Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

Zrmi, pila najjakija :D

Daj mi molim te informaciju o spojleru iliti repu na vratima prtljažnika... kako se zove, kako da tražim, kataloški broj?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skinuta slova CLIO i to vrlo brzo, te oba znaka su mi decki u lakirnici sredili u crni sjaj. Super mi izgleda. U planu je sa ove imitacije karbona u resetkama sve obojam u crno kao spojler naprijed, kvake u crno te zadnji spojler. 20180921_080003.thumb.jpg.35d0bc3c6ce39720180921_075931.thumb.jpg.4171f406fedb74

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

odlicno izgleda! to je i meni u planu...moze kratki opis postupka - vidim da si cupra lip prebojao, a njega (uz ostale detalje) zelim i ja u crno sjajno

Link to comment
Share on other sites

Probao sam na to sam ali nikad to nije to. Dobar sam s lakirerima pa su mi to rijesili sve. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Votafak, pa kak je čovjek otišao u tolki minus? Pa di je limit na kartici? ?

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kaj su plusevi a kaj minusi niti sam znao do nekidan da na Tapatalku mogu kliknut "svida mi se" na post. U biti ne losa ideja da se ne gomilaju kratki postovi odobravanja.

Medutim. Dislike mi nema nekog smisla jer u zivotu i live konverzaciji ocekujes neki argument ako se netko ne slaze, ili barem misljenje. Dislike u ovoj formi ne vrijedi nista i realno ne mogu razumjet tip osobe i karaktera koji ima potrebu to stisnuti.

Doduse, nisu mi jasni ni oni koje to sekira, a nerijetko se vidi opterecenost time.

Drugi argument koji bih imao je da posto su vidljivi lajkovi, valjda bi trebali biti i dislikeovi.

Bilo bi tu jos par prijedloga al eto, i ovako sam predug. :)

P.S. Nego, glavna stvar zbog koje sam i krenuo pisati je sljedeca; Zrmi, ako ikako mogu pomoci da uspijes zaspati veceras, ako trebas rijec podrske, rame za plakanje, drustvo za kurve, drogu il rokenrol, ako ikako mogu ublaziti tvoju bol i ovu zivotnu nepravdu, makar samo stancanje Likeova ako oni sto znace, ja cu to sretnog srca napraviti. Vidim da te ovo dosta pogodilo i nije mi drago. :D

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

82 stranice moje teme. Kreni na svaki moj post i stisci lajk. Bude pomoglo bar da budem u plusu hahahahah

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja ne znam kaj su plusevi a kaj minusi niti sam znao do nekidan da na Tapatalku mogu kliknut "svida mi se" na post. U biti ne losa ideja da se ne gomilaju kratki postovi odobravanja.

 

Medutim. Dislike mi nema nekog smisla jer u zivotu i live konverzaciji ocekujes neki argument ako se netko ne slaze, ili barem misljenje. Dislike u ovoj formi ne vrijedi nista i realno ne mogu razumjet tip osobe i karaktera koji ima potrebu to stisnuti.

Doduse, nisu mi jasni ni oni koje to sekira, a nerijetko se vidi opterecenost time.

 

Drugi argument koji bih imao je da posto su vidljivi lajkovi, valjda bi trebali biti i dislikeovi.

 

Bilo bi tu jos par prijedloga al eto, i ovako sam predug. :)

 

Potpis! Po meni ti dislajkovi služe za liječenje frustracija kojih na ovom forumu ima ohoho. A ako si vec baja da klikces dislajk onda nek se vidi da si ga stisnuo. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
12 hours ago, laci said:

Normalno da ne kužiš kad ti je auto crn :cice:

?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Blizi se 230 000km. Vec dugo vremena osjetim miris antifriza ispod poklopca motora. Bar cca 1g. Nisam pridonjeo toliku paznju tome no unazad par tisuca km primjetio sam da mi gubi antifriz. Otprilike 1cm razine antifriza na 1000km. Danas rastavimo crijeva za zarak i odmah se skuzilo na nutarnjoj strani hladnjaka na sacama pusta. Vidi se fini slab i skoreni antifriz. Taman ga baca po ventilatoru koji kad se upali fino siri miomirise. Jbga narucio sam drugi od Reneka jer mi se neda zahebavat s krpanjem. A morat cu i hladnjak klime dobro ocistit smrkom jer je navodno i on dosta prljav. No clio ce jos uvijek vozit :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Dule said:

Jel ima jos uopce neki vitalni dio koji nisi mijenjao??

 

 

Kakone.Hrpa hahaha. Ima vremena i za njih :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 01. 02. 2019. at 20:32, Zrmi RS said:
Konacno uzeo Renenicu.


Za one koji neznaju, Renenica je termin koji se koristi kad se remenica kupi kod Renea. :zubo:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.