Jump to content

Novi Megane 3


mario07

Recommended Posts

Meni izgleda OK. Makram mi vuče na Fiat ili Alfu.

Kada bi uopće trebao izaći novi Megane??

Istina, bocna linija vuce na novi Fiat Bravo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DU-roller

    44

  • mario07

    32

  • lagunaCoupev6

    29

  • Sale

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Istina, bocna linija vuce na novi Fiat Bravo.

istina, ali jako je lijep! baš me zanima konačna varijanta!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Navodno je Renault objavio da zbog velikog interesa za Lagunu Coupe u izradu će i novi Megane Coupe, sve ostalo se dr
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ma idi bre, zezam se :laugh: . Eto, ti si pojednostavio a ja hteo malo da promovišem naš klub koji, istina, još ne funkcioniše kako treba :lool:

Edited by Exception
Link to comment
Share on other sites

Ma idi bre, zezam se :laugh: . Eto, ti si pojednostavio a ja hteo malo da promovišem naš klub koji, istina, još ne funkcioniše kako treba :lool:

ma i ja se zezam i promoviram i vaš klub. Vidiš da sam stavio još jedan link :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

ma i ja se zezam i promoviram i vaš klub. Vidiš da sam stavio još jedan link :dobroje:

Ma vidim :yeah: Ali da ne dobijemo warn, pssst :)

Link to comment
Share on other sites

Davno sam vidio ove fotke negdje, mislim da je ovo novinarski senzacionalizam. I tada davno sam rekao da mi se sprijeda sviđa a straga izgleda kao nekakav američki pickup, nezgrapno i nezavodljivo :vidiga:

Treba pričekati... mo

Edited by Sale
Link to comment
Share on other sites

a gdje je meganu nestala osobnost ? imao ju je uvijek, ovo je totalna komercijala sto sa slika vidim :( razocaran!

Obo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.