Jump to content

Renault 5 GT Turbo


GTT

Recommended Posts

4x100,

centralna 60.1

ja imam 7x15 ET 37 felgu gore i ok je :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

ostavio bi jedan komentar glede svjecica, ali biste se smijali :D :D

tako da jedino sta mogu rec je da N3G mi nisu dobro radile, probao sam i valeo neke po katalogu (ne sjecam se modela) i isto nisu valjale...sad imam neke druge i rade ko bog i sa povecanim pritiskom...

sta da vozis na super bosni i da auto ide super :roll:

Link to comment
Share on other sites

morao si :lool: :lool: :lool: :lool:

to je jace od mene u nekim trenucima :zubo:

poslje svjecica cemo o povecanom pritisku :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Fućkaš centralnu rupu. Ona se ili istokari ili tokar napravi prsten koji ti treba.

Važniji ti je ET. To si provjeri, pa napiši koji je, pa ti kažemo jel može. Ako je prevelik(tj. premali), može strugati i tak.

Link to comment
Share on other sites

sta da vozis na super bosni i da auto ide super :roll:

ma šta fali super bosni, moram si ovih dana promjenit, neznam šta da kupim? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

super bosnu :zubo:

markic: tocno, tocno, ET!!!

Link to comment
Share on other sites

ma daj ne zezaj, otkad sam champion stavio auto mi umire na leru nakon gaženja, nije gtt al nema veze, jel imaš ti bosnu na autu ili šta, kolko sam vidio skroz normalno radi :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

i ja kaj sam vidio u Bakru..auto je radio normalno i vidio sam da povuče odlično :dobroje:

kaj je nutra?? kolki je zazor sviječice?

Link to comment
Share on other sites

zna se sta ja imam unutra :ahaa:

i bolje da ne pricam kako sam dosao do tog "setupa" jer cete rec da mi petarda LUDA (ne, nisam ja kriv, ona mi je zadala taj "setup" :zubo: )

Link to comment
Share on other sites

koliko j znam imas super bosnu,a kako si doso do tog mislim da na pumpi i da stvarno cudno da ti auto onda ide tak dobro :nezna:

mozda je trkaca smjesa nastelana pa joj pase veca sjecica

Link to comment
Share on other sites

da, imam super bosnu, champion su prestale slusati dosta brzo (doduse neznam kad su mjenjane od vlasnika prije)

trazio sam original, nisam nasao po rijeci, kupio sam u specijaliziranom ducanu neke valeo po katalogu za gtt (koje imam dan danas doma, mogao bi ih i prodati) montirao uz stare i uz nove kablove, nisam mogao upaliti auto...isprobavao sve zivo nista...doleti frend (koji mi vec odavno prije spominjao super bosne) i doslovce me odvukao na prvu ininu pumpu i rekao: daj 36 (slovima: trideset set) kuna pa ako opet bude sranja neces puno bacit para, ali garantiram da ce ti raditi odlicno...

montirali smo ih na nove kablove, pokusali upaliti, auto je upalio iz prve, radio mirno, vukao odlicno, sve 5...jednostavno nisam vjerovao...evo, kad budu za mjenjanje probat cu opet staviti ove valeo, ako ne vracam se na super bosnu...

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

ina kod orijentovog igralista

i da, vec vozim god i 2mj na njima i pali ko zver po zimi, ljeti, kisi, suncu sve...i to bez coka...(znas i sam)

jedino vergla sekundu dve kad je motor zagrijan, ali citao sam da puno ljudima je tako kad se zagrije?

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

koliko j znam imas super bosnu, i da stvarno cudno da ti auto onda ide tak dobro :nezna:

mozda je trkaca smjesa nastelana pa joj pase veca sjecica

pa ne zovu se đaba Bosna Super :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

:rotfl: :rotfl: :rotfl::lool: :lool: :lool:

još se ja pitam od kud ime :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Dobro tko još ne zna da su super bosna najbolje svjećice ikad?? Nisu đabe na svim tomosima... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja to ne razumijem. Cijeli svijet vozi N3G i sad je Super Bosna dobra za GTT. :??:

Još malo, pa će se javiti netko tko vozi gt turba na ulje iz lidla za 20kn litra, mijenja ga svakih 15 000km i sve je super zadnjih 100 000 km.

:doh:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam ko proizvodi to za njih, ali original kupljene u servisu za GTTa zadnje 2 izmjene rade bez ikakvih problema... svakih 20.000 km stare van i nove unutra... usput se poštimaju ventili... i meni dosta... :dobroje: Zadnji put zamijenjeni i kablovi...

Da li može bolje - vjerovatno i može... ali problema - nema...

Link to comment
Share on other sites

Ruske, zasto ne kazes da nemas love da:

1. Kupis svjecicu od 120 kuna/komad

2. Da postelas karburator i to platis 400-600 kuna da ti te iste svjecice od 120 kuna mogu raditi kako spada.

Ja sam probao po naputku Engleza koristiti Champion N3C i to je zadnje govno od svjecice. Barem za GTT. A vjerujem da je svemirski brod za Super Bosnu.

I na kraju svega tvoj GTT kao nesto ludo dobro ide. :nezna:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Original je N3G ili 805LP od equiyem-a. :dobroje:

Hmmmm, mislim čak prije da je equiyem, kao da sam naletio na to negdje, sad si me podsjetio... kablovi su isto equiyem... pa se valjda dobro slažu... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Po Dialogysu...

post-737-127305048588_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Po Dialogysu...

Isto ono što piše i na naljepnici na poklopcu ventila :dobroje: Vjerovatno su im još uvijek isti dobavljači...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.