Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

12 minutes ago, homer said:

I ja sam krkan. Još i kr ultre imam 😂

A razmišljam jos jedne crne oem ubost, za zimski set. 

Sta nije dovoljno da se po ljeti vozis na seljackim flegama nego ces i po zimi? :lool:Srami se homere sine... 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zrmi RS said:

Xenum keramika i filter ulja. Takodjer Motul ulje za mjenjac plus Xenum keramika. Nove OEM svjecice. Moram priznati kako se auto sad brze zagrije.

Kako to da se brže grije s keramikom? Ako se sjećam dobro, reklama je bila kako ta keramika služi da se motor ne grije itd?

4 hours ago, Zrmi RS said:

Xenum keramika i filter ulja. Takodjer Motul ulje za mjenjac plus Xenum keramika. Nove OEM svjecice. Moram priznati kako se auto sad brze zagrije.

Kako to da se brže grije s keramikom? Ako se sjećam dobro, reklama je bila kako ta keramika služi da se motor ne grije itd?

4 hours ago, Zrmi RS said:

Xenum keramika i filter ulja. Takodjer Motul ulje za mjenjac plus Xenum keramika. Nove OEM svjecice. Moram priznati kako se auto sad brze zagrije.

Kako to da se brže grije s keramikom? Ako se sjećam dobro, reklama je bila kako ta keramika služi da se motor ne grije itd?

Link to comment
Share on other sites

Ja realno imam s njim 162500 s novim motorom. Takodjer i mjenjac je novi od clia 200. Koliko on ima km nznm tocno, mislim manje od 100 000km. Znam i jedan koji je presao 300000km s prvim motorom navodno. Dosta vozen po AC. Dosta je tu svega od kvarova, sranja, uspomena, moram priznati vise negativnog nego pozitivnog u globalu. Kad sagledas pricu da je sad to sve ok i da za njega ne mozes dobiti ni 50000kn onda ti bude zao, bolje ga odrzavat i vozit dok ide. Nadam se da cu bar 500000km odvest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, direstraits said:

Kako to da se brže grije s keramikom? Ako se sjećam dobro, reklama je bila kako ta keramika služi da se motor ne grije itd?

Kako to da se brže grije s keramikom? Ako se sjećam dobro, reklama je bila kako ta keramika služi da se motor ne grije itd?

Kako to da se brže grije s keramikom? Ako se sjećam dobro, reklama je bila kako ta keramika služi da se motor ne grije itd?

Brze dodje na radnu temperaturu, doduse mozda jer je bilo toplije vrijeme, a mozda i placebo efekt. Motor i treba cim prije na radnu temp. Ko zna, bolje ulje i novije sve. 

1 minute ago, direstraits said:

Nešto je u qrcu s forumom, 3 puta istu stvar piše. 🤣

Vidim hahahha

Link to comment
Share on other sites

Ma toplo je ovih dana, pa ovo su lude temperature vani, pa ti se brže zagrije. Odličan je, odavno je tu pitanje o isplativosti tema o kojoj se ne isplati razglabati, treba ga držati u top stanju koliko je to moguće jer ipak ima godina i sačuvati ga za sebe. Ideju o micanju zlatne boje s Ultri u potpunosti podržavam. Čak bi crne bile brutalne, lijepo bi se vidjele čeljusti :) Ili neki antracit :) 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, GTT said:

Ma toplo je ovih dana, pa ovo su lude temperature vani, pa ti se brže zagrije. Odličan je, odavno je tu pitanje o isplativosti tema o kojoj se ne isplati razglabati, treba ga držati u top stanju koliko je to moguće jer ipak ima godina i sačuvati ga za sebe. Ideju o micanju zlatne boje s Ultri u potpunosti podržavam. Čak bi crne bile brutalne, lijepo bi se vidjele čeljusti :) Ili neki antracit :) 

Totalno se slazem.Ali crne ultre sam imao i to mi je uzas bez sjaja. Sjajne da ili mat grafit ali isto sa sjajem.

50 minutes ago, direstraits said:

Možda neko fake ulje, motul ne bi trebalo da tako brzo diže temperaturu. 

Al ga lupetas. Motul X-cess sigurno nije fake ulje. Pogotovo ne od Reneka. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, GTT said:

Ma toplo je ovih dana, pa ovo su lude temperature vani, pa ti se brže zagrije. Odličan je, odavno je tu pitanje o isplativosti tema o kojoj se ne isplati razglabati, treba ga držati u top stanju koliko je to moguće jer ipak ima godina i sačuvati ga za sebe. Ideju o micanju zlatne boje s Ultri u potpunosti podržavam. Čak bi crne bile brutalne, lijepo bi se vidjele čeljusti :) Ili neki antracit :) 

E vidis meni te zlatne ultre na njemu prejebeno izgledaju. Molim minuse🤣

Prekrasan auto i ponovit cu opet, kaj se tice odrzavanja i lickanja veliki respect.

Jbg seljo sam😢😄

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam ljubitelj crnih felgi, ko da celicne imam :unsure: al stvar je ukusa, sta bi bilo kad bi svi voljeli isto :piju: 

Clio super izgleda ☺️

Link to comment
Share on other sites

Zlatne ultre bi zadrzao, meni je plavo-zlatna/crno-zlatna prejebni combo. Osim ako si se zasitio pa zelis nesto novo, nesto divlje :zubo:

Ideja je bila da i moj jednom dobije zlatne ali nekako se sve uvijek poslozi da ode u crno :nezna:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tako izgleda održavan auto. :piju: Svaka čast.

Link to comment
Share on other sites

Jel fixna cijena? Spusti mi bar za gorivo do Ri :fucka:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, laci said:

Jel fixna cijena? Spusti mi bar za gorivo do Ri :fucka:

 

 

Kad vidim za koliko se ti auti prodaju, a tek kako odrzavaju, onda bih radije vozio svoj dok se ne raspadne, tj.dok ga mogu odrzavat. Ovako znam gdje sam s problemima/popravcima/dijelovima/promjenjenim dijelovima i sl. Znam ga napamet vise manje pa mi ga je zao dat nekome. Jedino da netko da ponudu koja se ne odbija hahhaa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki put se cudim dok stavis neke slike... kapa dole junak... dao bi ti i koji euro vise za njega... heheh... bez zaebancije, vrhunski... mislim da takvih skoro pa nema... cuvaj i za 10-20 godina ce vrijedit pun kufer!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.