Jump to content

R5 GT Turbo info


GTT

Recommended Posts

Svaki Renault 5 GT Turbo koji se ne odrzava kako treba (kad ga slazu jeleni) je rupa bez dna i bilo koji takav auto opcenito.

Link to comment
Share on other sites

Svaki Renault 5 GT Turbo koji se ne odrzava kako treba (kad ga slazu jeleni) je rupa bez dna i bilo koji takav auto opcenito.

mehaničar koji ga popravlja je i sam bio vlasnik dotičnog auta. :roll:

Link to comment
Share on other sites

mehaničar koji ga popravlja je i sam bio vlasnik dotičnog auta. :roll:

Drugim rijecima vlasnik je bio doticni jelen :ninja:

Link to comment
Share on other sites

tu curu vidjam cesto. ne ganja ga to je sigurno, kad god je vidim se normalno vozi. iako to ne znaci puno. nisam siguran ali mislim da znam gdje je auto bio prije nje.

usput, covjek od kojega sam kupio auto zna nekog lika koji ima peticu dobro sredjenu ali je navodno vise ne prodaje. i jos sam vidio jednu plavu sa bjelim felgama sirokim celicnim, nisam je nikad prije vidjao. tek toliko, malo novosti

Edited by clio1416V
Link to comment
Share on other sites

tu curu vidjam cesto. ne ganja ga to je sigurno, kad god je vidim se normalno vozi. iako to ne znaci puno. nisam siguran ali mislim da znam gdje je auto bio prije nje.

usput, covjek od kojega sam kupio auto zna nekog lika koji ima peticu dobro sredjenu ali je navodno vise ne prodaje. i jos sam vidio jednu plavu sa bjelim felgama sirokim celicnim, nisam je nikad prije vidjao. tek toliko, malo novosti

rekla je ona da ga vozi normalno. ali joj je 2 put zakuhao, mjenjala je glavu motora itd itd..... ka

Link to comment
Share on other sites

da. meni se svidja onaj plavi sto sam ga vidio, iz vana izgleda obnovljen. i pokusat cu zaznat broj od lika sto ga kao ne prodaje jer ga sredio za sebe, navodno covjek stariji sa djecom itd

Link to comment
Share on other sites

da. meni se svidja onaj plavi sto sam ga vidio, iz vana izgleda obnovljen. i pokusat cu zaznat broj od lika sto ga kao ne prodaje jer ga sredio za sebe, navodno covjek stariji sa djecom itd

jel ta plava u blizini N. Vinodolskog? sjedi stari čovijek? ak je, imam ti ja broj. auto još ima felge, "turbinice" i lik tra

Link to comment
Share on other sites

plavu sam u rijeci vidio. ima bijele felge celicne ali prosirene. u kakvom stanju je taj iz novog v?

Link to comment
Share on other sites

plavu sam u rijeci vidio. ima bijele felge celicne ali prosirene. u kakvom stanju je taj iz novog v?

sutra ti stavim tu slike. auto ne vrijedi te novce bez obzira kaj on ima nove gume, taroksove kočnice (ne znam kak se piše :tup:) ..... ima i plavo zatamnjena stakla i tako. puno sitnica koje iritiraju. poput alfinih gta sjedala i tako.....

sutra stavim slike tu. btw bio je regan do 6. mj 2007. ne znam u kakvom je stanju sada auto.

Link to comment
Share on other sites

evo slika!!

photo0470rl0.jpg

photo0471pw2.jpg

photo0473ba9.jpg

photo0474wv9.jpg

sorry kaj kasnim. ;)

auto nije na prodaju, niti je u oglasniku. ja sam sasvim slučajno došao do vlasnika i time ga potaknuo na prodaju. ovakav je bio pred negdje god dana. vidi se i pukotina na gepeku gdje je popunjavao mjesto tablice, unutrašnjost je katastrofa, plavo ručno krojene obloge vrata, armatura ljepljena, popucana i tako.... ima toga.....

Link to comment
Share on other sites

Zasada sam saznao da je autek iz Rijeke. Moguće da je onaj plavi.Ako je taj,

po meni, procjena je da je auto u stanju 3 od 5. Dobar auto. Javim vam dalje sve. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naletih na OVO

Ako nekog zanima!

A neku povijest bi bilo zanimljivo saznati

Link to comment
Share on other sites

Naletih na OVO

Ako nekog zanima!

A neku povijest bi bilo zanimljivo saznati

Ja znam sve o autu, bio je od mog frenda Alena Durlena, čak sam se ja vozio s njim jedno vreme.

Bivši auto od slovenca, nigdje trul, bez karambola i dok je bio kod nas motorom kao novim.

Papire nije imao, ima li ih sada, ne zna se.

Link to comment
Share on other sites

Ja znam sve o autu, bio je od mog frenda Alena Durlena, čak sam se ja vozio s njim jedno vreme.

Bivši auto od slovenca, nigdje trul, bez karambola i dok je bio kod nas motorom kao novim.

Papire nije imao, ima li ih sada, ne zna se.

Jel to onaj isti Durlen šta ima radionu sa auspusima kad ideš prema Samoboru.

Link to comment
Share on other sites

Sto je s prednjim djelom od PH1 a '89 je godina?

Kazem ti, papire auto nije imao, ja znam da je auto 1986.

Mozda sada ima papire od 1989.

Ne od tog Durlena, od sina od Borisa koji vozi trke sa Cosworthom.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.