Jump to content

Vožnja sa clitom


Zrmi RS

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zrmi RS

    76

  • Domo

    29

  • newbie

    26

  • Dule

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne bi se cudio da laze i 20 km/h, iako je to stvarno previše, ali eto...

Link to comment
Share on other sites

a sta ce ti gtech za mjerenje max brzine?

ne mjeri on to

uz sve moguće i nemoguće parametre koje analizira; ne mjeri trenutnu brzinu :??:

Link to comment
Share on other sites

Znači meni je pokazala 195km/h, a u zapravo sam išao 175km/h...ahhh pa dobro, nije ni to tak loše!!! :tup:

Link to comment
Share on other sites

laze 10-15% (na 200km/h 10% je 20 km/h)

a sta ce ti gtech za mjerenje max brzine?

ne mjeri on to

Policajac me uhvatio s laserom na 175 a toliko je i kazaljka pokazivala.

Dali laser isto la

Link to comment
Share on other sites

tvoj brzinomjer manje laze jer je max brzina na tvom autu puno dalje od 175 dok je na cliu 1.2 175km/h max.

Link to comment
Share on other sites

a sta je s onima kojima ne pokazuje preko 180?? Da li bi po tome njima brzinomjer trebao biti ispravan ili idu slabije od ocekivanoga??

Mislim na one kojima je 175/180 max brzina :bigl:

ps. prosli petak sam bio u Porecu i na cesti posle Ucke ima fora tabla koja ispisuje vasu brzinu i upozorava na nju - probajte... :laugh:

Edited by bad&blue
Link to comment
Share on other sites

Ti to meni prjetiš? Neznaš s kim se kačiš, kada ulazim u clio, prvo moram sic pomaknuti skroz unazad! :laugh:

Edited by Alex
Link to comment
Share on other sites

dok kod Clia u 5. nisu htjeli preko 5ineštositno...

Ovako mi je s cliom prošli puta bilo kada sam se vraćao iz Zagreba prema Karlovcu. Preko 5.000 u petoj nije htio. Nisam nijednom probao dr

Link to comment
Share on other sites

O krajnjoj brzini ovisi puno čimbenika. Recimo od starog clio 1.6 koji je svojedobno s 4 osobe išao 2 glave sad jedva s dvojcom dođe do 170. naravno to je sve zbog načina vo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.