Jump to content

Novi Megane 3


mario07

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DU-roller

    44

  • mario07

    32

  • lagunaCoupev6

    29

  • Sale

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je oduvijek bilo glupo komentirati ove najave casopisa kako ce izgledati koji novi model. Vec smo u nekoliko navrata rekli da ti casopisi u nedostatku konkretnih i zanimljivih clanaka posezu sa bombasticnim najavama novih modela i uz to priloze "fotografije" koje im se naprave po narudzbi. To na kraju price nema veze sa nicim, najcesce zaista i je sastavljeno od fotografija 5 aktualnih modela drugih proizvodaca.

S druge strane neka realna predvidanja osnovnih linija mogu se izvuci na temelju Renaultovih konceptnih automobila koji su ekstremne dizajnerske verzije napravljene da bi potaknule komentare ljudi na temelju kojih ce Renault nesto zakljuciti. Vecina tih koncepata ne zazivi kao cjelina, ali odredena rjesenja se primjene.

Kad netko kaze da taj i taj auto ima karakter ja si to automatski prevodim da je taj auto ruzan. Karakter je opravdanje za ruzan auto koji ce se u vrlo malo slucajeva dobro prodavati. No dopustam i da automobil moze razviti karizmu i karakter svojom dugovjecnoscu i trzisnim uspjehom.

Mene u biti karakter uopce ne zanima. Zanima me lijep automobil prema mojim osobnim kriterijima, koji mi dogovora svojim dinamickim, odnosno voznim karakteristikama, a prije svega mi mora odgovorati s financijske strane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam u Auto bildu jos pre par meseci gledao neke slike na kojima je navodno predstavljen novi look Megana 3.U okviru samog clanka bilo je par razlicitih slika,ovde vidim jos neke nove..ma ko zna,na kraju ce biti kombinacija svega pomalo.Mislim da se ovaj put namerno plasiraju razlicite slike,kako bi se opipao puls trzista i potencijalnih kupaca.Ovo sto sam video do sada nije lose,posebno zadnji deo na slikama kod kolege koji je zapoceo temu.

Iskreno se nadam da ce Reno pravilno izabrati..videcemo 2009.Licno sam i sam veoma zainteresovan kako ce izgledati konacna verzija,jer imam u planu da mi sledeci auto bude bas Megane 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Al ga znaju zamaskirati, vragovi jedni :ljut::bigl:

Prednji branik tj maglenke mi liče na Megane RS

Link to comment
Share on other sites

Ako ce i malo liciti na nesto od ovih slika moram smisliti nacin kako kupiti ovoga staroga, prije nego se pojavi novi, jer mi se skoro nista kod ovih ne svidja...

Link to comment
Share on other sites

Ako ce i malo liciti na nesto od ovih slika moram smisliti nacin kako kupiti ovoga staroga, prije nego se pojavi novi, jer mi se skoro nista kod ovih ne svidja...

a to sta ce tehnicki biti miljama napredniji i sto ce imatu ugodniju unutrasnjost nista ne znaci?!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, nemojte unapred suditi. Ja na slici vidim samo nešto sa točkovima prekriveno belim čaršavom :laugh:

Link to comment
Share on other sites

bit ce po duzini skoro kao stara laguna, a i za klasu bolji od nje.

klasa?!?!

ili sam ja ili si ti pobrkao lončiće.... megan je klasa hečbek (ili kako se već piše) ;)

laguna je limuzina...

EDIT: ^^ potpisujem ovo iznad!!!!! :)

EDIT2: daj molim vas pogledajte prvu sliku, ja bih se zakleo da su mu zadnji kotači veći... to je valjda neka optička varka! :)

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

Još ako bude za klasu skuplji.... :ahaa::mad:

pa nije ni nova laguna skuplja od ove stare, tako da nece ni megane- samo ja mislim da cemo se oprostiti od tih pustih popusta kojih ima na ovim trenutnim modelima.

Link to comment
Share on other sites

klasa?!?!

ili sam ja ili si ti pobrkao lončiće.... megan je klasa hečbek (ili kako se već piše) ;)

laguna je limuzina...

EDIT: ^^ potpisujem ovo iznad!!!!! :)

EDIT2: daj molim vas pogledajte prvu sliku, ja bih se zakleo da su mu zadnji kotači veći... to je valjda neka optička varka! :)

pobrka si ti loncice. megane je kompakt klasa, laguna srednja. hatchback ne oznacava klasu nego je to auto s 5 vrata,kao sta je sedan s 4-era. uglavnom megane ce imati bolja vozna svojstva i imat ce puno bolju unutrasnjost od stare lagune... na to sam mislio kad sam napisao da ce za klasu biti bolji.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

pobrka si ti loncice. megane je kompakt klasa, laguna srednja. hatchback ne oznacava klasu nego je to auto s 5 vrata,kao sta je sedan s 4-era. uglavnom megane ce imati bolja vozna svojstva i imat ce puno bolju unutrasnjost od stare lagune... na to sam mislio kad sam napisao da ce za klasu biti bolji.

meni opet nisi jasan... znaš ti na šta sam mislio kada sam napisao klasa... znači "skupinu" automobila kojoj pripada taj model...

laguna i megan nisu ista klasa!

a to kakav će u unutrašnjosti biti, zbilja ne znam, a sumnjam da znaš i ti jer ga nitko još nije vidio! i kakva su mu vozna svojstva... sumnjam da i to znaš, jer ga nitko još nije vidio, a bome ni probao... :hey:

Link to comment
Share on other sites

meni opet nisi jasan... znaš ti na šta sam mislio kada sam napisao klasa... znači "skupinu" automobila kojoj pripada taj model...

laguna i megan nisu ista klasa!

a to kakav će u unutrašnjosti biti, zbilja ne znam, a sumnjam da znaš i ti jer ga nitko još nije vidio! i kakva su mu vozna svojstva... sumnjam da i to znaš, jer ga nitko još nije vidio, a bome ni probao... :hey:

da ce biti bolji od stare lagune, to se zna i po jednom i po drugom pitanju.

vec scenic phase 2 ima puno kvalitetniju unutrasnjost od lagune-pa nije tesko zakljucit da ce je i megane 3 imat.

ja nisam ni napisao da su megane i laguna ista klasa. ne mogu ti sad crtat na sta sam mislio, procitaj opet.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.