Jump to content

R5 GT Turbo info


GTT

Recommended Posts

A za pocetak ona plava Riječka iz oglasnika.

Već sam zvao Waltera u Rijeku i dečke odozgo vezano uz nju. Navodno ju ima dečko koji ima dijete i uopće ju ne trga. Kod njega je već 3 godine. Auto je u Zatonu. Prije 2 mjeseca je bio na redovnom servisu u motorboxu, a ja sam dogovorio s dečkom da ode gore da mi dečki iz motorboxa detaljno pogledaju auto, pa mi jave. Cijena je 3200, regana je još 2 mjeseca, dakle +500

Link to comment
Share on other sites

Preeeeeevelika cijena. Nazalost ali tako je. Sigurno nije duplo bolja od svih ostalih sto se prodaju. Kupis jednu za cca. 1700 i ulozis jos tolko i piciiiii.

Link to comment
Share on other sites

Preeeeeevelika cijena. Nazalost ali tako je. Sigurno nije duplo bolja od svih ostalih sto se prodaju. Kupis jednu za cca. 1700 i ulozis jos tolko i piciiiii.

potpis!! i nakon toga bar znaš na čemu si i šta si radio sve na njoj! ;)

Link to comment
Share on other sites

Preeeeeevelika cijena. Nazalost ali tako je. Sigurno nije duplo bolja od svih ostalih sto se prodaju. Kupis jednu za cca. 1700 i ulozis jos tolko i piciiiii.

Znam, ali radije dam 3 soma za auto koji je uredan iznutra i koji nije bio razbijan i koji nije trul i kompletan je.

Kupovao sam ja tako dvije, pa nije bilo kraja...Financijski suicid... Motor tako i tako znam kako zelim da mi bude slozen, to bi slagao malo pomalo, tako da...

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Slazem se. Glavno da je skoljka uredna i odmah vrijedi puno vise. Tesko da ce ijedan u HR biti uredan iznutra (bocni oslonci na sjedalima i tapet ispod pedale spojke su u svakome banana) ali sve se da srediti dok kad su mulde bile krive nema tog boga da vrati sve na staro.

Usput... Znam da H most (prednji trap) odgovara, uz male preinake s Clia I ali me zanma jel u R5 1.4 (obicni) indentican ko' u GTT-a.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se. Glavno da je skoljka uredna i odmah vrijedi puno vise. Tesko da ce ijedan u HR biti uredan iznutra (bocni oslonci na sjedalima i tapet ispod pedale spojke su u svakome banana) ali sve se da srediti dok kad su mulde bile krive nema tog boga da vrati sve na staro.

Usput... Znam da H most (prednji trap) odgovara, uz male preinake s Clia I ali me zanma jel u R5 1.4 (obicni) indentican ko' u GTT-a.

Zar na svim peticama donji H most nije identičan? Čak je meni na toj h šasiji 1.1 ostalo misto za nosač koji ima 1.7 motor, a i gtt...

Link to comment
Share on other sites

Sicevi na svakoj odu kvragu, općenito francuzi loše stoje s time. Vozački je u 90% varen, jer oće puknuti, a podrapani su isto tako. No to mi nije ni bitno, kad bi tako i tako školjku stavio i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Zar na svim peticama donji H most nije identičan? Čak je meni na toj h šasiji 1.1 ostalo misto za nosač koji ima 1.7 motor, a i gtt...

Nemam pojma. Reci ti meni :) Moze bit da svaki odgovara sto se nosaca tice ali tamo gdje dolaze viljuske :roll:

Cliov se razlikuje samo u obliku mjesta za pricvrscivanje za srednji nosac motora.

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma. Reci ti meni :) Moze bit da svaki odgovara sto se nosaca tice ali tamo gdje dolaze viljuske :roll:

Cliov se razlikuje samo u obliku mjesta za pricvrscivanje za srednji nosac motora.

Jedino ako su tebi na gttu različite viljuške... Al ti triba most?

ps - jel mogu zamolit modove da se ubuduće u stari topic stavi obavijest i link na novu temu kad se podijeli tema...

Link to comment
Share on other sites

Odlicno. Uljepsao si mi dan :poljubi:

Link to comment
Share on other sites

Po meni je uvijek bolje kupit malo skuplji auto koji je uredan nego loš pa ga ić slagat.

Link to comment
Share on other sites

Po meni je uvijek bolje kupit malo skuplji auto koji je uredan nego loš pa ga ić slagat.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja slusam o toj petici vec dvije godine. Ako govorimo o plavoj. Tip bi je prodao pa nebi. Znam jer moj je jedan poznanik htio kupiti kad je tip za nju trazio i vise od 3.5k eura. Ovaj skupio lovu i pravac rijeka i kad je dosao ovaj ga glatko skinuo s dnevnog reda.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Ja slusam o toj petici vec dvije godine. Ako govorimo o plavoj. Tip bi je prodao pa nebi. Znam jer moj je jedan poznanik htio kupiti kad je tip za nju trazio i vise od 3.5k eura. Ovaj skupio lovu i pravac rijeka i kad je dosao ovaj ga glatko skinuo s dnevnog reda.

ne znam, meni je prije bio govorio lik da ide za 3 milje odmah.

A

Link to comment
Share on other sites

Rider koji nije Rider :ljut:

Petica nekad nemoze biti za 5 :zubo:

nekad, il' nikad? :lool:

Uglavnom, gledam, njuškam, već par mjeseci, čitaj oko pola godine i ništa za prodati. Baš niti jedna pametna petarda.

Link to comment
Share on other sites

Tko zna o bijeloj iz Splita, navodno strava auto, sad je kupija jedan čovik...

samo san vidija neku bijelu pituranu, sa orig. naljepnicama, uredna skroz... jako, jako fino izgleda! ;)

Link to comment
Share on other sites

jel to netko mozda isao pogledati?

ja nisam. no ovako po slikama, ne obecava, a za project car mi se cini dosta "skup".

farbana je cijela, vidi se, papucice su pojedene, nema rupicaste koze na original volanu, spojler je wtf, fali shus pleh na turbu, motor djeluje neuredno...

al mogli bi se zaletit' ju vidit :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.