Jump to content

Renault Megane RS 230 F1 Team R26


dare

Recommended Posts

a kaj si ti zaključal temu za felge :ljut: ........ :zubo: . da ti javim cijenu u sloveniji tih felgi?

a kak sam znal koje felge hočeš. pa ja sam ti RenaultSport freak :bigl: . znam ti ja iz tog butika skoro sve na pamet :bigl: a imam i prijatelja koji vozi brdske sa cliom Rs grupa N pa puno puta gledam za cijene i tako.

ako znas cijenu javi mi na pm.. hvala!! ma zakljucao sam da sad ne pocnu pisat gluposti koje nemaju veze sa temom..narucit cu ih ubrzo, samo da rijesim svoje.. naravno uzet cu ih u slo..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 182

    76

  • Safrane

    58

  • dare

    43

  • R5GTT

    42

Top Posters In This Topic

Posted Images

rain....iz ureda mi nece nista raditi osim fastreply!? ako odem na PM ili addreply onda nemrem nista napisati....javi mi cannot find page....ali nema veze....samo mi je cudno jer mi sve drugo radi na netu....

ajd provjeri kad dodjes doma da li ti radi normalno ili ne, pa da znam otkud krenut sa provjerom

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je lijep auto...

Tu se gume vide malo bolje ali ne znam o kojima se radi.

opasna pila.. :evil:

Link to comment
Share on other sites

E to je taj. Nisam nikako uspio prokopati slike ali vidim da su neki uspješniji od mene.

Sjedalo bi trebalo biti isto kao i kod Clia III Recaro u doplati...

Sve u svemu auto je pre predobar.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će prodaja krenuti sljedeće godine...

Cijene bi trebale biti isto kao i kod ovoga F1

Edited by Toca_sb
Link to comment
Share on other sites

Mislim da će prodaja krenuti sljedeće godine...

Cijene bi trebale biti isto kao i kod ovoga F1

ne znam baš, brijem da će samo zbog LSDa dignut cijenu cca 2000eura :)

Link to comment
Share on other sites

ja koristim domace izraze,pa ne kuzim te na engl. :bigl::bigl:

opaka stvar u takvom autu.da bar to ima moj :cry::cry:

Pa mo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.