Jump to content

Clio Sport 3 Ph2


MAHNE

Recommended Posts

jebate kaj je to gadan auto. ajde jos taj crni nekak, al onaj zeleni, neznam kaj bi reko.

slazem se da je iznutra ljepsi, i da konzola napokon nije srebrna. jer ono je ocajno.i ovaj radio je ljepsi puno.

Link to comment
Share on other sites

očaj i fuj... stvarno bilo je radikalnih dizajna renola koji su mi sjeli "na drugu", ali ovog nemrem nikak sa

Link to comment
Share on other sites

Ma crni je skroz dobar samo da nema ovih nepotrebnih zavijutaka na prednjem braniku. Zeleni... Nemam pojma odakle da krenem tako da cu ukratko - GADAN je u 3 P.M.

Link to comment
Share on other sites

Doci ce i gordini.... Megan gordini i clio gordini, verzije koje ce bit puno jace i bolje od renault sporta...

Link to comment
Share on other sites

kako jache od RENAULT SPORT-A ?

valjda ce i one bit renault sport... wtf !?

i zar nije u francuskoj gordini ono sto je za druge CUP ?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to zakljucio iz ove recenice: "Stephen admitted that the Twingo would arrive first in 2010, followed by a Clio and Megane Coupe." :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Evo jos par slika

spremni za isporuku u Fr.

Nemoj molim te više... :oo:

:help:

:riga:

Link to comment
Share on other sites

Ufff, stvarbno je koma naprijed, baš su taj prednji kraj mogli bolje napraviti.

Daj šuti, bolje da nisu, jesi vidio cijene novog Clio 200 F1? Mislim, da su još i lijepog napravili, pa prodavali bi naše za 15000€ max...katastrofa...to ti je ta Renault politika.

Akcije, popusti - rušenje cijene automobilima = nezadovoljni kupci koji su već kupili auto i ne mogu dobiti ni 50% plaćene vrijednosti prilikom prodaje rabljenog vozila... jbga, recesija, kriza...visoke kamate na kredite... :tup::oo:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Tjah... Vozio bih ja i zeleni da mi ga dobijem na poklon...

Link to comment
Share on other sites

Daj šuti, bolje da nisu, jesi vidio cijene novog Clio 200 F1? Mislim, da su još i lijepog napravili, pa prodavali bi naše za 15000€ max...katastrofa...to ti je ta Renault politika.

Akcije, popusti - rušenje cijene automobilima = nezadovoljni kupci koji su već kupili auto i ne mogu dobiti ni 50% plaćene vrijednosti prilikom prodaje rabljenog vozila... jbga, recesija, kriza...visoke kamate na kredite... :tup::oo:

Jok, di ima cjena?

Ovaj redizajn je stvoren za tebe, u promo materijalima piše da je poboljšan odziv na gas i performanse u ni

Link to comment
Share on other sites

Inače, ja sa svojim nisam nezadovoljan, niti prodajem auto, niti je to u planu. ali da su neke stvari grozno napravljene i da ga treba pljuvati radi toga, treba. :)

Daj malo preciznije napisi/opisi svoj post?!

Zanima me sto je to grozno napravljeno i sto bi ti tocno pljuvao?

Link to comment
Share on other sites

Daj malo preciznije napisi/opisi svoj post?!

Zanima me sto je to grozno napravljeno i sto bi ti tocno pljuvao?

de pitaj mene to pitanje molim te i javi se u vezi onoga.LOL

Link to comment
Share on other sites

al ste se raspisali :) .

ja sam samo htio reč da mi danasiz Dieppa na put ide prvi face lift kit za Clio CUP. Mijenjaju se prvi farovi i branik.

A sve paše na šaraf postoječih Clia. I baš me zanima ako to ide i na cestovni Clio 3 RS.

To čemo provjerit pa ako če koga interesirat da pomladi auto.... :)

A ovaj naš Clio CUP če biti prvi face liftan na svijetu. Prošli tjedan sam malo isforsirao jedan kit jer če biti sljedeči vikend Motorshow u Ljubljani pa če biti tamo izlo

Edited by dare
Link to comment
Share on other sites

Čistim topic od mog i vašeg OT-a...

...nek ovo bude topic o onome šta mu piše u naslovu...

Link to comment
Share on other sites

Čistim topic od mog i vašeg OT-a...

...nek ovo bude topic o onome šta mu piše u naslovu...

Daj barem prebaci u 2 temu neku, lakše tebi, a nitko se neće napizdit.

Link to comment
Share on other sites

Daj barem prebaci u 2 temu neku, lakše tebi, a nitko se neće napizdit.

Stavio sam na "invisible" tako da ništa nije obrisano...a hoće li biti druge teme s tim prepucavanjem i vrijeđanjem će odlučiuti netko od admina...

Link to comment
Share on other sites

Daj malo preciznije napisi/opisi svoj post?!

Zanima me sto je to grozno napravljeno i sto bi ti tocno pljuvao?

Evo da odogovrim.

Kvaliteta izrade unutrašnjosti.

Link to comment
Share on other sites

Jako dobar motor, kočnice, ovjes, zvuk (za serijski auspuh), udobnost (za sportski auto), prostranost. Nasparam prošlog auta ovdje mogu staviti i pouzdanost.

Ovo je lijepo za čuti jer znam kaj si prije vozio!!!

Link to comment
Share on other sites

Ima li kakvih informacija sto onaj "smijesak" napred radi? Jel pospjesuje stujanje zraka prema hladnjaku posto su haubu spustili toliko da prakticki nema maske.

Link to comment
Share on other sites

al ste se raspisali :) .

ja sam samo htio reč da mi danasiz Dieppa na put ide prvi face lift kit za Clio CUP. Mijenjaju se prvi farovi i branik.

A sve paše na šaraf postoječih Clia. I baš me zanima ako to ide i na cestovni Clio 3 RS.

To čemo provjerit pa ako če koga interesirat da pomladi auto.... :)

A ovaj naš Clio CUP če biti prvi face liftan na svijetu. Prošli tjedan sam malo isforsirao jedan kit jer če biti sljedeči vikend Motorshow u Ljubljani pa če biti tamo izlo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.