Jump to content

Renault Megane RS 230 F1 Team R26


dare

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    76

  • Safrane

    58

  • dare

    43

  • R5GTT

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ti preporučam posjet okulistu...

otidji u reno servis i pitaj ih dal novi megan ima prednje lampe drugacije!!

ali megan koji je stigel u HR zadnjih mjesec dana.

mislim da tebi treba okulist,a mozda i neki drugi doktor

Link to comment
Share on other sites

Svi Megani nakon redizajna od prije pola godine imaju leće kao ksenoni u farovima, ali su to samo leće.

Link to comment
Share on other sites

otidji u reno servis i pitaj ih dal novi megan ima prednje lampe drugacije!!

ali megan koji je stigel u HR zadnjih mjesec dana.

mislim da tebi treba okulist,a mozda i neki drugi doktor

Kao što je rekao IP, ima tom već pola godine. Iste takve nove lampe ima i tvoj F1, i ovaj novi F1 RS26...

A ti si gore napisao kao da je Megane OPET redizajniran...

Link to comment
Share on other sites

Svi Megani nakon redizajna od prije pola godine imaju leće kao ksenoni u farovima, ali su to samo leće.

nije stvar u lecama,pa znam da ih ima ,nego zmigavac koji je na kraju ruba lampe,kod mene je bileo zute boje,a tu je puno ljepsi,tj. crne boje i cijela lampa je malo tamnija

Link to comment
Share on other sites

nije stvar u lecama, nego zmigavac koji je na kraju ruba lampe,kod mene je bileo zute boje,a tu je puno ljepsi,tj. crne boje i cijela lampa je malo tamnija

Da, to je ova fotka od Spex-a, IMHO vizualno mi je puno bolja ova varijanta

Link to comment
Share on other sites

Aha, misliš na ovo?

To imaju obični RS-ovi nakon redizajna...

Inace ima seriski 17" cola felge,a ovo su 18" cola uz nadoplatu koje su na slici!

Ja sada ne znam,jer ovaj ima seriski xenone,jer ne postoji u dodatnoj opremi xenoni.

Link to comment
Share on other sites

Aha, misliš na ovo?

To imaju obični RS-ovi nakon redizajna...

DA!!!na to sam mislil!vidis da mi netreba okulist :mad:

takve lampe imaju i normalni megani,bil u servisu i videl :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dali netko ima pouzdanu informaciju da će se R26 prodavati u Sloveniji ili Hrvatskoj i po kojoj cijeni?Dare jel ga kupuješ?

Link to comment
Share on other sites

Dali netko ima pouzdanu informaciju da će se R26 prodavati u Sloveniji ili Hrvatskoj i po kojoj cijeni?Dare jel ga kupuješ?

Dare ga je vec kupio ako se ne varam ;)

Link to comment
Share on other sites

Dali netko ima pouzdanu informaciju da će se R26 prodavati u Sloveniji ili Hrvatskoj i po kojoj cijeni?Dare jel ga kupuješ?

Pouzdana informacija ti je da se neče prodavati u Sloveniji i Hrvatskoj. Ali ja sam opet malo "povuko i potego" određene ljude za rukav i sada samo čekam. isporuka bi morala biti od 6 do 8 tjedna ali čuj, nikad ne znaš. Ja sam još naručio

Link to comment
Share on other sites

Kak si ga naručio ako se neće prodavati???Pitam ovo sasvim ozbiljno jer ja sam prodao Clia upravo danas i sad gledam da kupim polovni F1 star 6 mjeseci ili da pričekam i kupim novi R26.Pitao sam u Renault-Hrvatska i tamo sam dobio 2 odgovora:1.odgovor=R 26 se neće moći kupiti u HR, 2odgovor=.R 26 će se mo

Link to comment
Share on other sites

Kak si ga naručio ako se neće prodavati???Pitam ovo sasvim ozbiljno jer ja sam prodao Clia upravo danas i sad gledam da kupim polovni F1 star 6 mjeseci ili da pričekam i kupim novi R26.Pitao sam u Renault-Hrvatska i tamo sam dobio 2 odgovora:1.odgovor=R 26 se neće moći kupiti u HR, 2odgovor=.R 26 će se mo

Link to comment
Share on other sites

dare je pisao direkt u francusku za F1 jer ga nije bilo u SLO. Tak da valjda ima znjore od tada, pa ce mu izac u susret i za R26.

Pa valjda ti kao djelatnik renaulta imas neke beneficije, mailaj u FRA

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda ti kao djelatnik renaulta imas neke beneficije, mailaj u FRA

Ja kao djelatnik najveće koncesije Renaulta u Hrvatskoj imam manje privilegije od 1000 kojekakvih uguza tipa novinarčići velikih hrvatskih auto-revija,članovi CK SKJ i nosioci spomenice NOB-a....itd....

Link to comment
Share on other sites

Ja kao djelatnik najveće koncesije Renaulta u Hrvatskoj imam manje privilegije od 1000 kojekakvih uguza tipa novinarčići velikih hrvatskih auto-revija,članovi CK SKJ i nosioci spomenice NOB-a....itd....

Link to comment
Share on other sites

Bas bi ja volio poslati jedan mali mail product menageru koji je odgovoran za clio sport 197 pa da ga pitam malo o situaciji oko nabavke tog clia sa recaro sicevima.Sorry za off topic! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja kao djelatnik najveće koncesije Renaulta u Hrvatskoj imam manje privilegije od 1000 kojekakvih uguza tipa novinarčići velikih hrvatskih auto-revija,članovi CK SKJ i nosioci spomenice NOB-a....itd....

Link to comment
Share on other sites

Ja kao djelatnik najveće koncesije Renaulta u Hrvatskoj imam manje privilegije od 1000 kojekakvih uguza tipa novinarčići velikih hrvatskih auto-revija,članovi CK SKJ i nosioci spomenice NOB-a....itd....

Link to comment
Share on other sites

Guest Megane F1 - 0773

hans.....kome si prodao clia i pod kojom pricom????? garaziran, punica vozila, neogreban, streetrace??? ni u ludilu!

:hail::hail::hail::hail:

(trebao bi drzati predavanje o prodajnim vjestinama kolegama iz prodaje!)

Link to comment
Share on other sites

Bas bi ja volio poslati jedan mali mail product menageru koji je odgovoran za clio sport 197 pa da ga pitam malo o situaciji oko nabavke tog clia sa recaro sicevima.Sorry za off topic! ;)

Kontaktiraj Dare-a pa vidi i pisi, kaj te kosta?

Link to comment
Share on other sites

a da se ugledas i postanes UGUZ :bigl:

e to ..treba...

ali meni se ćini da ovdje ne trebaš biti samo UGUZ nego trebaš još ljude i "podmazati"

Hans ..neka ti Dare odmah proda ovoga...

a tra

Link to comment
Share on other sites

hans.....kome si prodao clia i pod kojom pricom????? garaziran, punica vozila, neogreban, streetrace??? ni u ludilu!

:hail::hail::hail::hail:

(trebao bi drzati predavanje o prodajnim vjestinama kolegama iz prodaje!)

Prodao sam ga frendu s posla koji zna sve o autu od prvog do zadnjeg dana i vidio je desetke drugih Clia Sportova u servisu pa zna procjeniti koji auto valja a koji ne.Toliko o tome.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.