Jump to content

Clio Sport 3 Ph2


MAHNE

Recommended Posts

prednji kraj je malo citroenovski, al sve u svemu ok je... :nezna: ovaj sivi iza izgleda super, a na prednji kraj se treba naviknut...

Link to comment
Share on other sites

jos jedan promasaj renaulta :(

Ko da citam post od Raptor-a...

p.s. Doduse, ova zelena boja je gadljiva dok mi i zuti cajger izgleda ko kineska kopija Enza.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Ko da citam post od Raptor-a...

I ja se sla

Link to comment
Share on other sites

umjesto da isprave greske koje su napravili sa 197, oni se kod ph II okrenu tome da nadmase nakaradu od naplasticarene Corse OPC

Link to comment
Share on other sites

sivi,otraga :

ha...nije dzabe najljepsa boja.

'vako ce moj da izgleda :D

Link to comment
Share on other sites

Jaooj baš su ga upropastili, odvratan je.

Link to comment
Share on other sites

tko kupi auto u onoj kaki zelenoj nema pravo na clanstvo na forumu. lol

auto od naprijed mi se definitivno ne svidja, zadnji kraj nemam pojma jer se na slici ne vidi dobro. tocnije kak zgledaju ti auspuhi. :-)

iznutra su mi recaro sicevi wow, i to je prvo kaj bum na auto stavil, cim neko zlupa svoj novi clio sport 200 hehe.

one cukice su i meni fora, vise se odvaja od serijskog klija.

Link to comment
Share on other sites

izvana je korak natrag, a sa ovim detaljima u zutoj boji je jedno 5 koraka unatrag.

Cuke su trebali stavit bijelu podlogu i pustit kakve su sada. Lajsne koje su na nasima u alu boji a sad ce ocigledno ic u boju auta...tocno kod OPC op'li, power rangers, svidjat ce se klincima 4-6.5 god starosti :(

Link to comment
Share on other sites

nisam htio komentirat, al moram... po apsolutno svemu je ovo po meni daleko ruznije od clia 3 ph1 .... al mi se jako svida obrada glave i kraci hodovi 1.,2. i 3. brzine...

Link to comment
Share on other sites

izvana je korak natrag, a sa ovim detaljima u zutoj boji je jedno 5 koraka unatrag.

Cuke su trebali stavit bijelu podlogu i pustit kakve su sada. Lajsne koje su na nasima u alu boji a sad ce ocigledno ic u boju auta...tocno kod OPC op'li, power rangers, svidjat ce se klincima 4-6.5 god starosti :(

kaj se bunis prije bus ga prodal hehe. znas kaj je meni katastrofa. da oni naprave redizajn koji nije ni bio potreban a one stvari koje su kod sporta bitne ,a to su performanse ostanu iste.

a nema veze, sad mi je moj jos lepsi. bas sam ga kroz prozor gledal sad hehe.

p.s. zadnji taj difuzor mi uopce nije los, iako je malo prestajlerski. a s obzirom na iskustvo s dijelovima lima koji se doticaju s plasticnima u renaultu ne bi hvala jer bi inace i to zujalo. ;)

ajmo jedna molitva. hvala ti boze sto sam kupio ovaj auto prije izlaska smrkalj zelene

p.s. newbie, morti ak meni jos jednom motor vrisne dobijem novi. hehe

a ovo da je getriba kraca me uopce ne veseli jer je ocito auto opet dobio nekaj speka pa sad s tim odrzavaju iste performanse kao i sad. uzas

i bolje da su bar na novom modelu te kotace hitili malo prema van a ne da opet zgleda ak ga gledas odnapred ko da nema kotace

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

Uvjeren sam da ce uzivo izgledato jako dobro.

mahne, s obzirom da vidim da ti se vise svidja prednji kraj, pa nije ti bed narucit prednji branik od novog , a lampe , sirina auta i slicno su i tak isti. mozda nosavi nece tocno pasat, al i to se da sredit.

neznam meni je prekicast, no mozda se varam. nas je nekako mozda i preobican naprijed sto me na pocetku smetalo a sad mi se i pocelo svidjat.

p.s. na bijelom brijem da to nikak ne stoji, taj crni naprijed dio

sicevi su bas mrak. to mi se najvise svidja.

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

Mislim da MAHNE nije jedan od "ti ljudi" koji ce ici na te poteze sto se izgleda tice. ;)

Link to comment
Share on other sites

kaj je tezi ph2 od ph1? il sam pretpostavljas? pitam sam..

pa ne predpostavljam al na netu ti pise isto ubrzanje i 215 kmh najvisa brzina. a ak auto ima nesto konja vise , kracu omjere u u prve tri brzine a ide isto vjerojatno je tezi.

p.s. kaj se tice 215 kmh , kak sad opet 215 kad 215 idu oni s starom getribom ,a ovi nasi s novom su nesto brzi.

Link to comment
Share on other sites

balev s obzirom da su tamo izbrisali

ma zao mi je da je tu usporedba vremena na samo jednoj stazi. razlika nije bas zanemariva. 2.05 sek je brzi.

http://www.fastestlaps.com/index.php?page_...2=45c465006da1d

a ocito ipak ima puno bolje drzanje i kocnice clio 3 sport jer svi znamo koliko je 182 brza po ravnom.

p.s. na stranici doticnoj pise i da novi clio ide 225 kmh .

http://www.fastestlaps.com/car_Renault_Cli..._restyling.html

Link to comment
Share on other sites

meni se zeleni sviđa ali kad bi birao bi ili gordini plavu ili

Link to comment
Share on other sites

clio lpg - grijesis da su ga samo spolja promijenili

ide novi gearbox, tj krace prve tri brzine, cup verzija ima 'brzi' tj precizniji volan i laksa je valjda 30+ kg od obicne.

Pretpostavljam da su rijeshili sve boljke sa trenutnog modela : skakutanje tj kengur efekat, tesko ubacivanje u prvu dok se auto ne zagrije, zujanje mjenjacha tj komplet kutije kad se pusti gas i tako to.

Steta je facelift tako DRASTICHAN. Inace da su zadrzali postojeci izgled a napravili auto BEZ GRESKE - sad bih im dao moga i doplatio koliko treba za ovaj.Ali ovako stvarno ne - preruzan je.

I mislim da ovo nije jedan od auta za koje se moze reci - necu da sudim dok ga ne vidim uzhivo.Jer meni je moj clio na fotkama bio bolesno dobar, a uzivo josh bolji :D ovdje samo obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

clio lpg - grijesis da su ga samo spolja promijenili

ide novi gearbox, tj krace prve tri brzine, cup verzija ima 'brzi' tj precizniji volan i laksa je valjda 30+ kg od obicne.

Pretpostavljam da su rijeshili sve boljke sa trenutnog modela : skakutanje tj kengur efekat, tesko ubacivanje u prvu dok se auto ne zagrije, zujanje mjenjacha tj komplet kutije kad se pusti gas i tako to.

Steta je facelift tako DRASTICHAN. Inace da su zadrzali postojeci izgled a napravili auto BEZ GRESKE - sad bih im dao moga i doplatio koliko treba za ovaj.Ali ovako stvarno ne - preruzan je.

I mislim da ovo nije jedan od auta za koje se moze reci - necu da sudim dok ga ne vidim uzhivo.Jer meni je moj clio na fotkama bio bolesno dobar, a uzivo josh bolji :D ovdje samo obrnuto.

A i reko sam da idu skracene prve tri brzine, a sto se tice tvoih problema s ubacivanjem u prvu, zujanje mjenjaca kad se pusti gas i kengerujing ja to i tako nemam. a ovo s 30 kila, to ne radi nikakvu razliku. tj. obzirom da imam previse meni bi to bilo taman. :bigl::tup:

Edited by clio197_LPG
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.