Jump to content

R5 GT Turbo info


GTT

Recommended Posts

pa spojler joj daje tih 16 konja, kak ne kuzis :lool:

aha tako. :hail:

ko zna di ima tih spojlera za kupit??? :laugh:

mo

Link to comment
Share on other sites

Evo posto nam je kolega GTT u kupnji petarde, stavljam opet ove slike koje sam vec prije stavljao u Multimedia, ali su nestale, pa hocu da svi ostali vidite auto i nagovorite ga da ga kupi :klap:

dsc04060pi7.th.jpgdsc04057ka8.th.jpgdsc04058zf3.th.jpg

dsc04059af8.th.jpgdsc04062yi9.th.jpgdsc04061gm2.th.jpg

dsc04063nf1.th.jpgdsc04064vs9.th.jpgdsc04065no8.th.jpg

dsc04066td4.th.jpgdsc04067hf0.th.jpgdsc04069dp9.th.jpg

dsc04070cq5.th.jpgdsc04071oz6.th.jpg

:hail::hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

ma *ebo sliku svoju što neću otić po nju!!! :bigl:

ajmo mazohisti, hrvoje, buraz, jure, nagovarajte me, malo mi fali, kaj sad šutite, ajmo poticaj za moju nesrecu :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

s tim da ja uzimam ovu masku a njemu dajem svoju :fucka:

dogovoreno, ako ju uzmem, mijenjamo se za maske! jer tvoj je origigi ph1, a ovaj je ph2 :klap:

Link to comment
Share on other sites

Idemo skupa ako ti je lakse tako. Bolju neces naci!

Osim moje, a moja je u djelovima :)

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

dogovoreno, ako ju uzmem, mijenjamo se za maske! jer tvoj je origigi ph1, a ovaj je ph2 :klap:

eto kak smo se brzo dogovorili, vidi se da smo ljudi :laugh:

s tim da cemo ih morat prefarbat obje :)

Link to comment
Share on other sites

nije ni malo ali opet nije ni puno jer auto izgleda kao nov.. bar po slikama..

Link to comment
Share on other sites

Alenu su se malo tresle ruke, pa mu ne zamjerite sto su mutne slike... :zubo:

Auto je dok je u oglasima bio, bio 5.500 KM (2750 Eura), tako da ti njemu fino mahnes 5 hiljadarki i tvoja je...

Ako je kupis, aj mi prodaj ove zute H4? Pliiiiz? :ruza:

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

ja sam imao zute na svojoj prvoj petardi.. odmah mi je lose kad se sjetim :frown:

Link to comment
Share on other sites

eto kak smo se brzo dogovorili, vidi se da smo ljudi :laugh:

s tim da cemo ih morat prefarbat obje :)

kaj ce tebi maska, tak i tak samo guras auto po parkingu :lool:

a ova petica iz bihaca je stvarno lijep primjerak, ne budi lud i uzimaj to, tak i tak od plitvica do bihaca ima lijepu cestu duzine 30km :)

a i ima odlican restoran u bihacu ;)

Link to comment
Share on other sites

Je istina je , sve je kao novo bilo krajem 4. mjeseca kad sam to slikao, sva mehanika na autu, od pedala, vrata, sjedala, volana, svih zivih mogucih prekidaca i rucki u kabini, nista nema lufta i sve je totalno cvrsto, kao da sjedis u autu iz tvornice, sjedala su vrhunski presvucena, onaj crni dio je glat prava koza, a onaj crveni dio je brusena.....auto sam upalio i pali kao nov i odmah, radi jako tiho bez ikakvih dodatnih zvukova, bio je hladan kad sam ga palio......nisam ga vozio.....kontrolna tabla, rucice svjetla i zmigavaca su isto kao nove i mjenjac isto....vrata se zatvaraju super lagano kao kod novih auta, znaci bez lupanja.....imao sam peticu istoga godista pa znam kako se takav auto osjeti pod prstima i kad sjednes u njega, moj s 260.000 je imao sve funkcionalno, ali sve je bilo lagano potroseno i klimavo vremenom i upotrebom.....ovaj auto je stajao vise od 10 godina u garazi, ovaj ga je kupio i doveo u red.....auto sigurno nikad nije gazen ni udaran, covjek je rekao da ga je htio vratiti u tvornicko stanje....trazio je 2500-2700 €

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao zute na svojoj prvoj petardi.. odmah mi je lose kad se sjetim :frown:

Nista se ne sjecaj, nego se javi na mobitel... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Evo koga zanima

:hey:

Žućo! :bigl:

A zašto nema onu lijepu malu ralicu ispod prednjeg branika, ono kao šta je kod Rikera? A i maska između farova je neka bezveze....

Link to comment
Share on other sites

Žućo! :bigl:

A zašto nema onu lijepu malu ralicu ispod prednjeg branika, ono kao šta je kod Rikera? A i maska između farova je neka bezveze....

branik je sa Phase 1 :hey: maska je krampusova...

Ako je karoserijski dobar(bez obzira kaj je bio lupan), i ako je motor kak - tak, nije skup :)

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam sa gazdom(i starijim i mladjim, otac i sin) petarde u Bihacu, i pravo mi je nahvalio autic, sad vidim o cemu se radi :hail:

Jos mi rece da jos nije dosla do 100 000km, i onako usput mi isprica istoriju auta-ja zakljucih da je vise stajala nego sto je bila vozena...uglavnom jako prijatni ljudi, ako se neko odluci, bilo bi dobro da zavrsi u pravim rukama ;)

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam sa gazdom(i starijim i mladjim, otac i sin) petarde u Bihacu, i pravo mi je nahvalio autic, sad vidim o cemu se radi :hail:

Jos mi rece da jos nije dosla do 100 000km, i onako usput mi isprica istoriju auta-ja zakljucih da je vise stajala nego sto je bila vozena...uglavnom jako prijatni ljudi, ako se neko odluci, bilo bi dobro da zavrsi u pravim rukama ;)

Da prico, mezio !! :bigl: Da, jos uvijek stoji, on cijenu ne spusta i jos nije prodan :roll:

Link to comment
Share on other sites

Da prico, mezio !! :bigl: Da, jos uvijek stoji, on cijenu ne spusta i jos nije prodan :roll:

kaj cekas, ja ti imam papire :hey:

znas da ja sad nisam u mogucnosti :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.