Jump to content

Novi Megane 3


mario07

Recommended Posts

Novi Megane je jos relativno daleko tako da su ovo vjerojatno neki dobar photoshop iako je meni OK.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DU-roller

    44

  • mario07

    32

  • lagunaCoupev6

    29

  • Sale

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni uopće nije loš,ajde malo mi je čudan prednji blatobran ali dok ga ne vidim u
Link to comment
Share on other sites

guza je od novog clia, a naprijed c 5!!!!!!

a ko što rekoše pametni ljudi to će se još modificirat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inače mi ne izgleda loše, nije pre futuristički malo umjereniji nego to renault radi!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ubuntu.41meg_rs.jpg

hehe :bigl::bigl:

Samo svjetla i malo prednja maska promjenjeni u PS-u dok se po boku vidi da je to Megane II...los PS. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Malo off ali da ne otvaram novi topic,

na aktualnom meganu po čemu se iz vana vidi, kod 1.5 dci, koji je sa 85 ks a koji 105 ks?

Znam da neki imaju srebrnu pločicu ali brijem da je to radi opreme.

Link to comment
Share on other sites

Malo off ali da ne otvaram novi topic,

na aktualnom meganu po čemu se iz vana vidi, kod 1.5 dci, koji je sa 85 ks a koji 105 ks?

Znam da neki imaju srebrnu pločicu ali brijem da je to radi opreme.

Po ničemu, boja pločice ovisi o opremi.

Link to comment
Share on other sites

a šta sad polemike oko toga, svi današnji auti ne liče u ništa šta smo navikli, ali vjerujete za 20 godina će ovakvi auti bit konzervativni i retro, zato bolje cito :)

Link to comment
Share on other sites

prednji kraj mi previše liči na novu Lagunu koji mi se nije svidila al je zato ostatak LUUUUUUUUUUD a to mi se sviđa kod Renaulta!

No mene ipak zanima kako će izgledati trovrata verzija tj coupe po mogućnosti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Meni izgleda OK. Makram mi vuče na Fiat ili Alfu.

Kada bi uopće trebao izaći novi Megane??

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se....pogotovo coupe, hehe. Samo ne znam koja je ovo šema sa zadnjim svjetlima....komplikacija a čudno izgleda!

Link to comment
Share on other sites

alfa ima konkurenciju!!!

prehebeno mi je sve, samo stvarno su mi nejasna zadnja svjetla tj. zakaj ne čine cjelinu, a ne ovak odvojeno pomalo smiješno

inače sve mi je ostalo perfeto :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

da, baš sam i ja htio napisat d ami baca na lafu... prednji farovi su slično ko na novoj laguni... neloše sve u svemu

Link to comment
Share on other sites

Prednji farovi isti kao na Laguni, očigledno će im to biti novi zaštitni znak. Bočna linija mi liči na Breru što je za pohvalu, ali me takođe podseća na Astru Coupe... :roll: . U celini gledano: :oo:

Link to comment
Share on other sites

ne izgleda loše ali pričekajmo još malo da vidimo kad če predstaviti konačni dizajn jer se dosad več pojavilo dosta različitih slika

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.