Jump to content

Otkud vi ovdje?


Spex

Recommended Posts

Mislim da bi ovo pitanje trebali i novi clanovi napisati prilikom predstavljanja, da vidimo kako nam funkcionira propaganda  :bigl:

A vi?  :)

Netko je na ISKON-u stavio adresu pa da pogledam malo.

Bilo je par članova na forumu te sam mislio da neće biti mnogo ljudi kao na drugim forumima.

Mnogi su došli kada je specijalizirano za naša vozila.

:kava:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi ovo pitanje trebali i novi clanovi napisati prilikom predstavljanja, da vidimo kako nam funkcionira propaganda :bigl:

Ja mislim da je propaganda ovog kluba nikakva :tup:

Isto tako mislim da je to zato sto jos nismo i SLUZBENO klub pa se ceka (jos uvjek :evil::evil: ) da postanemo i sluzbeno klub pa da glavni i odgovorni imaju sto i ponuditi buducim (i sadasnjim) clanovima... U smislu pravoga clanstva, kojekakvih mozebitnih popusta itd... :bigl::bigl:

Sto se mene tice, kada glavni odluce raditi veliku reklamu neka mi daju tonu letaka i ja ih keljim na sve brisace od renolceka, naravno... :hura::hura:

Link to comment
Share on other sites

Ja otkad sam stavio nalju, ubacivam se ispred svakog Renaulta na kojeg naletim, a onda vozim polako da moze procitat adresu na nalji :bigl:

Ali izgleda da ni to ne pomaze :tup:

Link to comment
Share on other sites

Uputio me IvanB! Odpuhao prašinu sa modema i udri :hura::klap:

Najugodnije iznenađenje su mi bili pozdravi dobrodošlice koji su i dan danas na visokom nivou.

Uz Renault forum lakše se

Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

Isao sam doma iz ZG i na Ljubljanskoj dosao s kombijem iza srbrnog Clia koji je na straznjem staklu imao velku naljepnicu RENAULT-CLUB i eto me,odmah sam potrzio adresu.Mjesec dana prije toga sam u ORO-GORO u Oroslavju vidio ekip s par Renaulta,bio je tu jedan modus,twingo,Clio 2.0, i jos neki plavi Clio.Znam da je neki tip imao Renault jaknu i bas me zanima ko je to iz kluba bio ????????

Link to comment
Share on other sites

To je bio ona meeting-ručak, a tip u jaketi je pretpostavljam Inferno :)

Link to comment
Share on other sites

Mjesec dana prije toga sam u ORO-GORO u Oroslavju vidio ekip s par Renaulta,bio je tu jedan modus,twingo,Clio 2.0, i jos neki plavi Clio.Znam da je neki tip imao Renault jaknu i bas me zanima ko je to iz kluba bio ????????

Joj pa ti si nas vidio u Oru!!! Da, bila je to meeting-pizza. :klap:

Btw, izvrsna pizza... :hail:

Inferno ti ima renaultovu majicu od flisa (+crni megane), clio 2.0 je pretpostavljam janko (iako se i jedan crni vozikao po parkingu, koji nije bio naš), bio je zeleni twingo od ive i zlatni od brocka, modus je zlatni bio moj (a crveni isto od nekih nepoznatih), plavi clio od Rime, crni od Arta, bijeli od CliaRsi... Nadam se da nisam nikoga izostavila :hail::hail::hail:

Link to comment
Share on other sites

Joj pa ti si nas vidio u Oru!!! Da, bila je to meeting-pizza. :klap:

Btw, izvrsna pizza... :hail:

Inferno ti ima renaultovu majicu od flisa (+crni megane), clio 2.0 je pretpostavljam janko (iako se i jedan crni vozikao po parkingu, koji nije bio naš), bio je zeleni twingo od ive i zlatni od brocka, modus je zlatni bio moj (a crveni isto od nekih nepoznatih), plavi clio od Rime, crni od Arta, bijeli od CliaRsi... Nadam se da nisam nikoga izostavila :hail::hail::hail:

Tad jos nisam imao spulju pa je moguce da me nije primjetio :lool::lool::lool: posto sam bio parkiran skroz na kraju desno, a vi svi lijevo... :bigl::zubo::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Sve sam vas vidio,ja sam igrao biljar s ekipom.Mi smo bili sa zlatnom astrom coupe,moj clio je bio Zg jer mi djevojka radi u King Crosu.Ja kazem frendovima gle kolko renaulta na okupu.Ak budete jos osli u ORO javite ja sam tam za 15 min.

Link to comment
Share on other sites

Tam je najbolja pizza u Zagorju,uvijek ima ljudi a narocito subotom na vecer

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

čuo.... priča se okolo...samo dobri glasovi, i eto...

Link to comment
Share on other sites

Eto, ja sam vidio na Hrawebu slike Jankovog auta s adresom foruma (dok je jos imao preko cijelih vrata nalju "Prvi hrvatski Renault forum")

<{POST_SNAPBACK}>

isto :klap:

Link to comment
Share on other sites

Isao sam doma iz ZG i na Ljubljanskoj dosao s kombijem iza srbrnog Clia koji je na straznjem staklu imao velku naljepnicu RENAULT-CLUB i eto me,odmah sam potrzio adresu.Mjesec dana prije toga sam u ORO-GORO u Oroslavju vidio ekip s par Renaulta,bio je tu jedan modus,twingo,Clio 2.0, i jos neki plavi Clio.Znam da je neki tip imao Renault jaknu i bas me zanima ko je to iz kluba bio ????????

<{POST_SNAPBACK}>

Našao preko googla!

čovjek u renault jakni je najvjerojatnije bio Inferno!

:hura:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

XelA mi kroz svoj prozor od auta dao letak od Renault-cluba i eto me ovdje, ovim putem ga pozdravljam i hvala! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam preko VIDI auto foruma dosao ovdje i pratio ovaj forum, ali se nisam javljao.Bilo je to jos dok nisam ni imao Renaulta.Kad sam ga kupio onda sam se i registrirao i evo me tu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.