Jump to content

Stavio i ja gljivu


Zrmi RS

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    46

  • newbie

    34

  • Coupe RS

    14

  • tomo28

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo jucer isao u selo, znaci vanjska voznja.Ajme kako ta gljiva tuli :bigl:

Nego kod pretjecanja mi se cini ajme bolje.Plus toga dao sam braticu da se provoza.Vozio ga je i prije i sada.Kaze da je njemu razlika ajme.Sigurno si dobio bar 10 konja.Dobro on kenja ali da ide bolje to da.

Uglavnom ja sam prezadovoljan.Jos cu mu samo kupit jednu cijev s kojom cu mu dovesti jas hladnog zraka odole negdje i bit ce jos bolje ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo jucer isao u selo, znaci vanjska voznja.Ajme kako ta gljiva tuli :bigl:

Nego kod pretjecanja mi se cini ajme bolje.Plus toga dao sam braticu da se provoza.Vozio ga je i prije i sada.Kaze da je njemu razlika ajme.Sigurno si dobio bar 10 konja.Dobro on kenja ali da ide bolje to da.

Uglavnom ja sam prezadovoljan.Jos cu mu samo kupit jednu cijev s kojom cu mu dovesti jas hladnog zraka odole negdje i bit ce jos bolje ;)

to sam htio cut :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja si najvjerojatnije ovaj tjedan ugrađujem ovu karbonsku Venturijevu od Soleta...pa bumo vidli!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Ja si najvjerojatnije ovaj tjedan ugrađujem ovu karbonsku Venturijevu od Soleta...pa bumo vidli!!!

;)

venturi je cijev a ne gljiva ;)

Link to comment
Share on other sites

Čuj ti ovog kak cijepidlači, znači ugradit ću si Karbonski filter sa Venturijevom cijevi...jel sad u redu Ekstremni!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Čuj ti ovog kak cijepidlači, znači ugradit ću si Karbonski filter sa Venturijevom cijevi...jel sad u redu Ekstremni!!!

;)

iskreno, nije uredu :bigl: stavi K&N kit a ne SoletoF poluproizvod koji ustvari i nije SoletoF ;)

Link to comment
Share on other sites

Uh..al smo opasni :bigl:

Ma eto, to ću stavit malo kao probni test, tak sam se dogovorio s Tomislavom iz Z-tuninga, pa ak mi nebu pasalo ide dole!!! :tup:

Link to comment
Share on other sites

Uh..al smo opasni :bigl:

Ma eto, to ću stavit malo kao probni test, tak sam se dogovorio s Tomislavom iz Z-tuninga, pa ak mi nebu pasalo ide dole!!! :tup:

ja imam soleta i prilično sam zadovoljan, s obzirom da sa filterom tak i tak nemreš baš neš osjetit na perform.

sole mi je čist ok, zvuk je dosta glasan a i nije tak skup filter :)

Link to comment
Share on other sites

Bit će u ponedjeljak eventualno utorak, prije nemogu, jer me neće bit do kraja tjedna doma!!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Stavljen eto karbonski filter od Solea, auto se prebolesno čuje, mo

Link to comment
Share on other sites

daj nek neko snimi zvuk da cujem, jer sam i ja pred tom da stavim gljivu :D pa da cujem kako se cuje na 1,2 16V.

Link to comment
Share on other sites

jbi ga,nisam snimio,bio sam pod tolkim dojmom da ni rijec nisam progovorio... kako se to cujeeeeeee (od domo-ta gljiva)!

Link to comment
Share on other sites

kaj više se gljiva čuje nego auspuf :lool:

jok nema auspuh...al auto vrišti,ja mislio da ima sporta a ne 1.2 16v...

Link to comment
Share on other sites

jok nema auspuh...al auto vrišti,ja mislio da ima sporta a ne 1.2 16v...

onda ti nikad nisi čuo 2.0 16V :zubo::lool:

Link to comment
Share on other sites

Hehe... da se i ja javim..provozao sam jučer Newbiea jedan krugić oko Karlovca i po mom viđenju bio je jako zaprepašćen...A što se tiče zvuka, okej se čuje, i baš mi se sviđa to što kad ga ne stiščeš ko da i nemaš niš, a kad stisneš gas po poda, bome se čuje, baš mi se to sviđa!!! :bigl::bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

...A što se tiče zvuka, okej se čuje, i baš mi se sviđa to što kad ga ne stiščeš ko da i nemaš niš, a kad stisneš gas po poda, bome se čuje, baš mi se to sviđa!!! :bigl::bigl::bigl:

yeap, tak je i kod mene :)

Link to comment
Share on other sites

Evo i moje gljive.....

Nabavljena ju u tuning-shopu BALEV....

Zbog novčanih razloga trenutno je u ovakvoj kombinaciji tzv. socijala.....polirani inox je u planu....

Zvuk je mrak...nakon 3 000 okretaja počne re

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.