Jump to content

Stavio i ja gljivu


Zrmi RS

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    46

  • newbie

    34

  • Coupe RS

    14

  • tomo28

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zanimljivo, a koliko dođe tvoja gljiva???

Balev bu ti dal točne info :bigl: ....

BDW...on to još nije vidio kak izgleda.....nadam se da bum dobio prolaz :bigl:

Edited by Mr. E
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ovako sam postavio sada gljivu i doveo joj hladnog zraka.Promjena je na bolje a zvuk savrsen.usmjerena je prema dole i skoro pa i gleda u poluosovinu na ljevoj strani.Manje vuce toplog nega kad je smjestim ispred a sa ovom napom sam doveo ladnog zraka.Ovo je za sada tako a jednoga dana ce biti i Bmc Cda u njemu ;)

post-1099-1169813407_thumb.jpgpost-1099-1169813384_thumb.jpg

post-1099-1169813504_thumb.jpg

post-1099-1169813590_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

eto mene s pitanjem (opet) :zubo:

sam me zanima jel bi stao filter a da nemoram vadit onu cijev kaj ide od branika do filtera? bilo bi super da stane jer odma ima dovod hladnog zraka,kaj ne?

Link to comment
Share on other sites

eto mene s pitanjem (opet) :zubo:

sam me zanima jel bi stao filter a da nemoram vadit onu cijev kaj ide od branika do filtera? bilo bi super da stane jer odma ima dovod hladnog zraka,kaj ne?

Nije mi bas jasno pitanje?Pojasni mi?Filter ti stane samo mu dovuci hladni zrak kao ja.To nemozes ucinit s serijskom cijevi,jer bas nije fleksibilna, ali moze ti ona ostat.ali ona velika kutija ide van.. ;)

Link to comment
Share on other sites

zrmi, jesi stavil neku gazu il mrezicu na kraj cijevi, da ti ne siba sve smece, prasinu musice, kamencice direkt na filter? ... mislim, dal je to uopce potrebno?

Link to comment
Share on other sites

zrmi, jesi stavil neku gazu il mrezicu na kraj cijevi, da ti ne siba sve smece, prasinu musice, kamencice direkt na filter? ... mislim, dal je to uopce potrebno?

Ma jok ali po tome moze ti uci i bez te cijevi bilo sto.Mozda bi trebalo nesto iskemijat ali ne s gazom da se zapali :bigl:

Inace koristan savjet :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ovako sam postavio sada gljivu i doveo joj hladnog zraka.Promjena je na bolje a zvuk savrsen.usmjerena je prema dole i skoro pa i gleda u poluosovinu na ljevoj strani.Manje vuce toplog nega kad je smjestim ispred a sa ovom napom sam doveo ladnog zraka.Ovo je za sada tako a jednoga dana ce biti i Bmc Cda u njemu ;)

post-1099-1169813407_thumb.jpgpost-1099-1169813384_thumb.jpg

post-1099-1169813504_thumb.jpg

post-1099-1169813590_thumb.jpg

Jesi ti siguran da će ti stat cda? Po ovim slikama mi se čini malo tjesno.....cda je fakat ogroman i jedna sam ga stavil kod sebe a imam metar kvadratni valjda prostora pod haubom, ko drugi gepek, a ipak sam ga natezal da nutra stane. to čudovište je ogromno

Link to comment
Share on other sites

Stane bez problema jer imam mjesta ajme.A nemozes ni moj ni tvoj auto usporedjivat kad nisu isti a i filteri nisu jer idu po kubikazi.Ako imas sliku tog tvoga filtera bilo bi dobro da je stavis ;)

Link to comment
Share on other sites

Nije mi bas jasno pitanje?Pojasni mi?Filter ti stane samo mu dovuci hladni zrak kao ja.To nemozes ucinit s serijskom cijevi,jer bas nije fleksibilna, ali moze ti ona ostat.ali ona velika kutija ide van.. ;)

ma nema veze,budem malo kemijao sad koji dan......... jos kad bi naso tu gumenu cijev (od filtera do motora) :roll:

Link to comment
Share on other sites

zrmi, jesi stavil neku gazu il mrezicu na kraj cijevi, da ti ne siba sve smece, prasinu musice, kamencice direkt na filter? ... mislim, dal je to uopce potrebno?

Nema potrebe. Bilo bi da je cijev dosta nisko i usmjerena prema cesti.

Link to comment
Share on other sites

ma nema veze,budem malo kemijao sad koji dan......... jos kad bi naso tu gumenu cijev (od filtera do motora) :roll:

trgovina traktor dijelovima-trazis gumeno koljeno ali moras znati koji promjer...

Link to comment
Share on other sites

:hail: hvala!!

promjer se lako izmjeri.......

Nema beda samo pitaj ako te jos sta zanima.Glavno da se dere :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas sam je prvi puta oprao.Osim sto je crvena tekucina izlazila iz nje nije bilo puno taloga na njoj.Ali se naslo na dnu ipak malo smeca ;)

sad je cista ko nova.cekam do sutra da se full osusi pa da je nalijem sa uljem.voznja je na obicnom do daljnjega :)

Inace ostat cu na serijskom do 4 mjeseca poslje rege,jer srce goriva s gljivom ajme.Prehladno mu dolazi u nju ;)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

Danas sam je prvi puta oprao.Osim sto je crvena tekucina izlazila iz nje nije bilo puno taloga na njoj.Ali se naslo na dnu ipak malo smeca ;)

sad je cista ko nova.cekam do sutra da se full osusi pa da je nalijem sa uljem.voznja je na obicnom do daljnjega :)

Inace ostat cu na serijskom do 4 mjeseca poslje rege,jer srce goriva s gljivom ajme.Prehladno mu dolazi u nju ;)

Ma to srče jer sad stalno stišćeš gas do poda-jednostavno te sad taj zvuk mami na stiskanje,he,he!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sad mene nesto zanima.Citam malo o tim gljivama i dovodu hladnog zraka...

Koliko ona zapravo steti motoru?Jel uopce steti ako je kvalitetna?To me sad zanima jer se vozim dosta pa ono.... :??:

Link to comment
Share on other sites

:lool::lool::lool:

imao gljivu....skinuo gljivu...

nis koristi je to...puno bolje je staviti K&N panel u orginal kutiju...IMHO!

Link to comment
Share on other sites

imao gljivu....skinuo gljivu...

nis koristi je to...puno bolje je staviti K&N panel u orginal kutiju...IMHO!

Mislis da ga nebih stavio kad bi barem jedan prizvodjac izbacio model za moje kuciste, dimenzija

35,4cm duzine i 8,1cm sirine....nazalost jos ni jedan nema u ponudi takav zamjenski.Ako netko dobije neku informaciju glede toga rado bih je volio cuti :)

Edited by Zrmi
Link to comment
Share on other sites

smijem pitati zasto si nezadovoljan gljivom?

pa zato..dobro je ako nema nikakvih senzora na kutiji orginal...onda jos i ajde al

opet..ta kutija u kojoj ej filter orginalni inace nije bezveznih dimenzija.....proracunata je zbog necega....

pa zato po meni je bolja varijanta panel a ne gljiva...isto tako bas idelalno da ne dobiva nista toplog zraka od motora..tesko izvedivo...a toplim zrakom samo dobivas kontraefekt

Link to comment
Share on other sites

Neki se po splitu vozaju u twingu 1.2 bez ičega, filtera ili airboxa - samo leptir :laugh: Navodno 1.2 tada najbolje ide ( i zvuči) :bigl:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.