Jump to content

Clio Sport 197 potrošnja


bubi

Recommended Posts

... ak se s njim lagano i salta na 2300... i vozi konstantnom brzinom moze trosit i ispod 11.

vani ljudi kazu da auto nakon chipanja trosi 8,9 u gradu lagane voznje...

Koji je to chiper bas me zanima :fucka: :fucka:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aCid_cOokiE

    28

  • twingara

    24

  • zeko

    24

  • Raptor6767

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

... ak se s njim lagano i salta na 2300... i vozi konstantnom brzinom moze trosit i ispod 11.

vani ljudi kazu da auto nakon chipanja trosi 8,9 u gradu lagane voznje...

Link to comment
Share on other sites

... ak se s njim lagano i salta na 2300... i vozi konstantnom brzinom moze trosit i ispod 11.

Jadan auto. Na 2300 ka

Link to comment
Share on other sites

gradska vožnja 10,6-12,8 l/100 km...

Ovo mi se cini realno :dobroje:

Tako je bilo na starom RS-u pa mi nije jasno zasto bi ovaj trosio drasticno vise..

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

Ovo mi se cini realno :dobroje:

Tako je bilo na starom RS-u pa mi nije jasno zasto bi ovaj trosio drasticno vise..

tak i moj trosi od 10.2l do 12l gradske... normalne voznje... brze do 15l

Link to comment
Share on other sites

Nebuloza je voziti do 2300 okr auto koje se vrti do 7500. Jer motor jednostavno nije namijenjen tome. Čak se i turbak malo pomući potegnut sa tako niskih okretaja, a kamoli visokoturažni atmosferac.

Link to comment
Share on other sites

Cjenjeni kolega Zeko...ne radi se samo o meni...ima nas tu na forumu mo

Link to comment
Share on other sites

tak i moj trosi od 10.2l do 12l gradske... normalne voznje... brze do 15l

koju ti to imaš relaciju po gradu?nakon koliko km čiste gradske vo

Link to comment
Share on other sites

vozim se od britanca pa po zelenom valu do damije i od damije do ekonomskog faxa.... i vozim tu relaciju 2-4 puta dnevno. i ujutro rano teretana.

Cijelo vrijeme se vozim po gradu. Ja s tankom prodem u gradu od 440 do 550km zavisi kako kad.

ja ne vjerujem u ove brojke..ja prodjem jedva 340km s tankom, dok se rezerva ne upali, a onda ga tocim do vrha. nakon duzeg testiranja, zakljucila sam da

mi je bolje voziti ga kako se vozi jer onda trosi pola litre vise. kojekakvo kruzanje po gradu mi nekad pase pa onda lagano prva druga treca i dalje, al

to mi je manje vise rijetkost jer uvijek ima nekih likova koji oce neki rejs pa se nasladjujem.

ne znam..tolko je trosio moj 1.2. :oo:

Link to comment
Share on other sites

ja ne vjerujem u ove brojke..ja prodjem jedva 340km s tankom, dok se rezerva ne upali, a onda ga tocim do vrha. nakon duzeg testiranja, zakljucila sam da

mi je bolje voziti ga kako se vozi jer onda trosi pola litre vise. kojekakvo kruzanje po gradu mi nekad pase pa onda lagano prva druga treca i dalje, al

to mi je manje vise rijetkost jer uvijek ima nekih likova koji oce neki rejs pa se nasladjujem.

ne znam..tolko je trosio moj 1.2. :oo:

mogu slikat i stavit na forum moju prosijecnu potrosnju i prijedenu km.... nije problem. opce ne muljam.

Link to comment
Share on other sites

pa na zelenom valu ti je dovoljno došaltati ga u treću brzinu prva dva semafora i dalje se do kraja voziš u leru :lool:

Link to comment
Share on other sites

vozim se od britanca pa po zelenom valu do damije i od damije do ekonomskog faxa.... i vozim tu relaciju 2-4 puta dnevno. i ujutro rano teretana.

Cijelo vrijeme se vozim po gradu. Ja s tankom prodem u gradu od 440 do 550km zavisi kako kad.

svaka čast na toj km-a

Link to comment
Share on other sites

ja ne vjerujem u ove brojke..ja prodjem jedva 340km s tankom, dok se rezerva ne upali, a onda ga tocim do vrha. nakon duzeg testiranja, zakljucila sam da

mi je bolje voziti ga kako se vozi jer onda trosi pola litre vise. kojekakvo kruzanje po gradu mi nekad pase pa onda lagano prva druga treca i dalje, al

to mi je manje vise rijetkost jer uvijek ima nekih likova koji oce neki rejs pa se nasladjujem.

ne znam..tolko je trosio moj 1.2. :oo:

sla

Link to comment
Share on other sites

mogu slikat i stavit na forum moju prosijecnu potrosnju i prijedenu km.... nije problem. opce ne muljam.

Nije nitko rekao da muljaš.Oprosti ako si to tako shvatio.Očito imaš manju gu

Link to comment
Share on other sites

.... zeleni val ak se vracam oko 5 sati je stani i kreni, guzva je zapopizdit.

petkom i subotom ga stiscem i uzivam tak da mi se tada popenje potrosnja i to dosta.... velim i do 15l.

Za mene auto ne trosi puno ja sam jako zadovoljan. S time da ja od ponedeljka do petka se vozim stvarno lagano i normalno.... a petak i sub i nedelja ga gazim kolko ide....

Ne mozemo svi uskladit nacin voznje i jednako da nam auti trose.... to je nije moguce.

Link to comment
Share on other sites

covjece!

ja ne znam kaj je onda s mojim?

nikad nisam vidio na prosječnoj znamenku 12,a niti manju :jez::geek::bigl:

Link to comment
Share on other sites

covjece!

ja ne znam kaj je onda s mojim?

nikad nisam vidio na prosječnoj znamenku 12,a niti manju :jez::geek::bigl:

jeeeeeeeeeeeee, netko ko ja. fala bogu da nisam sama. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima jel u manualu tog 197-ice piše da se ne smije vozit ispod 2500okr/min???

Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima jel u manualu tog 197-ice piše da se ne smije vozit ispod 2500okr/min???

Šta je to tako čudno ako netko ima 200ks pod haubom,a kotrlja se gradom polako na 2500okr.

Halooo,motor se vrti do 7000okr/min i svi,ali SVI dostupni okretaji su tu da se iskoriste...

A plin-pa zašto ne...bolje razliku u cijeni utući u bolje gume,dodatnu opremu,cugu na meetu...a ne pametovat kako sport nije za ovo ili za ono!! :bigl::bigl:

evo moj je navukao čak 150km:) i vrti se potrošnja po bordu 14l a plazim ko puž 3000-3500-4000rpm

i umirem od želje da ga stisnem, a ko za vraga radim po cijele dane sad, vikendi prebukirani i ne mogu na neku dužu vožnju da odradim bar 1000 km

kak ste vi razrađivali? Koliko ste izdržali?

Edit: 490 km 52l cca 10.7l/100km nakon točenja do čepa

Edited by Tiho
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.