Jump to content

Otkud vi ovdje?


Spex

Recommended Posts

X3M se oglasavao na IMF-u pa svratio ;)

Istina, clanovi smo bili samo on i ja, ali eto, dosli i novi clanovi pa se prestali samo nas dvojica dopisivat ;)

i stjepko :laugh: member broj 2

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naletio negdje na Spex-a na nekom drugom forumu, ne sjecam se vise, a on je otracao za ovaj forum.... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Posto je Janko svaki dan par sati kod mene,uvijek je nekaj radio po forumu,a ja sam gledao i bio ljubomoran,onda sam neko vrijeme preko njegovog usera iso al sam samo citao nista nisam pisao,i onda mi je dopustio da se i ja registriram i eto me ovdje,vecina clanova je OK,al neki mi nisu sjeli!!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ne u tom smislu,nego mi je reko da se registriram a on ce onda trazit moderatore i admina da mi dopuste da ostanem!! Hvala svima koji su mi dopustili da ostanem,i Janku takoder!! :hail::hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

Ne u tom smislu,nego mi je reko da se registriram a on ce onda trazit moderatore i admina da mi dopuste da ostanem!! Hvala svima koji su mi dopustili da ostanem,i Janku takoder!!

Nadam se da shvaćaš da si sada obvezan kupit Renaulta, kad dode vrijeme za kupnju auta ;)

Link to comment
Share on other sites

google. pravo se bio obradovao kad pronadjoh renault-club.HR

Da se to nije desilo morao bi uciti Francuski :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam vidio slike Jankovog auta s adresom foruma (dok je jos imao preko cijelih vrata nalju "Prvi hrvatski Renault forum")

ovo, ali ne slike nego u

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da shvaćaš da si sada obvezan kupit Renaulta, kad dode vrijeme za kupnju auta ;)

Pa ja se iskreno nadam da cu kupit Renault i to Sport( to je za 2 god.),a dok ga ne kupim vozim Jankovog CS-a i Infernovog Megana!!!! i ponekad Micekovog Mini Sporta!!! ;):klap::hail::hura:

Link to comment
Share on other sites

vidio na vidiauto da ima forum isključivo za renaulte pa odlučio svratit, viditi šta ima

Link to comment
Share on other sites

Malo sam surfao po stranim stranicama o renaultima i onda potrazio prek googla stranice tipa renault-klub na hrvatskom i pronasao ovaj klub :hura:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.