Jump to content

R5 GT Turbo info


GTT

Recommended Posts

po meni je tvoj auto u 5x boljem stanju od ovog

po čemu sve?

jel znaš u kakvom je ovaj stanju?

Link to comment
Share on other sites

Tog lika sam upoznao prije 3god. na Grobniku.. Ja sam tad jos imao GTT :frown:

da i pretra

Edited by vora
Link to comment
Share on other sites

po meni je tvoj auto u 5x boljem stanju od ovog

Ovo nemogu drugačije svatiti nego kao kompliment.

Iam a little ashamed :blush:

:respect:

Link to comment
Share on other sites

po čemu sve?

jel znaš u kakvom je ovaj stanju?

po tome što znam ovaj auto, imam velike slike na mail-u, dugo se prodaje.

znam i auto odprije par godina već, pogledaj masku, branik, mix phase 1/2, etc.

Ovaj auto bi ja kupio, rastavio, naručio dijelove, lakiranje, itd, pa to ličilo na nešto.

Link to comment
Share on other sites

Da prico, mezio !! :bigl: Da, jos uvijek stoji, on cijenu ne spusta i jos nije prodan :roll:

:laugh:

Danas sam nekako našao broj od tog čovjeka iz Bihaća, da se malo raspitam, pošto sam u nekim opcijama prodaje auta koje trenutno vozim.

Ka

Link to comment
Share on other sites

:laugh:

Danas sam nekako našao broj od tog čovjeka iz Bihaća, da se malo raspitam, pošto sam u nekim opcijama prodaje auta koje trenutno vozim.

Ka

Link to comment
Share on other sites

:laugh:

Danas sam nekako našao broj od tog čovjeka iz Bihaća, da se malo raspitam, pošto sam u nekim opcijama prodaje auta koje trenutno vozim.

Ka

Link to comment
Share on other sites

:??::??::??::??::??:

Ja znam da je pricao da ima motor od GTE-a u rezervi, odlican skoro ko nov, jednoga dana kada turbak rikne da njega stavi, a koliko sam skuzio da se rastao covjek i da on taj auto bas sredjivao za svoju zenu, osla ona, a auto joj nije dao, kaze prodacu ga ja prije nego ces ga voziti :bigl: ali moze biti svasta, to sam ja cuo prije pola godine :nezna: ali cek samo malo, znaci on sada tvdi da taj auto vise nije turbo ? Kako onda trazi 2500 € ? Sumnjam da je prodao masinu za 500 maraka jer je ulozio u auto vise tisuca €, no ima svega danas pa zato :tup:

Sad ne može za to auto dobiti ni 2000 maraka a kamoli eura...

Ma nema 5 tih auta u BiH a kamoli u Bihaću. One slike koje si ti uslikao u 5. mjesecu, vidio sam broj telefona od auto kuće "Braco" na registarskim tablicama, nazvao taj broj i čovjek mi je dao broj telefona od vlasnika GTT-a, inače je šofer koji je svaki drugi dan na relaciji Bihać-M

Edited by chkoze
Link to comment
Share on other sites

ja sam se izgubio. o kojem mi to autu pricamo da ne vrijedi 2000 eura, bla bla bla....

jer za ovaj zuti "gtt" trazi 1300 eura.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

@chkoze

Jesi li siguran da si zvao ovog crvenog? Meni je nepojmljivo da neko nakon ovolike dugogodisnje brige o autu zbog zene izvadi motor i stavi 1,4?! Pa svako normalan bi kupio obicnog Campusa zeni, a po stanju auta ovaj je itekako normalan!

Mislim da pricamo o dva razlicita GTT u Bihacu...

Link to comment
Share on other sites

ja sam se izgubio. o kojem mi to autu pricamo da ne vrijedi 2000 eura, bla bla bla....

jer za ovaj zuti "gtt" trazi 1300 eura.... :roll:

ja isto ne kuzim :??:

Link to comment
Share on other sites

@chkoze

Jesi li siguran da si zvao ovog crvenog? Meni je nepojmljivo da neko nakon ovolike dugogodisnje brige o autu zbog zene izvadi motor i stavi 1,4?! Pa svako normalan bi kupio obicnog Campusa zeni, a po stanju auta ovaj je itekako normalan!

Mislim da pricamo o dva razlicita GTT u Bihacu...

Od chkozeove poruke jucer sam jos uvijek bez rijeci... :badmood: iskreno se nadam da si u pravu Kenane... :frown:

Link to comment
Share on other sites

:roll::wacko::wall::hebemu::brutal::headbang::ruza::frown:

Da, prica se o tom crvenom kojega sam ja izgleda zadnji vidio citavog i upalio ga.....smrc....yebena steta....da, on je sofer za Njemacku i auto je od poginulog pilota, u Bihacu je samo taj , jedan jedini.... :roll: ... proslo je 7 mjeseci otkad sam ga slikao, nitko ga nije kupio i katastrofa, nemogu vjerovati da je to napravio, pa taj auto vrijedi sada 1000€ max........tolike neprospavane noci zbog toga auta i malo je falilo da ga kupim vise puta, toliko patnje zbog njega i uvijek sam kontao da ce doci neka lova i da ce biti samo moj, ali eto sada mi vise ne treba.......i nisam jedini koji se premisljao oko njega...... jedan definitivno manje na ovim prostorima......ovo mi je definitvno dan zalosti :frown:

Link to comment
Share on other sites

:roll::wacko::wall::hebemu::brutal::headbang::ruza::frown:

Da, prica se o tom crvenom kojega sam ja izgleda zadnji vidio citavog i upalio ga.....smrc....yebena steta....da, on je sofer za Njemacku i auto je od poginulog pilota, u Bihacu je samo taj , jedan jedini.... :roll: ... proslo je 7 mjeseci otkad sam ga slikao, nitko ga nije kupio i katastrofa, nemogu vjerovati da je to napravio, pa taj auto vrijedi sada 1000€ max........tolike neprospavane noci zbog toga auta i malo je falilo da ga kupim vise puta, toliko patnje zbog njega i uvijek sam kontao da ce doci neka lova i da ce biti samo moj, ali eto sada mi vise ne treba.......i nisam jedini koji se premisljao oko njega...... jedan definitivno manje na ovim prostorima......ovo mi je definitvno dan zalosti :frown:

ja isto nemugo vjerovati, sanjao sam ga je**te, htio izmisliti lovu, čak sam papire išao nabavljati... ma jebemti :frown:

Link to comment
Share on other sites

Koliko on trazi za ovakvog kakav je sada?Za koliko se moze kupiti motor od GTT, u bilo kakvom stanju i uraditi reparaturu?Drugim rijecima, isplati li se kupiti auto i ponovo vratiti 1,4 Turbo u njega?

:roll::wacko::wall::hebemu::brutal::headbang::ruza::frown: Da, prica se o tom crvenom kojega sam ja izgleda zadnji vidio citavog i upalio ga.....smrc....yebena steta....da, on je sofer za Njemacku i auto je od poginulog pilota, u Bihacu je samo taj , jedan jedini.... :roll: ... proslo je 7 mjeseci otkad sam ga slikao, nitko ga nije kupio i katastrofa, nemogu vjerovati da je to napravio, pa taj auto vrijedi sada 1000€ max........tolike neprospavane noci zbog toga auta i malo je falilo da ga kupim vise puta, toliko patnje zbog njega i uvijek sam kontao da ce doci neka lova i da ce biti samo moj, ali eto sada mi vise ne treba.......i nisam jedini koji se premisljao oko njega...... jedan definitivno manje na ovim prostorima......ovo mi je definitvno dan zalosti :frown:
Kome ga je prodavao? Stavio oglas na granap u ulici?Ovaj auto se nikada nije pojavio u BiH oglasima!
Link to comment
Share on other sites

Jeste davno bio ali jaaaako kratko, cak je bio i na autoscout.de nekada ;)

A on to nije htio nekome prodati bezveze, nego valjda nekom poznatome, pa je valjda samo po Bihacu razglasio, a cijenu je nabio, tako da je otjerao ostale..........ja sam taj auto vidio prvo na Autoscout.de davno, no nisam znao da je to taj, nisam gledao detalje, onda mi je bratic rekao da ce kupiti GTT od svoga starog kolege u Bihacu i da ga je on oglasio u Njemackoj, da je auto apoteka blablablabla....... onda sam ja tamo otisao i slikao ga.....ali opet ne mogu msiliti........... da je to napravio.....katastrofa :ljut:

Edited by alen-sb
Link to comment
Share on other sites

Ja sam nekada dao oglas u superoglase u vezi GTE i javio mi se ovaj covjek iz Bihaca-slucajno, nema sumnje jer je i meni pricao istu pricu kao i Chkoze-u- o nekom pilotu i sta ti je znam.......i da je ulupao brdo novaca u automobil i sad ovo.... :doh::riga:

Link to comment
Share on other sites

Jeste davno bio ali jaaaako kratko, cak je bio i na autoscout.de nekada ;)

A on to nije htio nekome prodati bezveze, nego valjda nekom poznatome, pa je valjda samo po Bihacu razglasio, a cijenu je nabio, tako da je otjerao ostale..........ja sam taj auto vidio prvo na Autoscout.de davno, no nisam znao da je to taj, nisam gledao detalje, onda mi je bratic rekao da ce kupiti GTT od svoga starog kolege u Bihacu i da ga je on oglasio u Njemackoj, da je auto apoteka blablablabla....... onda sam ja tamo otisao i slikao ga.....ali opet ne mogu msiliti........... da je to napravio.....katastrofa :ljut:

Prijatelju, znam kako ti je. Ja nisam dobar već dva dana i ne mogu da vjerujem šta je čovjek uradio. Stvarno sam bio spreman platiti 5500 KM za taj auto, ako prodam Megy. Kad mi je čovjek rekao šta se "desilo" sa autom, isto da me voz pregazio... s**nje hebeno, toliko sam se uzorio da sam se prepao za sebe.

Ali to nije naša tema... :tup:

EDIT:

2 Kenan:

Mislim da se taj oglas (sad na kojoj stranici-nemam pojma) povlačio mjesecima, čak je bilo priče na BHRC, ako se dobro sjećam.

Iskreno, valja naći taj motor, mjenjač, hladnjake, elektroniku i na kraju nekog freak-mehaničara koji će ti to sve ispravno pokopčati.

Za moj pojam je to neisplatno, ja ne bih znao kome da dam tu kamaru dijelova da mi sastavi. Mislim da bi se i ovlašteni servisi dobro zamislili.

I uvijek postoji mogućnost da ti se "nastane gremlini" u auto i da uvijek imaš "sitnih" problema. To auto u originalnom stanju je vrijedilo tih para, a sad je obični R-5.

Nažalost.

Edited by chkoze
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.