim cijelo vrijeme. Oni vise nemaju veze jedan sa drugim i tako ih treba gledati, 172/182 su sirovi mali autici za gustanje a ovo je vec drugacija klasa za nekakvo recimo kultivirano gustanje :zubo:

Isto tako sam prilicno siguran da svima koji su imali starog williamsa ili cak 1.8 16v ni 172/182 nisu bas neki poseban gust jer je i u njima vec ubijeno dosta feelinga. Jednostavno ih treba gledati odvojeno i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje tvrdim da je najveći problem 197-ice njegova masa. To više nije mali lagani auto, nego relativno mali a teški auto. Da je po kila

Link to comment
Share on other sites

:hail:

Isto tako sam prilicno siguran da svima koji su imali starog williamsa ili cak 1.8 16v ni 172/182 nisu bas neki poseban gust jer je i u njima vec ubijeno dosta feelinga.

To je to! U takvim su odnosima generacije! Isto tako će biti i Clio 4 RS naspram 197!

Ne moram niti govorit koliko mi je bolji feelng voziti mog Clia ovakvog kakav je sada nego Clio II!

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje tvrdim da je najveći problem 197-ice njegova masa. To više nije mali lagani auto, nego relativno mali a teški auto. Da je po kila

Link to comment
Share on other sites

Isto tako sam prilicno siguran da svima koji su imali starog williamsa ili cak 1.8 16v ni 172/182 nisu bas neki poseban gust jer je i u njima vec ubijeno dosta feelinga

po meni ova tvrdnja ne stoji, barem sudeći po EVU i još nekim testovima...

pogledaj npr. 182 trophy, sry ali williams mu nije ni do jajeta kad je feeling u pitanju :)

Link to comment
Share on other sites

pogledaj npr. 182 trophy, sry ali williams mu nije ni do jajeta kad je feeling u pitanju :)

Nije tebi koji si se navikao na Sporta II. Uz to Trophy je jako rijedak (500 komada) i za razliku od obićnog sporta ovjes im je dosta različit!

Bolja usporedba bi mi bio Clio Maxi I i Clio Sport Trophy!

Da ja mogu birati između novog Williamsa i Clia Trophy, ne bi se puno razmišljao. Williams naravno!

Dok bi kod tebe bio izbor Trophy! Sretan ti, sretan ja! ;)

Link to comment
Share on other sites

po meni ova tvrdnja ne stoji, barem sudeći po EVU i još nekim testovima...

pogledaj npr. 182 trophy, sry ali williams mu nije ni do jajeta kad je feeling u pitanju :)

Da li si vozio williamsa? Ja nisam, nisam ni 1.8 16v ali sudim po onome sto drugi ljudi pricaju koji su vozili ili imaju obadva. Ova obadva stara su puno jednostavniji auti, nemaju toliko elektronike, unutrasnjost im je "tanka" tako da stvarno vjerujem da se nekako osjecas povezaniji sa cijelim autom nego na ovim novijim.

BTW Negdje sam procitao (mislim bas Evo) da jedan amortizer za Trophy-a kosta ravno kao 10 amortizera iz obicnog Sporta tako da isto mislim da je taj Trophy sasvim druga prica od vasih Sportova.

Link to comment
Share on other sites

A ja konačno zadovoljan autom.... :bigl::bigl::bigl:

Još samo da ga "naučim vozit" ko coupe-a.... :klap:

A 197-ica je, kao šta je već rečeno, za nove vlasnike....koji nisu imali starog 172/182 jer bi mi onaj šuc na 5500 definitivno falio! Ali da je sveukupno bolji auto - nema sumnje da je! ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da se ta dva auta (clio 2 i 3), a s njima i clio 1 nemaju na osnovu čega uspoređivati. Oni jesu jedni drugima nasljednici ali je puno godina između sva tri modela da su razlike ogromne. Meni se sva tri sviđaju, ali zna se kome pripada moj glas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da se ta dva auta (clio 2 i 3), a s njima i clio 1 nemaju na osnovu čega uspoređivati. Oni jesu jedni drugima nasljednici ali je puno godina između sva tri modela da su razlike ogromne. Meni se sva tri sviđaju, ali zna se kome pripada moj glas. ;)

Golfu II 1.6 TD ?

Je, to je i meni super auto, s mjercom loze od zagreba do minkena, a nepoderiv

Link to comment
Share on other sites

Golfu II 1.6 TD ?

Je, to je i meni super auto, s mjercom loze od zagreba do minkena, a nepoderiv

rain mislim da ti je kod 1.6 td višak T :lool:

Link to comment
Share on other sites

Golfu II 1.6 TD ?

Je, to je i meni super auto, s mjercom loze od zagreba do minkena, a nepoderiv

Više preferiram Zastavina vozila kolega.

Link to comment
Share on other sites

Guest Megane F1 - 0773

jucer je pala fina voznja clia 197 i F1......bude zoky iz prve ruke opisao zasto je taj 197 toliko poseban auto!!!

a ja cu samo reci da sam se stiltao na par mjesta kako taj auto le

Link to comment
Share on other sites

jucer je pala fina voznja clia 197 i F1......bude zoky iz prve ruke opisao zasto je taj 197 toliko poseban auto!!!

a ja cu samo reci da sam se stiltao na par mjesta kako taj auto le

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.