Jump to content

Renault 5 GT Turbo


GTT

Recommended Posts

mislis 1 spoiler manjka? ovaj donji spoiler TREBA biti dupli...takvog je moja petarda imala prije nego je dosla u ri na restauraciju 2007.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

mislis 1 spoiler manjka? ovaj donji spoiler TREBA biti dupli...takvog je moja petarda imala prije nego je dosla u ri na restauraciju 2007.

Restauraciju? ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, margax said:

Restauraciju? ?

Pa dobro, ne uspije svaki put bas iz prve :spex

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Najveći problem je motor u njemu koji nije upisan. Upisati ga i atestirati nije samo tako.

Sjećam se auta s avto.net, bio je solidan limarijski, no vrlo derutan. Vidim da ga je netko oprao dobro Arfom, polakirao prednji branik i blatobran i auto ide dalje. Ne znam kako je uvoz rađen s obzirom na volvo motor, nije nikad bio regan kod nas pa dobro provjeriti što je uvezeno, kako i može li na cestu.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

POznavajući gospodina KAsabiana mislim da ga ovakva kemija ni najmanje ne zanima već traži informaciju za nekog drugog.

 

Link to comment
Share on other sites

On 25. 02. 2020. at 11:35, mata73 said:

Investira u buducnost. Kupuje aute i buksa ih u garažu pod zgradom. Za 20g idu na aukciju emoji4.png

A nije baš tak... :D Ja ništa ne prodajem, samo kupujem :D

On 25. 02. 2020. at 12:29, GTT said:

Najveći problem je motor u njemu koji nije upisan. Upisati ga i atestirati nije samo tako.

Sjećam se auta s avto.net, bio je solidan limarijski, no vrlo derutan. Vidim da ga je netko oprao dobro Arfom, polakirao prednji branik i blatobran i auto ide dalje. Ne znam kako je uvoz rađen s obzirom na volvo motor, nije nikad bio regan kod nas pa dobro provjeriti što je uvezeno, kako i može li na cestu.

Upravo tako. Auto je uvezen kao 1.4 turbo, nitko nije nikad ništa pitao oko motora, tak da je to sve divlje.

On 25. 02. 2020. at 13:04, petak said:

POznavajući gospodina KAsabiana mislim da ga ovakva kemija ni najmanje ne zanima već traži informaciju za nekog drugog.

 

Amen to that. Ja sam stock freak ne bih spavao normalno da nije sve ko u papirima, atest mi se ne radi. Dakle, nisam zainteresiran :D

 

Ako netko ima GTT BEZ KEMIJA, u što boljem, odnosno vrhunskom stanju, otvoren sam za ponude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja nekad mislio. Slazem se, stock, ali buduci da sam svog slagao za sebe i uzivanje, razlika je nebo i zemlja

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kasabian said:

Ako netko ima GTT BEZ KEMIJA, u što boljem, odnosno vrhunskom stanju, otvoren sam za ponude.

Ako ga nađes kod nas,svaka čast!!!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Naletio nedavno na jednog gte ph1......cca 10000eura. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, petak said:

Naletio nedavno na jednog gte ph1......cca 10000eura. 

GTT su vani u prosjeku 5-10t € skuplji ako pričamo o mint originalnom stanju (ako to uopće i postoji)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, petak said:

Ovo je oglas iz Austrije. Na slikama djeluje poprilično originalan.

Evo ti ga GTTjac

https://www.autoscout24.hr/ponude/renault-r-5-gte-benzin-plava-e4a83eb2-aa0c-49c8-962c-b4fcb8b8d091?cldtidx=3

Možda ga uparkiraš kraj onog bijelog :D

Je, znam taj auto, kod granice sa CH je. Uvoz iz CH. :D 

A ne, ako petka ikad uđe u garažu opet, bit će turbo :happy:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I mislila sam da će takav biti tvoj odgovor....barem ovaj dio sa gtt-om:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 26. 02. 2020. at 20:07, Kasabian said:

Ako netko ima GTT BEZ KEMIJA, u što boljem, odnosno vrhunskom stanju, otvoren sam za ponude.

Ne trazim i ne kupujem GTT,ali jel ima kakvih novosti,ponuda ili saznanja?

Link to comment
Share on other sites

Nema. Da ima, ja bi vec nesto kupio od dosade :lool: Ima u sloveniji budala prodaje crveni, kad ga nazovem svaki put je skuplji, uglavnom lik testira trziste i ne prodaje. Nis pametno.

Edited by GTT
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pustoš je nastala s tim GTT-jovima!

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.