Jump to content

Renault 5 GT Turbo


GTT

Recommended Posts

5 minutes ago, petak said:

pustoš je nastala s tim GTT-jovima!

 

Kako kome😆

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, petak said:

pustoš je nastala s tim GTT-jovima!

 

Ma treba ici vani po njega i iskrcati hrpu para. To kupuju samo zaluđenici koji se vraćaju u mladost, jer realno za manje para se puno bolje i puno brže juri, 100x pouzdanije a sve to iz Renault sport štale

 

Link to comment
Share on other sites

Znam di su 3gtt i 2gte, i hrpetina dijelova ali ništa nije na prodaju, uz r19 16V, g3 vr6, g2 rally, m3 e46. Vr6 i m3 su skoro gotovi a ovo ostalo će biti s vremenom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam ja dosta takvih. Dosta da te kod svog frenda Radana otfuram. Megane F7R, 169, 169 par komada u dijelovima, 16S, Williams, par GTT-a, 197, ma kaj god oćeš ima i još toliko njih u dijelovima. Ništa nije na prodaju.

Edited by GTT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GTT said:

Znam ja dosta takvih. Dosta da te kod svog frenda Radana otfuram. Megane F7R, 169, 169 par komada u dijelovima, 16S, Williams, par GTT-a, 197, ma kaj god oćeš ima i još toliko njih u dijelovima. Ništa nije na prodaju.

jednog žutog f7r prodao u vž

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Stoji na istom mjestu preko 10 godina, Rijeka. 

IMG_20200804_141543.jpg

IMG_20200804_141553.jpg

IMG_20200804_141608.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

j**e se maci, uziva
Bi i ja pored takvog auta

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Davide jedan adekvatan luđak, ima jako zanimljive projekte i kvalitetne videe na kanalu, u zadnje vrijeme sve više na ovu foru.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.