Jump to content

182 vs 197


182

Recommended Posts

to su sve gluposti, subjektivni dojmovi amatera. treba pričekat neku usporedbu u EVU ili test u top gearu pa vidit vrijeme na stazi 182 - 197

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • psykoman

    21

  • Rain

    13

  • ZGR5GTT

    12

  • Spex

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar samo auto novinari mogu procijeniti koliko je neki auto brz i kakav je u vo

Link to comment
Share on other sites

Pa i oni su dobili 197-icu na cijeli dan. Ovo je još i realnije, jer Trophya vozaju već par mjeseci, a 197-icu jedan dan, i zaključili su da je on br

Link to comment
Share on other sites

pa ne mora vozačina poput stiga vozit nešto godinama, sku

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites

I meni se čini da da bu spušil pogotovo mkad se novi gad malo razradi . :hey:

Link to comment
Share on other sites

da ej, ona kreštava kravetina u 5 gearu je fakat ubica za volanom :laugh:

krivo si me shvatio. Htio sam samo reći da je puno objektivnije kad sve odradi 1 vozač (ne mora to biti stig), a ne 2 ili 3 vozača. po meni je to vjerodostojnije (čisto gledajući vrijeme na stazi)

Link to comment
Share on other sites

ja bi recimo vjerovao prije Keiichi Tsuchiya-i nego Top Gearu ili Fift Gearu

A koja je njegova referenca osim što je najbolji drifter na svijetu? Tip bi rekao da auto slabo drifta i da mu se ne sviđa...

Mislim, prije ću vjerovati nekome ko je solidan u svim disciplinama, nego nekome ko je najbolji u samo jednoj ;)

Link to comment
Share on other sites

baš ...suprotno .... drift mu je tek dodatna zarada ..pod stare dane..

ok ..poznat je kao Drift King ...

ali malo progooglaj njegov

Link to comment
Share on other sites

ja bi recimo vjerovao prije Keiichi Tsuchiya-i nego Top Gearu ili Fift Gearu

Dobro, pa tko jos vjeruje Top Gearu? :lool:

Ali Fifth Gear ima odlicne vozace. I Tiff i Jason su vrhunski drajveri. I kada oni dva kazu da im je NSX jedan od najomiljenijih auta za voznju, onda im ja vjerujem da je NSX prokleto dobar autic :bigl:

S druge strane, sjecam se da je Clarkson rekao da mu je mislim 355-ica najbolji auto koji je ikada vozio. E sad, to moze znaciti da je auto stvarno dobar, ili moze znaciti da auto ima lijepu shiny pepeljaru i lijepe plave kozne siceve sa ferrarijevim logicem :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

svi oni idu bolesno dobro ali se u dedi to najvjerojatnije najvise osjeti :klap:

cuj, taj deda serijski na stazi prati 197 serijski bez problema

malo naturpijan deda ostavi 197 bez problema

dakle, ne samo da se najvise osjeti nego stvarno i ide

Link to comment
Share on other sites

cuj, taj deda serijski na stazi prati 197 serijski bez problema

malo naturpijan deda ostavi 197 bez problema

dakle, ne samo da se najvise osjeti nego stvarno i ide

Evo link na CLIP da potkrijepi tvoje riječi

Link to comment
Share on other sites

deda bi trebao imati 150 ks koliko mi je ostalo u glavi a gledajuci napredak svakog modela zasebno u odnosu na stariju verziju tvoja prica mi bas ne stoji! Po tome je prvi clio "sport" najbrzi od svih primjeraka i cemu onda sva evolucija u ovih 10/15 god kad su oni u startu napravili najkompletniji model! Nisam vozio pa mi je nezahvalno komentirati ali mislim da deda jako tesko prati mlade nasljednike. Felling je bolji, ali po meni samo to :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Moze dedica piciti koliko hoce, ali za mene dileme nema.197 je kompromis svega sto ja zelim od auta i on jedini bi me zadovoljio. :)

Link to comment
Share on other sites

deda bi trebao imati 150 ks koliko mi je ostalo u glavi a gledajuci napredak svakog modela zasebno u odnosu na stariju verziju tvoja prica mi bas ne stoji! Po tome je prvi clio "sport" najbrzi od svih primjeraka i cemu onda sva evolucija u ovih 10/15 god kad su oni u startu napravili najkompletniji model! Nisam vozio pa mi je nezahvalno komentirati ali mislim da deda jako tesko prati mlade nasljednike. Felling je bolji, ali po meni samo to :fucka:

chuj, power to wight ratio je isto bitan

a koji je napredak izmedju tih automobila?

konfor i sigurnost sto nosi kile, nista vise

Link to comment
Share on other sites

chuj, power to wight ratio je isto bitan

a koji je napredak izmedju tih automobila?

konfor i sigurnost sto nosi kile, nista vise

Mudro zboriš, pogotovo power 2 weight ratio.

Treba i dimenzije vozila uzeti u obzir...

Link to comment
Share on other sites

chuj, power to wight ratio je isto bitan

a koji je napredak izmedju tih automobila?

konfor i sigurnost sto nosi kile, nista vise

Meni je napredak ako su sigurnost sa 1 ili 2 zvjezdice digli na 5, a taman i da su izgubili 10% na performansama meni je to prihvatljivo.Ne mislim da je ista izgubljeno na performansama i vjerujem da je 197 ipak brzi od Williamsa uz neusporedivo vecu udobnost, komfor i sigurnost.

Link to comment
Share on other sites

Meni je napredak ako su sigurnost sa 1 ili 2 zvjezdice digli na 5, a taman i da su izgubili 10% na performansama meni je to prihvatljivo.Ne mislim da je ista izgubljeno na performansama i vjerujem da je 197 ipak brzi od Williamsa uz neusporedivo vecu udobnost, komfor i sigurnost.

svatko ima svoje

ja vise volim old school aute i da mogu dao bih 5 197 za jednog williamsa bez ikakvog razmisljanja ;)

sto se sigurnosti tice, povecanju iste sluzi roll bar :zubo::zubo:

a komfor nikad nisam dozivljavao, ne volim udobne aute :(

ti si druge strane zelis obiteljski udoban auto koji kad stisnes kad ce ic, bez brutalnosti ce ubrzat bez problema, prestici ces onog tko ti je smetao i to je to

ja volim to isto, ali na mnogo brutalniji nacin ;)

Link to comment
Share on other sites

svatko ima svoje

ja vise volim old school aute i da mogu dao bih 5 197 za jednog williamsa bez ikakvog razmisljanja ;)

sto se sigurnosti tice, povecanju iste sluzi roll bar :zubo::zubo:

a komfor nikad nisam dozivljavao, ne volim udobne aute :(

ti si druge strane zelis obiteljski udoban auto koji kad stisnes kad ce ic, bez brutalnosti ce ubrzat bez problema, prestici ces onog tko ti je smetao i to je to

ja volim to isto, ali na mnogo brutalniji nacin ;)

Tocno si napisao ono sto ja mislim.:klap:

Mislim na zadnje dvije recenice.Inace tu zadacu obilazenja onih koji smetaju savrseno obavlja i Megane 1.9 Dci. ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.