Jump to content

Stavio i ja gljivu


Zrmi RS

Recommended Posts

ja stavio panel k&n i meni to nema bas nikakve razlike...

Slazem se nikakva razlika ali s gljivom dobijes samo zvuk.I ja bih panel ali ga nemogu naci :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    46

  • newbie

    34

  • Coupe RS

    14

  • tomo28

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa pitam,jer ja ne osjetim nikakvu razliku sa gljivom u odnosu na serijski filter.....

Link to comment
Share on other sites

pa pitam,jer ja ne osjetim nikakvu razliku sa gljivom u odnosu na serijski filter.....

Niti neces osim zvuka nista dobit ;)

Link to comment
Share on other sites

ma hebemu,nisam ni to dobio :lool:

bem ti te starije motore.... sad cu radit mali airbox sa vecim otvorom pa cemo vidit,a bez icega je zvuk mooooćan!!

Link to comment
Share on other sites

ma hebemu,nisam ni to dobio :lool:

bem ti te starije motore.... sad cu radit mali airbox sa vecim otvorom pa cemo vidit,a bez icega je zvuk mooooćan!!

Iskreno cu ti reci da sam puno kemijo s tom gljivom i sad sam preko nje stavio ogromno ono crijevo za dovod zraka preko nje.Dobija svjezeg zraka ali se necuje.Sutra je moram popravit ali sve ti je to preljevanje iz supljeng u prazno.Osim zvuka nedobijes nista.A platis je ko svetog petra kajganu.

Znas sto kontam.Da je sve najbolje ostavit serijski.Prodjes najbolje i najjeftinije i nista mu nefali.Da mogu stavio bi panel i rijesio se ove gljive istog trena.Boli me i za zvuk i za sve. ;)

Zato kazem ako netko ima neku informaciju bio bih presretan

Nazvat cu bas sutra DSM da vidim.Oni su mi obecavali u ono vrijeme dok sam jos bio na jednoj kockici na forumu :zubo:

I to po meni najbolja firma Green.... :)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

ma ja i hocu zvuk.... hebote,nakon kaj sam cuo bez filtera,navuko sam se.... slikat cu sve u petak,i trenutno rijesenje i ovo kaj napravimo....

Link to comment
Share on other sites

ma ja i hocu zvuk.... hebote,nakon kaj sam cuo bez filtera,navuko sam se.... slikat cu sve u petak,i trenutno rijesenje i ovo kaj napravimo....

Ne zahebavaj se da vozis bez filtera ;)

Link to comment
Share on other sites

ma nisam vozio,samo na mjestu 2 put sturirao i gotovo,nisam lud da se vozim tako.... ;)

Link to comment
Share on other sites

ma nisam vozio,samo na mjestu 2 put sturirao i gotovo,nisam lud da se vozim tako.... ;)

Potrosnja s gljivom i ganjanjem 10.3L :hura::hura::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

ma nisam vozio,samo na mjestu 2 put sturirao i gotovo,nisam lud da se vozim tako.... ;)

neće mu ništa bit

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dakle sad sam odlucio da napravim onu zastitu oko gljive ali da to ipak lici na nesto,kao sto je na ovim slikama.

Neznam od cega i kako pa bi vas molio da mi kazete i date savjet?

post-1099-1176144798_thumb.jpgpost-1099-1176144804_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

joj, zrmi, pa nemaš tikvu samo za frizuru, daj malo mozgaj, ja već imam par kombinacija, kako bi ja to riješio...

ajd, evo jedan mali hint... gdje mo

Link to comment
Share on other sites

joj, zrmi, pa nemaš tikvu samo za frizuru, daj malo mozgaj, ja već imam par kombinacija, kako bi ja to riješio...

ajd, evo jedan mali hint... gdje mo

Link to comment
Share on other sites

u smeču :lool::lool:

e još kad bi to zrmi znal....

@ zrmi,

a ništ, kad neš razmišljat poskidaj si prednje blatobrane i izrađuj :lool:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bas nisam tako glup kao sto mislis.

zanima me koji oni to materijal upotrebljuju,kontam nesto sto ne provodi toplinu bi bilo super...

Link to comment
Share on other sites

joj, zrmi, pa nemaš tikvu samo za frizuru, daj malo mozgaj, ja već imam par kombinacija, kako bi ja to riješio...

e još kad bi to zrmi znal....

a ništ, kad neš razmišljat poskidaj si prednje blatobrane i izrađuj :lool:

pa kaj onda j***š po tavanu

Ballistix....koji qrac izvodiš....il mu reci ili ne piši ništa, mislim da ti ne dobijaš ovakve odgovre kad nas nešto pitaš. Ako mi mo

Link to comment
Share on other sites

Dakle sad sam odlucio da napravim onu zastitu oko gljive ali da to ipak lici na nesto,kao sto je na ovim slikama.

Neznam od cega i kako pa bi vas molio da mi kazete i date savjet?

post-1099-1176144798_thumb.jpgpost-1099-1176144804_thumb.jpg

Moze ti to Grunf napravit od stakloplastike

Link to comment
Share on other sites

:roll:

joj coupe, jesi ozbiljan ko paradajz, nego ono što sam htio reći, da nađeš na otpadu neki strgani branik, odeš kod plastičara da ti napravi oblik koi hoćeš i wola ...

( ozbiljci jedni )

Link to comment
Share on other sites

:roll:

joj coupe, jesi ozbiljan ko paradajz, nego ono što sam htio reći, da nađeš na otpadu neki strgani branik, odeš kod plastičara da ti napravi oblik koi hoćeš i wola ...

( ozbiljci jedni )

Ma i ja sam za zahebanciju (kao, ne vidi se) ali ovaj put čovjek stvarno pita jer mu treba....ozbiljno pitanje - ozbiljan odgovor. Zamisli da ti svi odreda odgovorimo ovako kao ti njemu kad nas pitaš zašto ti auto cuka i gasi se ili zašzo ti ventilacija puše samo na maksimumu.

Uostalom.... :plazi::plazi::plazi:

:zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ballistix....koji qrac izvodiš....il mu reci ili ne piši ništa, mislim da ti ne dobijaš ovakve odgovre kad nas nešto pitaš. Ako mi mo

Link to comment
Share on other sites

Pa mozes si i sam od stakloplastike napravit,nije nikakav problem, napravi si od kartona oblik izrezi sve kako ti pase i na to stavis par slojeva mata i smole, na kraju malo pobrusis, po zelji pokitas i polakiras. Kraj price...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.