Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

Jel imaš kakvu keramiku na laku?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Marko_Os said:

Jel imaš kakvu keramiku na laku?

Auto se moze nanovo polirati ali nemam keramiku. Nanio sam taj sloj Angelwax Enigma QED. 

Link to comment
Share on other sites

Brutalno izgleda nakon tolike eksploatacije. Kapa dolje [emoji123][emoji123]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

GTT na kraju sam uzeo onu granu sto si stavio link. Poslao mi je covijek slike i doslovno izgleda novo. Kaze nista se nepomice u pretkatu, sve je fiksno. Varovi nisu dirani, fleksi su kaze misli nova. Moja je vec i deformirana od skidanja. Naravno da sam skinuo cijenu, a dobio i lambdu. Tj nisam jos. 

Dali da pojacavam te varove na izlazu gdje najcesce pucaju ili da nista ne diram?

2 GTT i Marko_Os hvala vam decki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema na čemu Zrmi, bitno da si na kraju kupio dobro i da ces sloziti. Spreman za idućih 300k! 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Just now, GTT said:

Nema na čemu Zrmi, bitno da si na kraju kupio dobro i da ces sloziti. Spreman za idućih 300k! 

A to cemo tek vidjeti jbga. Ovaj je navodno imao 70000km. S obzirom da moja ima 254000km sigurno je bolja. No nema pravila s km.

Sto mi savjetujes za pojacavanje varova? Ili to nadostiklavanje samo oslabljuje postojece?

Link to comment
Share on other sites

Tako je, ja osobno ne bih pojacavao nista. Ostavi kako je, vazno je da je flex cijev dobra i da su nosači svi auspuha dobri i da “rade” malo i nece biti problema. 

Link to comment
Share on other sites

Zrmi auto ovako picnut izgleda ko novi [emoji106][emoji108]
.
Sami zavar rijetko popusti obično oko njega.
Tako ćeš za dodatnim zavarivanjem oslabit (pregrijat) lim okolo pa će postat krt i tu će nastati problemi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

IMG_20200425_105018.thumb.jpg.d3f0b2850315fc04ff9b95827d0bbaca.jpg
Kako tata pere i dotjerujem. Angelwax proizvodi. 
 
[emoji15][emoji44][emoji15][emoji44][emoji15][emoji44] stvarno predobro! Izgleda bolje nego kad je bio nov!
Mora da je malo dorađena slika kroz neki filter... nhf[emoji51]
Link to comment
Share on other sites

Huawei P20. Nije nista doradjeno no malo je na slici kontrast jaci nego uzivo. Jbga.

No bude takav vise manje. Kvake su izbljedile, ici ce u crno sjaj. Takodjer zbog zadnjeg difuzora koji je takvr boje razmisljam i o crnom spojleru radi malo kontrasta.

Link to comment
Share on other sites

Velim NHF...

Auto je brutala! Slobodno malo fotkaš i ta sredstva s čime to radiš i tak te malo procese i tak... 

Uglavnom respect na općenitom održavanju!

Link to comment
Share on other sites

Auto je bomba.

No, mislim da ovaj topic ima previše lajkova i da se ljudi dodvoravaju Zrmiju iz nekog razloga...

😆

  • Haha 7
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, moril said:

Auto je bomba.

No, mislim da ovaj topic ima previše lajkova i da se ljudi dodvoravaju Zrmiju iz nekog razloga...

😆

Hahahahah. Nitko mi ne treba lajkati niti dodvoravati se. Ja sam bio za ukidanje tih gluposti prvi. 

IMG_20200424_131635.thumb.jpg.620d01f8c491900950425f47ebf58b09.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kakav ti se pokazao novi sonax za felge? Biš ga mogso usporedit s drugim proizvodom?

Link to comment
Share on other sites

Woooow koja zvjer,super izgleda
Btw ne dirati varove ni pod razno


Poslano Samsung A7

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Optimista said:

Kakav ti se pokazao novi sonax za felge? Biš ga mogso usporedit s drugim proizvodom?

Naravno. U odnosu na "slabiji" Sonax za felge osim sto ga ima vise, duplo je bolji. Da se razumijemo, i obican mi je radio fenomenalan rezultat. Postoji i od Angelwaxa isto koji je za 30kn jos skuplji i 500ml. Sumnjam da je bolji od ovoga. Jbga svi se brzo potrose, no ovo je top. I jos k tome ima jeben miris. 

Recima enigma interior je 170kn a na mojoj plastici u autu nevidim nikakve promjene. To je za auto 10000kn i sl. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Angelwax je sam po sebi jako skup. Ima i jeftinijih proizvoda koji će odraditi sličan posao. 

Ne govorim da ne valja, ali za hobi detailing nema smisla. 

Vidio sam nedavno da je sonax izbacio taj novi čistač pa me zanimalo kako se ponaša s obzirom da je po cijeni vrat uz vrat ironX i drugim proizvodima.

Hvala :) 

P.S. Lajkam auto, po ko zna koji put

Link to comment
Share on other sites

Sonax ima super proizvode i ovo je jedan od njih. Preferiram sjaj na gumi i zato mi je extreme za gume br.1. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odlucio da necu vise trošiti novce na to, pazim na auto kao idiot, i onda poslije posla nadem da je auto udaren i ogreban [emoji848] uopce mi se vise ne da zivcirati oko toga [emoji2957]

 

Od sada trosim novce samo na mehaniku, izvana neka izgleda ko Lada...

 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odlucio da necu vise trošiti novce na to, pazim na auto kao idiot, i onda poslije posla nadem da je auto udaren i ogreban [emoji848] uopce mi se vise ne da zivcirati oko toga [emoji2957]

 

Od sada trosim novce samo na mehaniku, izvana neka izgleda ko Lada...

 

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

A znam tocno na kaj mislis al to je jace od mene... volim kad je auto cist...

Tr sitne gluposti sa parkinga i slicno me uzasno smeta a ne mozes si pomoc...

Imao sam jednu situaciju dosta smjesnu, parkiram na vratima jadrana, stanem na mjesto najdalje od benzinske, nikog oko mene bar 5 parkirnih mjesta, ja sjedim u autu, cekam kolegu, a neka gospođa sparkira drito s suvozaceve strane i otvori vrata i bum u auto s vratima tak da se auto streso. Ja van reko pa gospođo kaj tak!? A ona meni.. joooj pa nisam vas vidila unutra[emoji1787][emoji1787] i kaj da joj covjek kaze!!??

Sorry na OT

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, moril said:

Auto je bomba.

No, mislim da ovaj topic ima previše lajkova i da se ljudi dodvoravaju Zrmiju iz nekog razloga...

😆

:lool: 

@Zrmi RS auto ti je bolnica, u pravom smislu te riječi 😎

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.