Jump to content

Clio Sport 3 Ph2


MAHNE

Recommended Posts

novi uzorak recaro siceva

Nisu mi lijepi, ne mogu reći da su ružni, ali "stari" su mi lijepši.

Cini mi se da ova sjedala imaju malo bolju tkaninu. Sviđaju mi se nove čuke :)

ph22.jpg

Čuke su katafuckinstrofa...

Ko da citam post od Raptor-a...

p.s. Doduse, ova zelena boja je gadljiva dok mi i zuti cajger izgleda ko kineska kopija Enza.

Ne kužim kaj si mislio sa ovim prvim? Na koju moju rečenicu se referiraš.

Složio bih se s tobom oko cajgera.

I ja se slažem s Rainom...i još kad vidim ovaj žuti obromjer... :oo::nezna:

...nebitno šta je ovo Renault forum...ako nešto ne valja onda ne valja...

Potpis.

umjesto da isprave greske koje su napravili sa 197, oni se kod ph II okrenu tome da nadmase nakaradu od naplasticarene Corse OPC

Potpis.

izvana je korak natrag, a sa ovim detaljima u zutoj boji je jedno 5 koraka unatrag.

Cuke su trebali stavit bijelu podlogu i pustit kakve su sada. Lajsne koje su na nasima u alu boji a sad ce ocigledno ic u boju auta...tocno kod OPC op'li, power rangers, svidjat ce se klincima 4-6.5 god starosti :(

Haha... :bigl:

Točno tako, trebali su stavit bijelu podlogu i bijelo osvjetljenje... :dobroje:

Ovo sa žutim iznutra i sa tim obrtomjerom je PIKACHU EDITION :doh:

clio lpg - grijesis da su ga samo spolja promijenili

ide novi gearbox, tj krace prve tri brzine, cup verzija ima 'brzi' tj precizniji volan i laksa je valjda 30+ kg od obicne.

Pretpostavljam da su rijeshili sve boljke sa trenutnog modela : skakutanje tj kengur efekat, tesko ubacivanje u prvu dok se auto ne zagrije, zujanje mjenjacha tj komplet kutije kad se pusti gas i tako to.

Steta je facelift tako DRASTICHAN. Inace da su zadrzali postojeci izgled a napravili auto BEZ GRESKE - sad bih im dao moga i doplatio koliko treba za ovaj.Ali ovako stvarno ne - preruzan je.

I mislim da ovo nije jedan od auta za koje se moze reci - necu da sudim dok ga ne vidim uzhivo.Jer meni je moj clio na fotkama bio bolesno dobar, a uzivo josh bolji :D ovdje samo obrnuto.

Baš me zanima da li se može naručiti Ph2 gearbox i koliko bi to koštalo, a ako su riješili kangaroo, vjerojatno su riješili to novim remapom (ili se varam?) - da li netko zna koje su razlike u odnosu na Ph1? Vidim 215kmh i isto ubrzanje - da li su možda u Renaultu odlučili biti iskreni za promjenu pa su stavili prave spec za razliku od Ph1? :bigl:

Sprijeda auto izgleda kao da mu je stock ispao branik. Katastrofa...

Difuzor izgleda još relativno OK, baš me zanima kako uživo auto izgleda i taj difuzor sa auspusima (da, teorija o odrezanim auspusima pada u vodu) i nakon koliko će početi krčati i lupati i boja kada će se početi ljuštiti (čini mi se da je lakiran difuzor)...

Samo par riječi koje su postali pomalo sarkastične: "R E N A U L T S P O R T!" :zubo:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

clio lpg - grijesis da su ga samo spolja promijenili

ide novi gearbox, tj krace prve tri brzine, cup verzija ima 'brzi' tj precizniji volan i laksa je valjda 30+ kg od obicne.

Pretpostavljam da su rijeshili sve boljke sa trenutnog modela : skakutanje tj kengur efekat, tesko ubacivanje u prvu dok se auto ne zagrije, zujanje mjenjacha tj komplet kutije kad se pusti gas i tako to.

Steta je facelift tako DRASTICHAN. Inace da su zadrzali postojeci izgled a napravili auto BEZ GRESKE - sad bih im dao moga i doplatio koliko treba za ovaj.Ali ovako stvarno ne - preruzan je.

I mislim da ovo nije jedan od auta za koje se moze reci - necu da sudim dok ga ne vidim uzhivo.Jer meni je moj clio na fotkama bio bolesno dobar, a uzivo josh bolji :D ovdje samo obrnuto.

Ja nemam problema sa zujenjem mjenjača niti auto poskakuje,nije mi ovo prvi visokotura

Link to comment
Share on other sites

Samo sam malo "bocnuo" jer ti volis malo bolnije iznijeti neke cinjenice vezane za :renault: pa uvijek dignes prasinu za sobom. Nista vise...

Aha, istina. :bigl: Nisam sklon "celofanima", ali to je prvenstveno zbog mog iskustva s doticnom markom.

Link to comment
Share on other sites

mahne, s obzirom da vidim da ti se vise svidja prednji kraj, pa nije ti bed narucit prednji branik od novog , a lampe , sirina auta i slicno su i tak isti. mozda nosavi nece tocno pasat, al i to se da sredit.

neznam meni je prekicast, no mozda se varam. nas je nekako mozda i preobican naprijed sto me na pocetku smetalo a sad mi se i pocelo svidjat.

p.s. na bijelom brijem da to nikak ne stoji, taj crni naprijed dio

sicevi su bas mrak. to mi se najvise svidja.

A-a-aaa ne,ne.Apsolutno ne bi dirao moju stock 197icu sto se estetike tice.Vanjski dio (karoserija) ostaje kakav je.Balev tocno zna kako ja razlisljam i dozivljavam ovaj auto.Eventualmo mogu intervenirati na neke druge detalje kao sto su kotaci,auspuh,ovjes,kocnice,usis i sl.Osobno ne volim mjesati i kombinirati modele i serije auta.Jesam li se tocno izrazio,ma valjda ste shvatili.

Htio sam samo reci da ne vjerujem da ce redizajnirani clio sport u zivo izgledati bas katastrofalno ali o ukusima se ne raspravlja.Svatko ima svoju viziju i svoje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Meni je samo jako čudno ..da u ovom topicu se još nije javio Zrmi ...i pitao ...

Gdje i kako... nabaviti ovaj novi difuzor.... kako da ovu novu podlogu čukice zamjeni....

Te kako su uspjeli dobiti ovih par konjića više a da nisu bili u rvackoj na čipanju?? :bigl:

sigurno mu i sline cure kada vidi novi tapecirung na recaru....

Gledajući sve nove modele na autoshowu u Genevi (ne samo Renault) mogu samo zaključiti:

PASTIKA JE IN !!! .... (netko je gore napisao: katamotherfuckinstrofa)

Link to comment
Share on other sites

prednji branik na slikama izgleda katastrofa...ne kuzim kako su namjerno napravili onih cca pola centa na spoju branika, blatobrana i fara.....

izgleda kao saka u oko........ :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Žute dunje i pojasevi.

Ko je volio Kalimera volit će i ovog CS-a.

Edited by cobra1
Link to comment
Share on other sites

Meni se nikako ne svida ovaj clio

evo bas gledam malo slike Renaulta i ne vidim nis po cemu bi bili prepoznatljivi kao npr njamacka 3-ojka

po hladnjacima

Audi ima onaj ogromni kao usisivac

bmw ima one bubrege

marcedes isto ima svoj prepoznatljivi hladnjak i svi se drze toga na svakom autu uz eventualno male korekcije dok je npr clio svaki drugaciji ali to je mozda da bude opet najsigurniji u klasi i u zastiti pjesaka ko ce znat

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam problema sa zujenjem mjenjača niti auto poskakuje,nije mi ovo prvi visokotura
Link to comment
Share on other sites

Na prvi pogled onog prvog sivog ako se ne varam bilo mi je bljak...

Ali sad što više gledam ovog

Link to comment
Share on other sites

Ma vi vozači 197 ste bolesni...

Moj 172 ima 115tkm i getriba nije nikad otvarana pa mi niš ne smeta...

Link to comment
Share on other sites

Na prvi pogled onog prvog sivog ako se ne varam bilo mi je bljak...

Ali sad što više gledam ovog

Link to comment
Share on other sites

QUOTE aCid cOkie:

nisam rekao da auto ne funkcionira..nego MJENJACH.

Prvih 10tak pa i vishe minuta treba da PARDON d'kam mjenjach da bih ubacio u prvu.To se prije skoro nikad nije deshavalo.A kad se zagrije, radi mnogo bolje ali opet mu je prva brzina bolna tacka. I nije da su ovdje neke sibirske zime pa da mora da se grije ulje iz mjenjacha puno.Auto drzim u garazi, a prosjecna temperatura u zadnje vrijeme je bila 10+ stepeni.

mozda je jednostavno vrijeme za promjenu ulja..ili je poshao neki sinhro

Imam potpuno isti problem.Na pocetku nije bilo problema ali s vremenom svelo se na identicnu stvar kao sto pise acid.Kad se zagrije,nema problema,radi normalno.Stvarno nisam pametan o cemu se radi jer me zbunjuje bas to sto kad se zagrije mijenjac vise nema problema.Ulje smo vec probali mijenjati i sve je isto kao sa starim uljem.Ops,sorry na offtopicu.

Link to comment
Share on other sites

Yuta u cemu je problem s tobom i zasto ti kao neki moderator ides provocirati neznam :nezna:

Moje ime i moje stavove nema s pravo iznositi niti sta ti mislis da bih ja mogao.A kao trebamo se ugledati na moderatore :roll:

Ali samo za tebe cu ti reci stavove o autu i moje misljenje.Iznutra kirbaj,zuto i tamno se basjako dobro slazu u pm :roll:

Sjedala su uzas sa tim zutim,by the way svoja cu presvalit u crnu kozu,sigurno nisam ljubomoran na ovakva.Zeleni je uzas,jer je boja kao govno.

Difuzor recimo u kombinaciji s tim auspuhon koji izlazi iz njega mi se svidja,a li mi se prednji kraj nesvidja.I sve ono ostalo snaga i bla bla zivo me ne zanima.Smajlic naprijed je odvratan do boli.A zuti je svima pojam samo jer je zuta boja pa ga nekako izvlaci.Straga koliko sam skuzio osim tih cijevi i difuzora ama bas nista.Nadam se da su popravili sva ona sranja koja su meni odlazila.

Sa Rainovim misljenjem se slazem u potpunosti.

http://www.autoklub.hr/novi_modeli/novitet...NE-RS,4926.auto

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

meni je unutrasnjost bolja nego prije.Jedino mi je ova lajsna mozda malo previse :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Prednji kraj uzas. Straznji tako tako.. nikako mi se ne sviđaju topovi van tj. bolje mi izgleda kad su odrezani.

Ova zelena boja: FUJ

Apsolutno se sla

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.