Jump to content

R5 GT Turbo info


GTT

Recommended Posts

Ta se vec duze vrijeme prodaje.

Sigurno je za te novce u vrhunskom stanju :bigl:

josh nisi kupil, ajde ti volis lezati pod autom i smrditi po ulju, a ova petarda izgleda kao da ti moze pruziti :bigl: :bigl: :bigl:

:lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

ja nisam. no ovako po slikama, ne obecava, a za project car mi se cini dosta "skup".

farbana je cijela, vidi se, papucice su pojedene, nema rupicaste koze na original volanu, spojler je wtf, fali shus pleh na turbu, motor djeluje neuredno...

al mogli bi se zaletit' ju vidit :bigl:

joj daj ne seri, rupice na volanu :lool:

bas je OK, a ovo nije spojler, to ti je origigi nosač za bicikle :laugh:

Link to comment
Share on other sites

joj daj ne seri, rupice na volanu :lool:

bas je OK, a ovo nije spojler, to ti je origigi nosač za bicikle :laugh:

ahaaaa sorry :lool:

ja isto gluposti pricam, jebiga, izgubil sam Renault Boutique brošuru iz 1989 :lool:

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooooo... ahahahahahahaaaahhh... :lool::lool::lool:

Jao, jao, jao, jao... :laugh::laugh::laugh:

Pa onaj spojler je stvarno za plakat... :bigl: Al ostatak auta i nije tako los... mislim, definitivno je cijena ridikulozna (ne samo zbog iznosa u eurima :zubo: ), vec je jednostavno previsoka za onakav auto...

OK, motor jeste prljav, ali bar sve izgleda standarno, nije nista prespajano, nekih gluposti i tako to... ok, turbo nema heat shield, ali mu ni ne treba, koji ce mu...? ;)

Link to comment
Share on other sites

pas mater pa ovaj čak ima i hladnjak za karb, to je stvarno rare item danas, nema ga u servisu za kupit a bogami ni na ebaju nije jeftin kad bane...

ali zato ga baja ima :D

auto izgleda stock pogotovo pod haubom...bit će da nije puno fušano po makini...

Link to comment
Share on other sites

Vozio taj auto prije 7 godina bio je u Rijeci .Auto je inace ok nije bio razbijan do tada ali vidim da je isti kao prije jer ima taj gadan spojler.

Mislim da je za te novce auto ok

Edited by Canpi
Link to comment
Share on other sites

pas mater pa ovaj čak ima i hladnjak za karb, to je stvarno rare item danas, nema ga u servisu za kupit a bogami ni na ebaju nije jeftin kad bane...

ali zato ga baja ima :D

auto izgleda stock pogotovo pod haubom...bit će da nije puno fušano po makini...

Imam ja ventilator za karb ako kome treba :plazi: . Ja pratim moto od 0-100 7,3 sec. Koji ce mi to k....? :bigl:

IMHO motor je na prvi pogled stvarno ok. Sve je na svom mjestu.

Opala! Jest vidjeli Gospu lijevo od cajgera :laugh:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Imam ja ventilator za karb ako kome treba :plazi: . Ja pratim moto od 0-100 7,3 sec. Koji ce mi to k....? :bigl:

IMHO motor je na prvi pogled stvarno ok. Sve je na svom mjestu.

Opala! Jest vidjeli Gospu lijevo od cajgera :laugh:

:lool:

kaj, idemo ju gledati? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Spojler je moj!

Ostalo uzmite kako se dogovorite.

p.s. Mislim da spojler uopce necu ni farbati :)

Link to comment
Share on other sites

Spojler je moj!

Ostalo uzmite kako se dogovorite.

p.s. Mislim da spojler uopce necu ni farbati :)

:lool: :lool: :lool:

ja bi Gospu :klap:

Link to comment
Share on other sites

josh nisi kupil, ajde ti volis lezati pod autom i smrditi po ulju, a ova petarda izgleda kao da ti moze pruziti :bigl: :bigl: :bigl:

:lool: :lool: :lool:

Mali nemoj da zajebajes :bigl:

A covjek brije na cosworta pa stavio slican spojler :lool:

Link to comment
Share on other sites

Renault 5 GT turbo 16.200,- kn

cca 2.174,- €

benzinski motor, 1400 ccm, 100 kW, 135.000 km

WTF. koja petica ima 100kw??? :hm:

Link to comment
Share on other sites

nekad, il' nikad? :lool:

Uglavnom, gledam, njuškam, već par mjeseci, čitaj oko pola godine i ništa za prodati. Baš niti jedna pametna petarda.

rekao sam ti ja da ces na ovoj zavrsiti i bolju neces naci :zubo:

dsc04060pi7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

GTT, kakvu ti zapravo petku trazis? Jeftinu dobru skoljku za projekt ili apoteku?

Link to comment
Share on other sites

GTT, kakvu ti zapravo petku trazis? Jeftinu dobru skoljku za projekt ili apoteku?

što bolju. ne projekt. uredan auto izvana i iznutra, pa da ga kroz godine dotjeram u red.

recimo, tvoja bi mi baš dobra bila :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Hoces u djelovima ili u kompletu kao na slici :laugh:

onakva kakva je bila fino slozena, sve kak treba biti :bigl:

dajem fer novceke za nju :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ne prisajem na nikakve nemoralne ponude :fucka:

Ovaj put ce biti jos bolja pa ces ponudit vece novce.

Link to comment
Share on other sites

Ne prisajem na nikakve nemoralne ponude :fucka:

Ovaj put ce biti jos bolja pa ces ponudit vece novce.

bah, dok ti to slozis, vec ce imat' status oldtimera :lool:

ova crvena me ubija u glavu već jedno 4 mjeseca, jebemti, šteta kaj je u BiH :frown:

Link to comment
Share on other sites

Pa sto... Uzmes nekog dizela od prijatelja (pogodno golf II zbog podneblja i ljubaznosti ljudi :bigl: ), dva-tri 30 centimetarska sendivca, jogurt za ujutro, sok za popdne i jednu pivicu kad se budes vracao u novoj petki.

Dobraaa ova crvena....

Link to comment
Share on other sites

Pa sto... Uzmes nekog dizela od prijatelja (pogodno golf II zbog podneblja i ljubaznosti ljudi :bigl: ), dva-tri 30 centimetarska sendivca, jogurt za ujutro, sok za popdne i jednu pivicu kad se budes vracao u novoj petki.

Dobraaa ova crvena....

papiri, prelaz preko grane, itd itd... :frown:

Link to comment
Share on other sites

papiri, prelaz preko grane, itd itd... :frown:

Zamolis fino covjeka da s autom predje na Plitvice na primjer... ti ga kasnije odfuras nazad kuci u Bihac, a poslije ti valjda ne moram objasnjavat sta ces radit... ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.